11 отзывов

 • Max

  Ирина, добрый день!
  Предлагают подписать договор с:
  «Закритий
  недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд»

  Какие плюсы и минусы
  Может кто уже изучал вопрос ?

 • Дмитрий

  Добрый день, к сожалению, ссылка на детали уголовного дела не работает. А очень хотелось бы подробнее ознакомиться с проблемами такой схемы. Нельзя ли другим способом узнать номер дела, указанного в статье.
  Спасибо.

 • Андрей

  Досить незрозуміла та заплутана стаття, яка скоріше направлена на те щоб внести тривогу в голови людей, що хочуть придбати собі житло. Зокрема, робота забудовників з КУА, якраз і гарантує не можливість продажу майнових прав на квартиру по декілька разів, оскільки всі угоди відбуваються через товарні біржі і кодній угоді присвоюється свій індивідуальний номер. Тоді як попередній договір лише засвідчує намір продажу квартири в майбутньому, але не страхує від жодних випадків. Єдина гарантія при попередньому договорі — це порядність забудовника, наявність зданих обєктів та наявність пакету дозвільних документів.

  • Максим Чепеленко

   В інвестиційному договорі, який розглядався у статті, майнові права на квартиру та товарна біржа взагалі не фігурують. Як і в попередньому договорі покупець за інвестиційним договором не набуває ніяких прав на квартиру (в тому числі майнових), а отримує лише право розраховувати на те, що інвестиційний фонд в певний строк укладе з ним договір купівлі-продажу квартири. Ні інвестиційний договір, ні попередній не захищають інвестора від ризику подвійних перепродажів квартир. Оскільки, як правило, інформація щодо проінвестованих квартир наявна лише у забудовника та/або інвестиційного фонду і перебуває у закритому доступі.
   Ваш коментар більше стосується іншої схеми інвестування — купівля-продаж деривативу. В такій схемі дійсно приймає участь біржа та фігурують майнові права на майбутню квартиру.

 • Светлана

  Ира! Огромное спасибо.Теперь с нетерпением жду продолжения ликбеза про договор предварительной купли-продажи квартиры.

  • Ирина Романова

   Светлана, есть ликбез о договорах предварительной покупки-продажи недвижимости, почитать можно здесь:
   gdevkievezhithorosho.com/2014/06/предварительный-договор/

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *