ЖК Happy House (короткий обзор)

64 отзыва

 • Ирина

  Я вам расскажу по поводу этой новостройки мало того что садиков нет и одна переполненная школа из которой бегут учителя так ещё со всех сторон он будет закрыт другими постройками.Проезда к новостройке практически Нет!Одна узкая дорожка, так что я не представляю как вы этой дорожкой будете всем домом заезжать!И плюс одна большая проблема это вонючий проспект!Так что хорошо подумайте прежде чем там покупать квартиры!А чуть не забыла магазинов нормальных Нет!Так что продукты покупать негде!

  2
  1
  • SAGA Development

   Доброго дня! Happy House розташований у тихому дворі без прямого виходу до проспекту. Таким чином житловий комплекс знаходиться біля метро, поруч із великою транспортною артерією, але при цьому відділений від шуму проспекту.
   Дитячий садок, який знаходився в аварійному стані, ми повністю реконструюємо і перетворимо у комфортний і сучасний дитячий заклад. Це буде повноцінний державний дитячий садок повного дня з харчуванням, дитячими майданчиками, просторими груповими. Окрім цього, найближче до будинку знаходиться школа № 82, а за 20-30 хвилин пішки від будинку розташовано ще 9 державних та 3 приватні школи, тож вибір, куди ходити, у школярів та їхніх батьків досить великий.
   Окрім цього всього, у житловому комплексі Happy House буде розташований мама ХАБ, сімейне кафе, магазин дитячих товарів.

   4
   1
 • Олександр

  Тільки мені здається що темпи будівництва ніякі? Запевнення що роботи ведуться згідно графіка не переконують. Можливо забудовник разом з звітом про виконані роботи викладе детальний графік будівництва?

  • SAGA Development

   Доброго дня! Темп будівництва житлового комплексу Happy House вже відновлено. У цьому ви можете переконатися із камер відеоспостереження, або ж завітавши до нас на будівельний майданчик.

 • SAGA Development

  Актуальні новини з будівельного майданчика Happy House

  Виконуються роботи з огородження котловану. Триває влаштування буроін’єкційних паль під фундамент 4-ї секції. Розробка котловану 4 секції.

  Вложение

  • Юрий

   У мене, як у інвестора 1-ї секції цього ЖК виникає ОДНЕ запитання! Ви заявляєте, що спочатку здасте 1- 3 секції, а наступного року 4-ту! То чому роботи ведуться лише на місці 4-ї секції? Чому будівлю старого садочка, котрий має знаходитися в 4-й секції досі не знесли і коли Ви займетеся будівництвом 3-ї інших секцій? Чи у Вас така фішка, піднімати ціни при відкритті секцій для продажу, ставити одну дату, а пізніше відтягувати все? Дякую за розлогу відповідь,а не відписку, типу, ми працюємо!

   6
   1
   • SAGA Development

    Зараз в Києві існує практика, за якою, якщо у складі житлового комплексу передбачено будівництво об’єкту соціальної інфраструктури (школи, садочка), цей об’єкт будується в першу чергу. Це — гарантія того, що соціальний об’єкт буде збудовано. Оскільки дитячий садок буде знаходитися в четвертій секції, вона й будується в першу чергу. Більша частина конструктиву старого садочка буде демонтована після того, як буде зведено моноліт нового.

    • Антон

     Якщо садок — це обє’кт, що будується в першу чергу, то чи не здається вам, що садок за рік будівництва (з серпня 2018) дуже повільно будується?

     • SAGA Development

      Будівництво виконується згідно затвердженого графіка.

     • Юрий

      Добре, що існує графік виконання робіт, восени зможемо задати забудовнику запитання. А то вони у вибори граються і витрчають гроші ігвесторів на не зрозуміло що

 • Bohdan

  Всем хорош ЖК, но очень близко к пр-т Победы, одной из самых больших и загазованных артерий города. К моему сожалению, многие сейчас строят над крупными магистралями хорошие объекты. Печально все это.

  • SAGA Development

   Вітаємо! Однією із переваг Happy House є розташування будинку в тихому дворі без прямого виходу до проспекту. Таким чином житловий комплекс знаходиться біля метро, ​​поруч із великою транспортною артерією, але при цьому відділений від шуму проспекту.

 • Денис

  Приветствую всех!
  Я инвестор в первой секции. Выбрал именно этот ЖК из ряда причин. В Киеве посмотрел все объекты Саги и мне нравиться качество робот, красивые проекты и качественные материалы. Место для жизни будет замечательное. Жду хороших темпов строительства и скорой сдачи. Прошу Сагу преложить максимум сил на темп строительства и отображение выполненных работ на сайте.

  1
  1
 • марина

  Сделайте план квартир на Этаже ,чтоб с разметкой с ю з в .вид сверху на дома ,чтоб сориентироваться на карте города куда окна выходят.где цена на паркинг.

   • Антон

    Це нормальна практика всіх компаній,а не окреме побажання,а також відображати кількість проданих квартир на сайті, а не робити фотозвіти з пустою,навіть не заведеною технікою

    1
    2
 • Светлана

  Много хорошо в этом комплексе. НО все говорят о дет садах. А что после дет сада? Школа? Школа #82 все надеются на нее и новостном на руданского и зелёный остров. На сегодняшний день классы там переполнены, уже по 33-40 человек в классе. Хотя с садиками +- есть возможность повести ребёнка. Поэтому, те кто с детьми и рассчитывает, что будет хороший сад. То подумайте в какую школу они пойдут через энное количество лет. Если по садам тут есть альтернатива. То со школой совсем туго. Одна и уже сейчас переполненная и не самая лучшая.

  • Светлана

   Ещё хочу добавить ко всему хорошему. На счёт школ, машин, паркинга. Школ в районе нет и частных. Везде надо возить ребёнка. А если возить , значит будет машина как мин одна на семью, а скорее всего в некоторых семьях и по две. А теперь простая математика. Всего 68 паркомест застройщик делает. Во дворе места будет мало. Это и сейчас понятно. А квартир 300, то есть вы представляете, что там будет с поковкой?????? Сколько жителей комплекса будут иметь постоянные проблемы с парковкой.. и проблему решить нельзя будет никак. Поэтому, если будете покупать квартиру а мест в паркинге уже не будет.. хорошо перед этим подумайте и взвесьте. Будете ли пользоваться машиной и как??

   • SAGA Development

    Доброго дня, Світлана! Так, дійсно, школа № 82 знаходиться найближче до будинку, однак вона далеко не єдина в околицях. За 20-30 хвилин пішки від будинку розташовано ще 9 державних та 3 приватні школи, тож вибір, куди ходити, у школярів та їхніх батьків досить великий. Звісно, нам також хотілося б, аби шкіл було більше, а навантаження на них — менше, однак це питання знаходиться у віданні міської влади.
    Щодо парко-місць: їхня кількість у будинку розрахована на основі покупної спроможності майбутніх мешканців. На жаль, далеко не всі покупці квартир мають змогу й бажання придбати парко-місце, а закону, який зобов’язував би власників автомобілю купувати паркінг, в Україні немає. Поза тим, кількість маршрутів громадського транспорту поблизу дають надію, що майбутні мешканці будуть активно користуватися муніципальним транспортом.

    1
    2
  • Ирина Романова

   Светлана, сейчас становится популярным домашнее обучение:) Шутка
   Спасибо, что обратили внимание именно на этот аспект!

 • SAGA Development

  Ділимося з вами новинами з будівельного майданчика Happy House

  Виконуються земляні роботи. Забурено 24 палі.

  Вложение

 • SAGA Development

  З радістю хочемо представити вам актуальний статус будівельних робіт Happy House.
  Виконуються земляні роботи. Забурено 10 паль.

  Вложение

 • Алексей

  Сага, вы вобще с математикой дружите или как? Как вы собираетесь 120 детей обеспечить всем необходимым, прогулочными площадками, зелеными зонами, спортплощадкой или министадионом, хозпостройками, если по нормам ДБН положено 45 кв метров на одного, 120×45=5400 или 0.54 га. Ты свой 4х секционный дом в воздухе повесить или закопаете на 25 этажей плюс паркинг? И это несчитая придомовой территории, наземных парковок, площадок и зеленых зон самого жк.

 • Андрей

  Питання до забудовника (добре, що він є на форумі) — якщо наразі розробляється проста й безпечна схема проїзду до будинку, то чи не означає це, що у викладеному на сайті генеральному плані забудови будуть внесені зміни (наприклад, будуть прокладені нові виїзди або розширені існуючі, будуть знесені гаражі у сусідньому дворі будинку 74 чи гаражному кооперативі «Перемога», що межує з прибудинковою територією)?

  • SAGA Development

   Вітаємо! Гаражний кооператив не входить до території забудови. Однак ми плануємо благоустрій території сусіднього двору, в рамках якого будуть удосконалені існуючі під’їзні шляхи.

 • Алексей

  Карточек мораль, Сага прикрываясь детским садом на первых этажах новостроя вымучивает землю под коммерческое жильё, тем более заказчику Укринвестбуд….Киевраде землю передает БЕЗПЛАТНО! Нормально кто-то хочет бабла срубить на детишках. Ппц…..покращення!!! При злочиннiй владi до этого не дошло…..и тут такой расклад.

  • SAGA Development

   Ми розуміємо свою відповідальність перед містом та мешканцями й, реалізуючи свої проекти, перш за все, прагнемо покращити якість території, на якій знаходиться проект, і якість життя її мешканців.
   Саме тому дитячий садок, який зараз знаходиться в аварійному стані, буде повністю реконструйований і перетворений у комфортний і сучасний дитячий заклад. Це буде повноцінний державний дитячий садок повного дня з харчуванням, дитячими майданчиками, просторими груповими. Ми збільшуємо площу садка у півтора рази, настільки ж виросте й кількість вихованців, яких він буде здатен прийняти.
   Наразі проводяться роботи саме з реконструкції дитячого садка — це перша черга будівництва.
   Ми розуміємо, що в околицях живе багато сімей з дітьми та є значний попит на дитячу інфраструктуру. Тому додатково ми відкриємо приватний дитячий садок у комплексі й створемо іншу інфраструктуру для дітей — сімейне кафе, хаб для батьків, магазин дитячих товарів. Всі вони будуть доступні не лише для мешканців ЖК Happy House, а й для мешканців навколишніх будинків.
   Ми не можемо допустити, аби території, які прилягають до житлового комплексу, були в гіршому стані, ніж територія новобудови. Саме тому ми проведемо реконструкцію та зробимо сучасний благоустрій території двору сусіднього будинку.
   Ми обізнані про проблеми з каналізацією й гарячою водою в сусідніх будинках і плануємо в рамках будівництва повністю модернізувати комунікації. Ми постійно працюємо над виявленням інших проблем мешканців і сприяємо їхньому вирішенню.
   Наразі розроблюється проста й безпечна схема проїзду.

 • Алексей

  Район Старый, дома 50-60 х годов, коммуникации в отвратном состоянии, то воды то тепла то газа нет, приколы со светом это аобще норма. Не ну а что….временные кабеля уже лет 20 на деревьях висят. Канализация вобще отдельная печальная история. И тут такая махина в 4 секции. Подъез к дому сплошной лабиринт, вобщем одна сплошная ж…а а не хэппи хаус, вобще на какой-то элита центр кидалово проект смахивает. да и парламента будут по какой цене укажите…..чтоб сразу понимать сколько машин будут по коренным двором пытаться прикинуть. А места там где парковаться жадным нет вобще. Ведь садик изначально строили на придомовой территории дома номер 70. Там вобще народ в истерики от этой длиной стройки, собираются под Киев рады с пикетами и и проспект Победы перекрывать…как-то так.

 • Алексей

  ….попадает под ливень, и через дороги и летящие мимо машины по лестницам кубарем подымается в группу. Дичь да. Кстати питание в таких группах то же вобщем не предусмотрено. Итого 80 детишек лишенных многих радостей жизни потому, что Сага через нормы ДБН лишает их такой возможности, да и аобще пытается отдать землю под коммерческое строительство. Пахнет судами….там общественность и активисты уже собирают подписи на запрет этой стройки и возврат земли и садика городу.

 • Алексей

  Стройка этого комплекса ведется на земле детского сада 494. Он там и сейчас стоит. Не работающий. Его отправляют под снос. Вполне приличный был садик пока его мистер Ющенко своим скандальным указом не передал ДУС. Как и еще массу земли по всей Украине. ДУС спустя год садик ликвидировали и устроили там общежитие для приезжих гастарбайтеров. Довели сад до отвратного состояния и в 2008 году решили там строить дом а садик под снос. Жители микрорайона своей активностью и запросами этот процесс остановили. Стройку заморозили. И вот новая власть в 2017 дает зеленый свет а новые нормы ДБН согласно им, та вообще сказка для застройщиков а не нормы….так вот согласно этих норм детям в группах кратковременного пребывания, а именно такой будет встроенный садик в этом очередном муравейник не положены ни прогулочные площадки ни навесы ни зеленые зоны, вобще ничего из того что имеют нормальные полноценные садики. Представьте 80 детей играют на бетоне той площадки которую застройщик сделает возле этого дома, ясельная группа попадает под ливень

 • Мужлан

  У Саши вроде всегда интересные проекты. Но! Сага очень медлительна, сколько уже мучают два невысоких дома на рыбальском? Три или четыре года? На многое раздевают рот, а откусить не могут — куча проектов в ожидании на ЛУНе )) — наверное, на Марс полетим раньше, чем они закончат свои действительно интересные проекты на Подоле

  • mlvr

   Рыбальский не очень удачный пример, там их немного потягали по судам, как у нас это любят власть имущие и остальные доброжелатели.
   А так темпы строительства очень достойные, да и сама Сага хорошо работает с инвестором

   • Мужлан

    Когда у нас суд мешал застройщику продолжать стройку? Наоборот, если территория оспаривается, они строят побыстрее. Два дома из десятка-двух мурыжат так долго, когда построят весь жк? К 2050?
    Или хотят приурочить к метро на Троещину? А так да — вокруг промзона, шум дороги, воют кондиционеры 5го элемента, недостроенный мост — без хорошей «работы» с инвестором не обойтись

    • mlvr

     С 5м элементом согласен, тоже заметил, шум от него большой, кому-то не повезет.
     Промка вся под снос, там будет супер современный микрорайон, но да лет так этак через 10-20 :), покупатель нынче жадный.

   • Кристина

    если Рыбальский плохой пример, то обратите внимание на Бристоль. Все квартиры уже давно проданы, а Сага за месяц делает 2 кв.м фасада. Дату сдачи уже переносили, новая — сентябрь 2018. Но с такими темпами сдадут в сентябре 2019)

  • SAGA Development

   Будівельні роботи житлового району RYBALSKY розпочалися в кінці 2016 року. Відповідно до експертизи проектної документації, термін будівництва кожного будинку становить 2,5 роки.
   Так, ми хотіли закінчити будівництво швидше, але реалії українського ринку поки що цього не дозволяють. У нових проектах ми це вже врахували.

 • Максим

  Капец! Куда они собрались там его тулить?! Я был в том дворе — места вообще нет. Естественно, расстояния на рендере не соответствуют действительности. Про то, что там сразу же за двором офисные здания Киевстара я вообще молчу

 • Евгений

  Фасад навесной или штукатурка? Когда ожидается старт продаж остальных секций? Планируется ли продуктовый маркет в доме?

  • Ирина Романова

   Евгений, фасад штукатурка, насчет продуктового маркета — пока вроде не планируется. Но надеюсь, представитель застройщика более компетентно ответит на Ваши вопросы:)

  • SAGA Development

   Вітаємо! Площа під магазин передбачена. Однак, якого типу він буде, поки що невідомо. Концепція проекту передбачає, що це буде магазин дитячих товарів, ймовірно з дитячим харчуванням.

 • SAGA Development

  Після реконструкції садочок перейде в державну власність. Крім того, в ході реконструкції його площа буде збільшена в півтора рази — із 948 м2 до 1495 м2. Відповідно збільшиться й кількість дітей — із 80 до 120. Також у садочку планується побудувати 3 поверхи. Висота перекриття на 1-му становитиме 4,9 м.

 • mlvr

  Архитектура дома хорошая, да в принципе все проекты САГИ хорошие. К стати у них еще есть крутой объекта в Одессе — Кадинский. Единственное место как по мне на любителя, проспект близковато.

 • Илья

  Добрый день, Ирина!
  Спасибо Вам большое за ваш труд!

  Недавно натыкнулся на сюжет 1+1 про некачественные новостройки. Открыл для себя кое-что новое в плане оценки качества строительства. Возможно и Вам будет интересно:
  https://www.youtube.com/watch?v=52Is0yIM8mY

  • Ярослав

   Сюжет пропагандистський і неадекватний. Метою було скоріше створення резонансу у суспільстві, а не об’єктивне висвітлення ситуації.
   Чого лише варта історія на початку сюжету про горючий пінопласт, який насправді дууже рідко використовують. За останній рік, коли почав слідкувати за ринком, не бачив жодного такого нового ЖК. І фантазія про неякісний бетон… Це все звісно стосується не конкретного будинку, а ринку житла вцілому.
   Інтерв’ю з міськими божевільними, які борються за пролетарську архітектуру, не люблять будинки в місті і т.п.

   Короче, повний ХХХХ. Пів дня бомбило від декількох хвилин цієї пропаганди.

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *