ЖК «Львівський маєток 2»

7 отзывов

 • Коля

  Згідно з генпланом та ДПТ тут передбачена індивідуальна забудова.
  Зі сторони Петропавлівської Борщагівки забудовник пару років назад завів на це поле досить потужний газогін. Але після змін ДБН сумнівною є заява про індивідуальне газове опалення.
  Хоч в цілому раніше цей забудовник виглядав для мене досить надійним. Він один з небагатьох вкладав власні гроші в початок будівництва, залучаючи гроші інвесторів вже десь на стадії готової коробки. Я б дочекався уведення в експлуатацію, тимбільше різниця в ціні не настільки вражаюча між готовою квартирою з документами та інвестицією в будівництво з мутною ситуацією з дозвільними документами.
  Але головне — як звідси добиратися до Києва, якщо всупереч генплану поле забудують багатоповерховим гетто? На Бишівській трасі та об’їзних вуличках вже зараз зранку та увечері ситуація наближена до транспортного колапсу. Якщо забудують усе поле багатоповерхівками, то жити там буде малоприємно незалежно від того, наскільки совково чи сучасно виглядатиме ЖК.
  На перспективу через це поле передбачено продовження швидкісного трамваю з Києва. За ДПТ цієї частини Соф.Борщагівки передбачені трамвайні колії. Але для цього необхідно їх прокласти крізь 3-4 км обжитої приватної забудови через території приватних домоволодінь, котрі необхідно буде кудись відселяти. Або пустити через тунель. У Києва купа своїх обіцяних і не завершених/не розпочатих інфраструктурних проектів. Ну а село неуповноважене займатися продовженням столичного трамваю. Очевидно, що на найближчу перспективу транспортне сполучення лише погіршуватиметься. Збільшення кількості маршруток лише збільшуватиме час проведений ними у заторах. І ще гірше буде, якщо кожен намагатиметься доїхати особистим автомобілем.
  Як вишенька на тортик — єдина на село державна школа, до котрої також ще треба доїхати. Коли з’явиться ще хоча б одна — можна тільки гадати, як і про про продовження швидкісного трамваю.

  • joke

   Очень хороший комментарий. Как раз то о чем знают большинство тех кто разбирается в недвижимости но ленится писать ) Трамвая тут ждать стоит не раньше чем станции метро в Вишневом через Жуляны и Сев.Площадь )) К сожалению вне зависимости от власти в Киеве уничтожаются трамваи, за последние 15 лет уничтожено куча маршрутов, ни одной ветки не построено, только обклеивают вышиванками составы скоростного направления и воруют деньги…

 • joke

  Выглядит уныло и примитивно, как что-то устаревшее лет на 10 уже как минимум.
  Не вижу смысла вкладывать в такую квартиру сейчас. Потом продать ее можно будет только сильно демпингуя ценой. Если и вкладывать свои деньги в пригород, то в те проекты которые будут актуальны еще хотя бы через 10 лет, а не в те которые выглядят жалко уже сейчас, потому что через 10 лет весь рынок недвиги Киева будет завален предложениями от желающих избавиться от такого унылого жилья, продавать его будет сложно и печально.

  12
  1

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *