ЖК Cherry Town в Вишневом (короткий обзор)

Читати огляд
328 відповідей
  • Менеджер
    04.04.2016 о 23:10
    Сергей
    Валентина, добрый вечер. Хотел бы попросить, что бы вы напомнили МЕНЕДЖЕРУ ( имя какое странное), что он обещал принести свои извинения публично, так же как и ...

    Добрый вечер, Сергей!
    Я Вам сказал и готов подтвердить, что если Вам мои высказывания показались оскорбительными либо если я по Вашему мнению, перешел этические рамки, я всегда готов извиниться и вести конструктивный диалог.
    Перечитал еще раз нашу с Вами переписку.
    Никто Вам не хамил.
    На «ты» я к Вам не обращался.
    Несуществующих отзывов либо еще чего-то я Вам не приписывал. Только цитировал.
    В «выторговывании преференций» не обвинял. Вы сразу объявили, что у нас ничего не покупаете, следовательно, между нами нет деловых отношений.
    По поводу размера уставного капитала я Вам свою позицию озвучил. Каждый остался при своем мнении. Решать – читателям блога.
    Предлагаю. Скопируйте мой текст, который Вы считаете хамским в отношении Вас лично и можете тыкнуть меня носом, как котенка в тапки. Либо пусть читатели выносят свой вердикт. Может я слепой/тупой, чего-то не понимаю? Может у меня уже паранойя, и я решил, что за последние три дня здесь набежало троллей, а среди них случайно оказался Сергей и я зря обижаю хорошего человека?
    P.S. Можно вопрос Вам? Вы – тот самый Сергей – участник активных дискуссий в обсуждении ЖК «Десна Резиденс» и ЖК «Грюнвальд»?

    Валентина
    04.04.2016 о 22:59
    АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБРО)
    ЦІКАВО: ЧИ Є ЗАСНОВНИК ФОРИ (Сільпо, Фора, Le Silpo и Fozzy Cash & Carry) ВИГОДОНАБУВАЧЕМ БУДІВНИЦТВА (вул. Івана-Франка 2 а). Якщо так, то навішо йому ці п...

    Ого, Ви просто майтер своєї справи. Якби я не була декілька разів у віддлі продажів, точно повірила б. Ви так “конкретно” підготувалися, мабуть, “зуб наточений” на цього забудовника. Ви, що мітили на ці землі? Хотіли самі там будувати? Скажіть, в якому ЖК рекомендуєте купити квартиру, де Ви працюєте, ми обов”язково прийдемо на консультацію? Залиште свої контакти.

    А мы купили на восьмом этаже и очень рады и ждём что скоро построеться дом и мы будем делать ремонт

    Менеджер
    04.04.2016 о 22:13

    Добрый вечер, Павел!
    Пишет Роман. Вы правы, конечно, не хочется втягиваться, но это – неприятная и необходимая часть нашей работы. На предыдущем месте работы – в другом ЖК, тоже постоянно поливали грязью, под видом “высказывающих мнение потенциальных покупателей”. С другой стороны, если не отвечать, то многие читатели этого блога могут воспринимать это за слабость и подумать, что нападающие правы и нам нечего ответить.

    Павел
    04.04.2016 о 21:54
    Менеджер
    Мои комментарии – по тексту. АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБРО) Апрель 4, 2016 Ответить ЦІКАВО: ЧИ Є ЗАСНОВНИК ФОРИ (Сільпо, Фора, Le Silpo и Fozzy Cash & Carry) ВИ...

    “Черри таун”, не знаю, кто от Вас пишет, но Вы совершили ошибку, позволили себя втянуть в дискуссии. Смотрел другие обзоры, этот “Сергей” из “Грюнвальда” со всеми ругается. Не знаю, какие у него мотивы. Просто не обращайте внимания.

    Менеджер
    04.04.2016 о 21:45
    Павел
    Алекс что-то попутал конкретно. Откуда берете такую информацию? Даже я, покупатель, и местный житель, знаю, что "Авто-групп" - это собственник магазина "Форы",...

    Мои комментарии – по тексту.

    АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБРО) Апрель 4, 2016
    Ответить
    ЦІКАВО: ЧИ Є ЗАСНОВНИК ФОРИ (Сільпо, Фора, Le Silpo и Fozzy Cash & Carry) ВИГОДОНАБУВАЧЕМ БУДІВНИЦТВА (вул. Івана-Франка 2 а).

    ООО “Авто-групп” и ООО “Черри таун” не имеют никакого отношения к группе компаний “Фоззи”. Как правильно отметили выше, ООО “Авто-групп” является застройщиком и владельцем здания, в котором “Фора” купила себе помещение под магазин прод. товаров. Так что весь текст на эту тему комментировать не буду.

    Якщо так, то навішо йому ці проблеми (репутаційні ризики.

    Хороший софистический приемчик! Когда в самом вопросе содержится подвох. В философии классическим примером является спор Сократа с софистами. Их вопрос звучал: «Продолжаешь ли ты бить своего отца?». Любой ответ подтверждал, что отвечающий бил своего отца.
    Извините за умничание, просто вспомнилось))
    Так и у нас. Уже откуда-то появилась проблема, риски)))

    Як раніше повідомлялося будівництво 2-ї черги житлового комплексу на вказаній земельній ділянці проводиться субпідрядником за відсутності проекту землеустрою зміни її цільового призначення.

    Как раньше Вам отвечалось, земля переведена под многоквартирную застройку. Выложил скан документа. Что еще надо? Вы опять повторяете. Это просто, чтобы вывести из себя? Не получится)))

    ДОСІ НЕ ОТРИМАНО ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ:

    Так страшно звучит, как будто Вы задаете вопросы… задаете вопросы… а в ответ – тишина))) Приходите в отдел продаж и получите все ответы.

    — яка система фінансування будівництва (ФФБ, ФОН, ІСІ, облігації і т.інше)?

    Спасибо, что в скобках предоставили варианты для выбора)))
    Опять же, хороший приемчик, потому что знаете, что ответ будет НЕ ИЗ этих вариантов и сразу готовите задел для следующего поста.
    Повторяю – у нас договор купли-продажи имущественных прав. Теперь ждем еще текст на полстраницы по этому поводу. Считаете этот механизм привлечения средств неправомерным? Скажите об этом половине застройщиков Киевского региона, которые работают по этим договорам, причем уже давно! Или тем, кто покупает у физлица, платит кэшем, по расписке.

    — ЧИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗАБУДОВНИКОМ ВЛАСНІ (А НЕ ЗАЛУЧЕНІ) КОШТИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

    Отвечаю. Финансирование осуществляется за счет собственных средств застройщика, так и за счет привлеченных средств.
    Этой теме посвящено несколько последних постов разных, вроде бы не связанных между собой пользователей. Такое впечатление, что навязчиво пытаются вдолбить мысль – у застройщика нет денег, не достроит. А застройщик все строит… уже 5 этаж… и еще площадку в Крюковщине покупает. В общем, все как всегда – кто-то критикует, а караван идет.

    (ДЖЕРЕЛА ТА ЛЕГАЛЬНІСТЬ ЇХ ПОХОДЖЕННЯ)?

    Давайте я (который для Вас никто) приду к Вам домой и буду спрашивать – откуда у Вас деньги на новый телевизор? У Вас нет полномочий задавать такие вопросы. Для этого есть органы Гос. фискальной службы, Фин. мониторинга, банки и т.д.

    — хто здійснює контроль за цільовим їх використанням; дотриманням технічних характеристик обєкта будівництва?

    Сертифицированный инженер технического надзора (данные его сертификата указаны в декларации) и органы государственного архитектурно-строительного контроля. Кстати, уже приходили сотрудники этих самых органов. Как видите – работаем!

    — коли інвестор стане власником нерухомості?

    Не понял вопроса. Если имеется ввиду покупатель, то наверное он станет собственником, когда купит квартиру. Почувствовал себя Виталием Кличко))))

    — ХТО ДОВІРИТЕЛЬ_УПРАВИТЕЛЬ_ЗАБУДОВНИК, який порядок подальшого обслуговування багатоквартирного (184) житлового будинку.

    Будут решать сборы жильцов согласно закону «Про ОСББ».

    Необхідно через ДПІ, органи статистики, ПФ дослідити звітність ТОВ «АВто Груп», ТОВ «ЧЕРРІ ТАУН» (додаток №5 із ПДВ), в т.ч. за Ф.1 та Ф. 2, 1-ДФ, на предмет їх платоспроможності, наявності кваліфікованих кадрів, досвіду ведення аналогічних проектів, наявності будівельних ліцензій для виконання таких функцій.
    Не виключено, що ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ _ 0 (норматив ліквідності,якості активів, ризиковості операцій)

    Раз Вам так «необхідно», то проверяйте на здоровье)))

    Сергей
    04.04.2016 о 20:28
    Валентина
    Оце читаю і сміюся. Якщо менеджер-це хлопець, тоді: ХЛОПЦІ!не сваріться. Таке враження, що Вам нічого робити. Сергій, вирішили не купляти, то не купуйте. Я в...

    Валентина, добрый вечер. Хотел бы попросить, что бы вы напомнили МЕНЕДЖЕРУ ( имя какое странное), что он обещал принести свои извинения публично, так же как и озвучивал их.

    Павел
    04.04.2016 о 19:27

    Алекс что-то попутал конкретно. Откуда берете такую информацию?
    Даже я, покупатель, и местный житель, знаю, что “Авто-групп” – это собственник магазина “Форы”, а хозяин ЗДАНИЯ магазина “Форы”, к “Сильпо” и “Фоззи” не имеет никакого отношения. Нагородили тут текста)))

    АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБРО)
    04.04.2016 о 18:59

    ЦІКАВО: ЧИ Є ЗАСНОВНИК ФОРИ (Сільпо, Фора, Le Silpo и Fozzy Cash & Carry) ВИГОДОНАБУВАЧЕМ БУДІВНИЦТВА (вул. Івана-Франка 2 а). Якщо так, то навішо йому ці проблеми (репутаційні ризики. Як раніше повідомлялося будівництво 2-ї черги житлового комплексу на вказаній земельній ділянці проводиться субпідрядником за відсутності проекту землеустрою зміни її цільового призначення.
    ДОСІ НЕ ОТРИМАНО ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ:
    – яка система фінансування будівництва (ФФБ, ФОН, ІСІ, облігації і т.інше)?
    – ЧИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗАБУДОВНИКОМ ВЛАСНІ (А НЕ ЗАЛУЧЕНІ) КОШТИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ДЖЕРЕЛА ТА ЛЕГАЛЬНІСТЬ ЇХ ПОХОДЖЕННЯ)?
    – хто здійснює контроль за цільовим їх використанням; дотриманням технічних характеристик обєкта будівництва?
    – коли інвестор стане власником нерухомості?
    – ХТО ДОВІРИТЕЛЬ_УПРАВИТЕЛЬ_ЗАБУДОВНИК, який порядок подальшого обслуговування багатоквартирного (184) житлового будинку.

    Необхідно через ДПІ, органи статистики, ПФ дослідити звітність ТОВ “АВто Груп”, ТОВ “ЧЕРРІ ТАУН” (додаток №5 із ПДВ), в т.ч. за Ф.1 та Ф. 2, 1-ДФ, на предмет їх платоспроможності, наявності кваліфікованих кадрів, досвіду ведення аналогічних проектів, наявності будівельних ліцензій для виконання таких функцій.

    Не виключено, що ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ _ 0 (норматив ліквідності,якості активів, ризиковості операцій)

    РS! ТАКОЖ НЕПОКОЇТЬ ТЕ, ЩО ДОСІ власник Fozzy Group (ТМ Сільпо, Фора)не повернув багатомільйонні доларові кредити низці фінансових установ, а саме: Банкам – ВІ ЕЙ Бі, Форум, Київська Русь і т.д.
    СТОСОВНО ОРГАНІЗАТОРІВ ОБОРУДКИ БАНКАМИ ІНІЦІЮВАЛИСЯ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ ТА ЧИСЕЛЬНІ ПОЗОВИ ДО СУДУ ЩОДО ПРИМУСОВОГО СТЯГНЕННЯ БОРГІВ (ПРОЦЕС ШТУЧНО ЗАТЯГУЄТЬСЯ ВЛАСНИКОМ ТМ) ТАКОЖ ВІН Є ГОЛОВОЮ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ БАНКУ “ВОСТОК”, через який можуть прокручуватися вказані кошти інвесторів. ПРОПОНУЮ ІНВЕСТОРАМ БУДІВНИЦТВА ОФОРМИТИ ІЗ ВЛАСНИКАМИ БІЗНЕСУ ОСОБИСТУ ПОРУКУ ТА ЗАСТРАХУВАТИ РИЗИКИ В СФЕРІ ДОВІРЧИХ ОПЕРАЦІЙ.

    Детальна інформація про юридичну особу
    Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФОЗЗІ ГРУП”
    (ТОВ”ФОЗЗІ ГРУП”)
    Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
    Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
    Назва юридичної особи “ФОЗЗІ ГРУП”
    Ідентифікаційний код юридичної особи 39598970
    Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
    Місцезнаходження юридичної особи 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 5 В
    Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа ГНАТЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
    Адреса засновника: 01015, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 46/2, квартира 183
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 671183.70
    ________________________________________
    КОСТЕЛЬМАН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
    Адреса засновника: 01001, м.Київ, Печерський район, ХРЕЩАТИК, будинок 13, квартира 69
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 13529790.00
    ________________________________________
    СОТНИКОВ ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ
    Адреса засновника: 01025, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СТРІЛЕЦЬКА, будинок 4, квартира 14
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 6164013.15
    ________________________________________
    ЧИГІР РОМАН ЛЕОНІДОВИЧ
    Адреса засновника: 03056, м.Київ, Солом’янський район, БОЩАГІВСЬКА, будинок 145, квартира 183
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 6164013.15
    Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 26529000.00
    Дата закінчення формування: 23.01.2016
    Види діяльності Код КВЕД 64.20 Діяльність холдингових компаній (основний);
    Код КВЕД 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
    Відомості про органи управління юридичної особи ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ
    Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи КОСТЕЛЬМАН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ – керівник з 23.01.2015;

    КОСТЕЛЬМАН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ – підписант з 23.01.2015
    Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 23.01.2015
    Номер запису: 1 339 102 0000 010682
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
    Статус відомостей про юридичну особу відомості підтверджено
    Назва установчого документа
    Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
    Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
    Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
    Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
    Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
    Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
    Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
    Місцезнаходження реєстраційної справи Реєстраційна служба Києво-Святошинського районного управління юстиції Київської області
    Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
    Ідентифікаційний код органу: 21680000;
    Дата взяття на облік: 26.01.2015

    ДПI У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ Р-НI ГУ ДФС У КИЇВСЬКIЙ ОБЛ:
    Ідентифікаційний код органу: 39471029;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
    Дата взяття на облік: 26.01.2015;
    Номер взяття на облік: 101315007540

    ДПI У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ Р-НI ГУ ДФС У КИЇВСЬКIЙ ОБЛ:
    Ідентифікаційний код органу: 39471029;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
    Дата взяття на облік: 26.01.2015;
    Номер взяття на облік: 10000000332552
    Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 64.20 Діяльність холдингових компаній
    Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000332552;
    Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 5
    Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
    Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
    Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: 0444963200
    Факс: 0444963200

    Павел
    04.04.2016 о 13:28
    Валентина
    А дозволяють потім заходити, подивитися? Я думала, це тільки, щоб продати. А як потім відношення менеджерів, доречі, бо друзі розказували, що так собі?

    Мы после покупки уже неоднократно ходили, были в своей квартире на 4 этаже, но там еще не все внутренние перегородки. Отношение менеджеров не поменялось)))
    Скажите, в первом доме уже однушек нет? Родственник хотел купить, но я так понял, что все продали.

    Валентина
    04.04.2016 о 12:25
    Ольга Ф.
    Добрый день!Мы купили в феврале было 2 этажа,позавчера были заходили в дом уже есть перегородки,поднимались на пятый свой,такой вид красивый-уже ждём очень

    А дозволяють потім заходити, подивитися? Я думала, це тільки, щоб продати. А як потім відношення менеджерів, доречі, бо друзі розказували, що так собі?

    Валентина
    04.04.2016 о 12:19
    Ірина Романова
    Валентино, в такій важливій справі, як вибір майбутньої квартири найкращі поради може дати юрист, а не "дядько з форуму" :) А взагалі-то треба обирати ЖК на вла...

    оце ж я так і дивлюся: приїхали в Вишневе, прогулялись до школи, садок мені не потрібен, але по дорозі бачили декілька, подивилися магазини, в центрі погуляли, все близько, зручно, до роботи в Київ 15 хвилин. Дуже гарне місто. Вже багато друзів туди переїхало. Тому і вирішили шукати також у Вишневому.
    А юристи, вони то дивляться, але ж в разі чого все одно не допоможуть, і нотаріуси, вони ж не підуть добудовувати будинок. Тому враховуємо і досвід наших друзів.
    Всі забудовники в Вишневому будують однаково, земля у всіх однакова, декларації також. Звернули увагу на різницю в вартості оформлення, подобається як буде здаватися квартира, також мені сподобалося, що вже є всі документи на комунікації, називається технічні умови: все чітко прописано і зрозуміло, що і куди буде підключатися.Я за період пошуків обійшла, напевно, всіх у Вишневому, таких документів мені ніхто не показав.

    Ольга Ф.
    04.04.2016 о 10:36

    Добрый день!Мы купили в феврале было 2 этажа,позавчера были заходили в дом уже есть перегородки,поднимались на пятый свой,такой вид красивый-уже ждём очень

    Павел
    04.04.2016 о 10:30

    Всем привет! Я купил здесь 2 квартиры. Двушка на 4 этаже – №23 и однушка на 7 – №42. Будем знакомиться! Купил для перепродажи или аренды. И еще у меня есть таунхаус в их “Баварии”.
    Не знаю, почему одним дают все документы, а другим не дают?
    Я подключил юриста, все предоставили, договор согласовали.
    Застройщиков я знаю уже 5 лет, когда они начинали другой проект в Вишневом, тогда первый раз у них купил, страшновато было – договор с физиком, без нотариуса, деньги под расписку. Но все построили и сдали. Сейчас уже веселее – юридическое лицо, оплата через банк. Пусть каждый принимает решение сам, а я доверяю! И у меня все будет хорошо!
    Пока строят ровно, к концу года получу ключики.

    Николай
    Здравствуйте! Впервые на Вашем сайте! Сам купил для сына здесь квартиру. Хочу сказать, что подписывал договор в отделе продаж и на эту процедуру пригласил знако...

    Николай, добро пожаловать 🙂
    Удачной Вам инвестиции! Надеемся, что Вы будете здесь рассказывать о своих впечатлениях от этого ЖК

    Валентина
    Ходили до них, все те саме, що і в черрі тауні, нічого класного не побачили. Будемо все ж таки зупинятися на цьому комплексі, бо Алекс щось так багато чуші наго...

    Валентино, в такій важливій справі, як вибір майбутньої квартири найкращі поради може дати юрист, а не “дядько з форуму” 🙂
    А взагалі-то треба обирати ЖК на власний розсуд: чи подобається місцевість, чи зручно на роботу їздити, чи є поблизу дитсадки/магазини, чи подобається планування, що з документами у забудовника… На всі ці запитання можете відповісти лише ви, тому легкого вам вибору та вдалого інвестування!

    Менеджер
    Следующая часть "вытяга"Вложение

    Менеджер, спасибо за скан важного документа!

    Сергей
    Присоединяюсь к запросу Валентины. Ирина , сделайте ежемесячный или годовой свой рейтинг ЖК в разных направлениях , как по территроиальной принадлежности, так...

    Сергей, я вот честно, не очень доверяю рейтингам “лучших/худших”, даже собственноручно составленным 🙂
    Я лучше снова сделаю рейтинг ЖК, самых интересных для читателей – то есть тех, обзоры которых наиболее часто просматривают или комментируют.

    Валентина
    04.04.2016 о 08:58
    Ольга Ф.
    03.04.2016 о 23:18

    А я купила двушку в ЖК Черри Таун и спокойно сплю,тк доверяю репутации Застройщика,это уважаемый в городе и порядочный человек,который собаку съел в строительстве,не пишите ерунды люди…

    Валентина
    03.04.2016 о 22:16

    От Ви невгамовний! Ну то Вас же ніхто не заставляє купляти, купуйте там, де вважаєте краще. А ми все, вирішили, будемо купувати тут, вже забронювали. Так що не нагнітайте. Купуйте де хочте. Чи може Ви з конкурентів і робите це навмисно? Повірте, таке ставлення вертається бумерангом.

    Александр
    03.04.2016 о 21:17
    Валентина
    Оце читаю і сміюся. Якщо менеджер-це хлопець, тоді: ХЛОПЦІ!не сваріться. Таке враження, що Вам нічого робити. Сергій, вирішили не купляти, то не купуйте. Я в...

    Та в тому і справа. Подивіться на гігантів типу Інтергал Буд. Їм все-одно скільки грошей було інвестовано, вони будують за свій капітал. Мені їх квартири не по кишені, я обрав іншого забудовника. Але сам факт: вони БУДУЮТЬ за свої гроші. У них є прогрес, який не залежить від продаж. Ті ж малі гравці даного ринку, хто будує на гроші інвесторів дуже ризикують. Навіть якщо ціни на матеріали і т.д. не зміняться, успіх їх проекту залежить від регулярності продаж. Нема продаж – нема за що будувати. Це тягне за собою простой, який бачить решта покупців, і йдуть до конкурентів. Строк побудови росте, вартість теж. Якщо цей процес продовжиться – проект збанкрутує.

    Александр
    03.04.2016 о 21:08
    Менеджер
    Александр, если Вы уже вложились в другой ЖК, то какой Вам смысл тратить свое время и очернять наш Черри? (почти каламбур получился)))) Вам за это деньги платя...

    Нет, не платят. Я, как и многие такие же покупатели искал множество информации до того как сделать выбор. Мой выбор сделан. Но не так давно, посмотрев на Ваш ЖК и на Ваши обещания чуть было не приехал с деньгами. Сейчас смотрю на 2 новых этажа за всё это время, и понимаю, что вовремя одумался. Надеюсь Ваш проект всё же будет удачным, дома планируются довольно не плохими. Но на данный момент я вижу, что темп строительства абсолютно не соответствует тому, что Вы обещали, капитал АвтоГруп довольно мелкий, а значит строите Вы только за деньги инвесторов. Видимо их мало, стройка идёт медленно. Может при большем количестве покупателей всё было бы сделано в сроки, но сейчас видим то, что есть.

    Валентина
    03.04.2016 о 20:30

    Оце читаю і сміюся. Якщо менеджер-це хлопець, тоді:
    ХЛОПЦІ!не сваріться. Таке враження, що Вам нічого робити. Сергій, вирішили не купляти, то не купуйте.
    Я вже місяць шукаю, проїхала багатьох забудовників, кругом все однаково, тут хоч ціна нормальна і за місяць є результат в будівництві.
    На відповідальність треба дивитися реально. Якщо забудовник захоче кинути, то і уставний фонд тут не поможе, бо назвіть хоть одного забудовника, хто віддав гроші після банкрутства. Просто смішно-уставний фонд, уставний фонд.

    Менеджер
    03.04.2016 о 20:17
    ОЛЕКСАНДР 1
    На мій погляд (сьогоднішній моніторинг) найкращими варіантами за критерієм "ціна-якість" є: ЖК "АТЛАНТ" с. Коцюбинське; ЖК "САН-СІТІ" м. Київ (Борщагівка), ОЛІМ...

    В целом, такое впечатление, что Вы не были в отделе продаж. Ваш посыл – «Черри таун» плохой, потому что я ничего не знаю… и дальше Вы перечисляете, все, о чем Вы не знаете, а если прочитать все сразу, то вроде какая-то муть – жуть.
    У нас все в порядке. Работает опытная команда, раскрутившая не один комплекс. Свои шишки мы набили намного раньше, детских ошибок не совершаем. Концепт проекта начали разрабатывать год назад, а строительство – осенью. Детально изучили площадку, окружение. Геологические изыскания проведены. Официально. Летом прошлого года. В отделе продаж есть копия многостраничного отчета. Топосъемка тоже есть. Про все проходящие коммуникации знаем, про скважину знаем. Все спроектировано с учетом реалий, в рамках ДБН.
    Проектант у нас – не какие-то вчерашние студенты, а Государственный проектный институт «Укрцивільбуд» – предприятие с многолетней историей и опытом. Профильные специалисты знают, какие высокие стандарты работы в этом институте. Все что не по нормам, там не прокатит. Уровень грунтовых вод принят во внимание при проектировании фундаментной плиты. Дом строится из белого кирпича плотностью М-150, а не из красного М-100, как часто бывает.
    По земле, «Диброве», сетям я уже отписывался ранее.
    Предлагаю на этом тему закрыть. В дальнейшем последую совету одного комментатора выше – не буду обращать внимание.
    Если у Вас есть какие-то конкретные вопросы – обращайтесь, будем рады помочь. Наши контакты – на сайте и на паспорте объекта.

    Сергей
    03.04.2016 о 20:16
    Менеджер
    Сергей, я подчеркнул, что не испытываю враждебности к Вам. Я на Вас не нападал, в отличие от Вас. Общаюсь со всеми, в том числе и с Вами в рамках этики. Где м...

    1. Жду Номер Вашего личного телефона на блоге ( это Ваш запрос) . Мой у Вас в отделе продаж.
    Приписываете несуществующие отзывы мне.
    Прешли на ” ты” ,не зная моего возраста
    Обвиняете в выторговывании каких- то преференций . Вы не любите клиентов, которые хотят уверенности в том, что внеся около 500 000 их не банально ” кинут”. Т. к. у Вас в учредительном фонде пару тысяч?
    Или может мне необходимо спросить у Вас разрешения для того, что бы спросить в обзоре кто сталкивался с подобной ситуацией?
    У нас разные понятия об этике.
    Еще раз повторяю , для меня Ваш ЖК вычеркнут из списка ” надежных” и ” открытых” для покупателя. Во многом благодаря Вам, прячущемся за именем ” менеджер” . Или Вам стыдно за имя, которое дали Вам ?

    Менеджер
    03.04.2016 о 19:58
    Сергей
    Бот - менеджер. Кто ты? Ваш телефон личный. Свой я оставил в Вашем отделе продаж . Что ты хочешь ? ( хамство так и прет). Из одного корыта не ел с Вами. Я для с...

    Сергей, я подчеркнул, что не испытываю враждебности к Вам. Я на Вас не нападал, в отличие от Вас.
    Общаюсь со всеми, в том числе и с Вами в рамках этики.
    Где мой телефон, я уже сказал, ни от кого не прячемся. Попросил Ваши контакты, чтобы иметь возможность лично ответить Вам на Ваши вопросы.
    Если Вы мне объясните, в чем конкретно я Вам нахамил, я готов буду принести Вам извинения!

    Сергей
    03.04.2016 о 19:40

    Мне не повезло , как Вам. Нахамил. неизвестный ” менеджер” и статьи в блоге, как раз посеяли зерна сомнений. Очень маленький уставной фонд. Точно не здесь или как минимум не с этим менеджментом. Очень маленький уставной фонд. Жду извинений от менеджера.

    Сергей
    03.04.2016 о 19:33
    Менеджер
    Когда надо отвечать на прямые вопросы: «Кто ты… Что ты хочешь… Представься…» пользователь «Сергей» типа обиделся, видите ли, к нему «враждебно настроены» и проп...

    Бот – менеджер. Кто ты? Ваш телефон личный. Свой я оставил в Вашем отделе продаж . Что ты хочешь ? ( хамство так и прет). Из одного корыта не ел с Вами. Я для себя хотел понять , инвестировать или нет в комплекс, который Вы представляете и доверить средства компании с уставным фондом в пару тысяч гривен. Исходя из вышенаписанного принял решение, что у Вас много рисков. О чем честно и написал. Был сегодня на прсмотрах в других ЖК . Или Я Вам чем- то обязан? ( писать, заводить новые записи, придумывать позитивные и негативные отзывы). Жду извинений от Вас лично.

    Менеджер
    03.04.2016 о 18:56
    Александр
    Ещё несколько месяцев назад я не на шутку заинтересовался этим ЖК. План у них был смелый, цена уж очень заманчива, документы вроде чистые. Но вот сегодня проезж...

    Александр, если Вы уже вложились в другой ЖК, то какой Вам смысл тратить свое время и очернять наш Черри? (почти каламбур получился))))
    Вам за это деньги платят или просто прикольно пнуть Черриков для морального удовлетворения?
    Проезжайте пожалуйста мимо, в свой новый ЖК, мы искренне рады за Вас!! Надеемся, что и у Вашего ЖК и у нас все будет хорошо!!
    В скором времени Вам предстоят приятные хлопоты, связанные с ремонтом, переездом… лучше всегда настраиваться на позитив, совсем необязательно тратить свое время на подачу неправдивой информации относительно нашего ЖК.
    Сдачу “на лето” никто не обещал. Как правильно указано в обзоре Ирины, согласно графику производства строительных работ, строительная готовность – сентябрь 2015 г. На данный момент отставания от графика нет. Сейчас уже выполняются кладочные работы 5 этажа. Обратите внимание, что 4 этаж фактически был выполнен за 10 дней. Ну прям “Квартал-Авиа”))))

    Максим
    03.04.2016 о 15:23

    Удивлен некоторым комментам??? Типа Элита центр и всякая чепуха. Я был в отделе продаж, мне дали доступ к папке с документами на гугл диске. Там есть все! Оригиналы смотрел сам в офисе. Цена – нормальная, не дороже чем у других.

    Николай
    03.04.2016 о 15:06

    Здравствуйте! Впервые на Вашем сайте! Сам купил для сына здесь квартиру. Хочу сказать, что подписывал договор в отделе продаж и на эту процедуру пригласил знакомого юриста, он проверил все документы. Документы в порядке! заработанными деньгами не сорю! Темпы строительства полностью соответствуют словам директора. Очень гостеприимные и приятные девочки в отделе продаж.

    Валентина
    03.04.2016 о 13:23
    ОЛЕКСАНДР 1
    На мій погляд (сьогоднішній моніторинг) найкращими варіантами за критерієм "ціна-якість" є: ЖК "АТЛАНТ" с. Коцюбинське; ЖК "САН-СІТІ" м. Київ (Борщагівка), ОЛІМ...

    Ходили до них, все те саме, що і в черрі тауні, нічого класного не побачили. Будемо все ж таки зупинятися на цьому комплексі, бо Алекс щось так багато чуші наговорив, а відповіді, де краще не дає. В відділі (сьогодні ось тільки приїхали) продажу нам все показали і містобудівні і декларація-все в нормі, зараз там вже добудовують 5й поверх, нормально, а сдача-4й квартал, нормально, мені сдається встигнуть.

    Менеджер
    03.04.2016 о 11:21
    Менеджер
    03.04.2016 о 11:20
    АЛЕКС (МОМЕНТ ІСТИНИ)
    Земельна ділянка №3222410600:01:002:0012 (м. Вишневе, вул.Івана-Франка, 2а, на якій планується зведення ТОВ "АВТО ГРУП" (замовник), ТОВ "ЧЕРІ ТАУН" (девелопмен)...

    Когда надо отвечать на прямые вопросы: «Кто ты… Что ты хочешь… Представься…» пользователь «Сергей» типа обиделся, видите ли, к нему «враждебно настроены» и пропал.
    Враждебности никакой нет. Я – на работе, Вы – тоже на работе)) Ничего личного))
    Тут же появляется новый аккаунт. Перешел на мову, чтобы никто не догадался. Но, по сути, тот же стиль. Бессмысленное нагромождение текста, вырезки из каких-то статей, ничего конкретного. Главное – побольше устрашающего текста, и традиционное упоминание «Элиты-центра». Это имя стало уже нарицательным, можно применять к любому застройщику, почему-то забыли еще добавить про «пирамиду».
    Больше всего улыбнуло «ЗА НАЯВНОЮ У НАС ІНФОРМАЦІЄЮ»))) У Вас, это у кого?
    Отвечаю, по сути.
    Земельный участок по улице Ивана Франко, 2-а переведен под многоквартирную застройку согласно генплана города. Выкладываю скан Извлечения («Вытяга») из гос. реестра вещных прав. Мы купили этот участок 23.07.2015 г., заявление в вступлении в члены Кооператива «Диброва» не подавали, соответственно, членом кооператива не являемся. В 2014 году горсоветом была произведена инвентаризация земель «Дибровы». Данный участок не входит до земель указанного кооператива.
    Если у Вас есть другая информация – факты в студию, плиз!
    По коммуникациям.
    Этим вопросов занимались заблаговременно, при строительстве «Форы».
    Электроснабжение обеспечивается от существующей Трансформаторной подстанции 2868 мощностью 630 кВ. ТП находится на балансе ООО «Авто-групп» на основании Договора, заключенного с ПАО «Киевобэнерго» 11.09.2013 г. №220054232 (ТУ №К-00-12-0589 от 26.04.2012 г.).
    Технические условия на водоснабжение и канализацию выданы КП «Вишнівськводоканал» 29.12.2013 г. №17. Водоснабжение – 87,26 куб. метр. в сутки.
    ТУ на газоснабжение выданы ПАО «Киевоблгаз». На внутреннее газоснабжение – №018-1/В/2 от 27.01.2014 г. На внешнее газоснабжение – №018-1/З/2 от 27.01.2014 г. ТУ выдано на два дома (54 и 108 квартир).
    Сканы не выкладываю. Кому действительно интересно, может ознакомиться с документами в отделе продаж.

    Вложение

    ОЛЕКСАНДР 1
    03.04.2016 о 11:04
    Александр
    Ещё несколько месяцев назад я не на шутку заинтересовался этим ЖК. План у них был смелый, цена уж очень заманчива, документы вроде чистые. Но вот сегодня проезж...

    На мій погляд (сьогоднішній моніторинг) найкращими варіантами за критерієм “ціна-якість” є: ЖК “АТЛАНТ” с. Коцюбинське; ЖК “САН-СІТІ” м. Київ (Борщагівка), ОЛІМПІЙСЬКИЙ” м. Бровари; ЖК “Петровський дворик”. м. Вишневе. Мої знайомі (друзі) зобили саме такий вибір. Переваги: надійні забудовники та комфортне (екологічне) житло, наявність всіх дозвільних документів, позитивні відгуки жильців!
    Що стосується ЖК “Черрі Таун” то, це досить ризиковий проект. Досі мною не отримано відповіді щодо легальних джерел фінансування проекту та правового статусу прилеглої землі (територія будівельного кооперативу “Діброва”). Існують ризики вказаного ЖК стати “довгобудом” із всіма негативними наслідками, оскільки рядом знаходиться котеджне містечко (задекларована площа будинків до 200 кв.м), на розвилці дороги розміщена заправка “КЛО”, далі територія насосної станції (скважина до 70 м.) КП”Водоканал” м. Вишневе, по дорозі на Крюківщину – розміщені промислові обєкти: мийка, СТО, готель, тому підвищені вимоги до протипожежної безпеки та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог забудови території. Відсутня інформація щодо інженерного облаштування території, виконання забудовником інвестиційних зобовязань, пролягання (прокладення) підземних комунікацій. При цьому ТОВ “ЧЕРРІ ТАУН” не наведено містобудівні обмеження на забудову прилеглої території.
    Також необхідно врахувати поверхневе залягання (3-4 м) грунтових вод (навесні можливе підтоплення та руйнування цьокольних поверхів висотки), просідання грунтів.
    Не відомо, чи пройшов проект – містобудівну та землевпорядну (екологічну) експертизу та отримав позитивні висновки компетентних служб, інші містобудівні погодження та громадські слухання.
    Не наведено технічні характеристики (параметри) житла: утеплення стін, звукоізоляція, електропроводка, можливість підключення до інженерних мереж.
    Також не відомо: хто буде управителем збудованого житла; які будуть тарифи на комунальні послуги (обгрунтування нормативних витрат на утримання квартир: газ,каналізація,світло і т.д).Не відомо, яка плануєься на тій території соціальна інфраструктура (школа, дит. садок, парк, інші обєкти); хто буде мати доступ до неї; хто здійснює технічний та авторський нагляд за етапами будівництва; хто контролює цільове та ефективне використання залучених коштів інвесторів; яку відповідальність забудовник понесе у разі порушення графіку (затягування введення в експлуатацію обєкта). Зазделегідь вдячний за мотивовані відповіді (коментарі).

    Александр
    03.04.2016 о 00:06

    Ещё несколько месяцев назад я не на шутку заинтересовался этим ЖК. План у них был смелый, цена уж очень заманчива, документы вроде чистые. Но вот сегодня проезжал мимо в свой новый ЖК, и обратил внимание на ЧериТаун. Обещали первую очередь на лето? Выше, 3 февраля я писал отзыв. У них был ранее. Тогда было 2 этажа. Сейчас 4. Прогресс на лицо) Темпы почти как у КварталАвиа, которые по 5 лет 1 дом сдают, и то полунедоделанным.

    Сергей
    02.04.2016 о 21:51

    Присоединяюсь к запросу Валентины. Ирина , сделайте ежемесячный или годовой свой рейтинг ЖК в разных направлениях , как по территроиальной принадлежности, так и цена, качество и несколько в каждой номинации. Помогите с выбором.

    Валентина
    02.04.2016 о 19:37

    Порекомендуйте свій комплекс. Мені потрібно придбати квартиру в нормальному місці. Дякую!

    Сергей
    02.04.2016 о 17:29
    Менеджер
    Ирина, судя по интересу читателей, Ваш обзор оказался очень актуальным))) Присоединяюсь к просьбе сделать расширенный обзор. Сергей! Искренне непонятен Ва...

    Вот следующий пост я так понимаю уже негативный “о земле” и ее целевом назначении. Спасибо Алексу. А я просто хотел узнать о Вас больше информации. Или Вы бот-менеджер ? Где же ехидные видео ссылки ? Мой телефон у Вас в отделе продаж. Я приценивался к квартире в этом ЖК. ( неплохой сайт). Но своим хамством Вы отвернули меня от покупки. Плачевные финансы – взяты из размера уставного фонда Вашего предприятия. Ваш комплекс просто , как пример. Необходимо понять риски. В Вашем случае они , конкретно для меня большие и еще Ваша непонятная враждебность.

    АЛЕКС (МОМЕНТ ІСТИНИ)
    02.04.2016 о 15:32

    Земельна ділянка №3222410600:01:002:0012 (м. Вишневе, вул.Івана-Франка, 2а, на якій планується зведення ТОВ “АВТО ГРУП” (замовник), ТОВ “ЧЕРІ ТАУН” (девелопмен) другої черги 10-ти поверхового житлового будинку (108 квартир) належить фізичній особі (номер 1985116610), члену кооперативу “ДІБРОВА”, із цільовим призначенням: для індивідуального (присадибного) житлового будівництва, загальною плошею 0,8 га. ОТЖЕ, ЗАБУДОВНИКОМ ВОНА МОЖЕ ЛИШЕ ОРЕНДУВАТИСЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ (ст. 413-417 укр, 102-1 Укр). ЗА НАЯВНОЮ У НАС ІНФОРМАЦІЄЮ проект землеустрою щодо зміни цільового призначення присадибної земельної ділянки кооперативу для зведення висотних житлових будинків, підведення інженерних мереж)у забудовника (інших зацікавлених осіб)відсутній. Таким чином (“у сухому залишку”) інвесторам необхідно мінімізувати ризики: застрахуватися від
    не введення об”єкту в експлуатацію; подальшої зміни вартості 1 кв. метра нерухомості; виключити можливість подвійного (потрійного) продажу квартир; передачі об”єкта інвестування в іпотеку банку. Як правило
    такі забудовники схильні пояснювати погіршення свого фінансового стану – форс-мажором (корупційними ризиками у будівельній сфері)з подальшим ініціюванням свого банкрутства, а кошти громадян вивести на більш рентабельні проекти.
    Крім того, на сайтісherritaun.com/ua відсутня інформація щодо законних механізмів інвестування будівництва (дотримання заборони на безпосередне здійснення вказаних довірчих операцій), а саме: наявності у забудовника статусу фінансової установи,ліцензії на здійснення діяльності з залучення коштів установників управління майном (через ФФБ та (або) випуск облігацій), відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України “Про інвестиційну діяльність”, ст. 14 Закону України “Про фінансово-кредитні механізми та управління майном при будівництві житла і операцій з нерухомістю”, ст. 6 Закону України “Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг”.
    Також вказані господарюючі суб”єкти створені у 2015 році, основним видом їх діяльності є ремонт автотранспорту, отже вони не мають досвіду роботи у будівельній сфері. За цей період ними не напрацьовано позитивну кредитну історію та бездоганну ділову репутацію, не мають стійкого фінансового стану (задекларовано учасниками мінімальний розмір статутного капіталу, що не характерно для заявленого виду діяльності). ДОСІ ПОТЕНЦІЙНІ ІНВЕСТОРИ НЕ ЗАСТРАХОВАНІ ВІД “ПОДВІЙНИХ” ПРОДАЖ КВАРТИР.
    НЕ ВИКЛЮЧЕНО, ЩО ЦЕ ЩЕ ОДНА “ЕЛІТА ЦЕНТР”!!! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ.

    Менеджер
    02.04.2016 о 15:06
    Сергей
    Добрый день. Спасибо за ответ. Если есть возможность у читателей, сделать более расширенный ? Основные средства и материальные ценности: Если нанят генподрядчик...

    Ирина, судя по интересу читателей, Ваш обзор оказался очень актуальным)))
    Присоединяюсь к просьбе сделать расширенный обзор.

    Сергей!
    Искренне непонятен Ваш негативный интерес в отношении нового комплекса, который, по идее, не успел нажить себе врагов)))
    По моему предположению, Вы либо проживаете недалеко от нашего ЖК, и, по этой причине являетесь противником застройки, либо Вы – идейный противник любой застройки, либо являетесь сотрудником конкурентов. Если я ошибаюсь, то приношу свои извинения.
    Но сложно объяснить Ваши безапелляционные суждения по поводу “плачевных финансов”, “техники генподрядчика” и т.д.
    Как правило, если у кого-то возникают конкретные вопросы, эти вопросы задают через отдел продаж либо застройщику (все наши контакты есть в паспорте застройки, на объекте).
    При этом человек, задающий вопрос, предследует какую-то цель – получить информацию, выторговать себе какие-то преференции и т.д. В Вашем случае, цель непонятна.
    Сергей, если у Вас есть какие-либо вопросы/пожелания либо Вы остались недовольны работой нашего отдела продаж либо я еще чем-то могу Вам помочь, пожалуйста напишите здесь свои контакты и я с Вами свяжусь. Заодно всем будет понятно, что Вы – реальный покупатель, а не сотрудник фабрики ботов))

    И, кстати, договор мы нотариально заверяем (при желании покупателя), просто в этом нет необходимости, поскольку юрлицо ставит свою печать, а при нотариальном заверении у покупателя возникают дополнительные расходы: госпошлина – 1% от стоимости квартиры и 1000 грн. – нотариальные услуги.

    Сергей
    02.04.2016 о 14:55

    Спасибо за ответ. Ни в коей мере не хотел навлечь на себя Ваш гнев, который не соизмерим размеру Вашего уставного фонда.
    Был в подобном комплексе, но там застройщик физ.лицо. По физ.лицу предоставили его документы на мат. ценности ( их можно и самому в реестре пробить через нотариуса).Звонил в офис продаж Вашего комплекса и мне сказали,что нотариально Договор не оформляется. Про ” черный день” – было бы неплохо принять законодательно страховой платеж застройщиком в размере стоимости квартир и возвращаемый потом застройщику, по мере продажи недвижимости. Банки – 200т возврат, автосалоны – получаем на руки авто и т.д., супермаркету я по 400 тычяч не раздаю. Вы, видимо,да. Если кто-то из читателей прояснит картину. то буду признателен и не только по этому комплексу. А я, так понял, и по другим, где уставной фонд пару тысяч гривен.
    От менеджера жду новую ссылку на видео.

    Менеджер
    02.04.2016 о 14:34
    Сергей
    Был недавно в одном из офисов продаж. Там мне сказали интересную вещь. ТОВ отвечает в размере уставного фонда перед ответчиками. И просмотрев документы и размер...

    Сергей Апрель 1, 2016

    Был недавно в одном из офисов продаж.
    Отдел продаж один. Можете уточнить, в каком из офисов продаж Вы были?

    Там мне сказали интересную вещь.
    Вещь указана в обзоре выше и взята автором блога из открытых источников.

    ТОВ отвечает в размере уставного фонда перед ответчиками.
    Собственно, как и все ООО, согласно ст.140 Гражданского кодекса Украины. Что здесь особенного? Не только ООО, но и Акционерные общества – то есть, все застройщики-юрлица (которых на рынке около 90%), а еще – банки, страховые компании, автосалоны, супермаркеты, заправки и т.д.

    И просмотрев документы и размер уставного фонда немного удивился . Где правда? И чем будет отвечать застройщик ?
    Этот вопрос можно задать любому застройщику – юрлицу. Про застройщиков-физлиц вообще молчим.
    Уставный фонд юрлица не резервируется по принципу “несгораемый остаток на черный день”. Можно определить размер уставного фонда хоть 100 млн. и потом все потратить на хоз. деятельность.

    P.S. Очень хотелось написать что-то негативное? Но не придумали за что зацепить, получилось как в этом ролике.

    Сергей
    02.04.2016 о 14:30

    Добрый день. Спасибо за ответ. Если есть возможность у читателей, сделать более расширенный ? Основные средства и материальные ценности: Если нанят генподрядчик , то на строительстве вся техника его. Дом недостроен и у заказчика нет на него еще права собственности ( материальных ценностей). А судя по ” статутному капіталу” с финансами все плачевно. Звонил в отдел продаж там еще и Договора нотариально не заверяют. Буду рад за развернутый ответ.

    QWER
    Жилье с ремонтом покупать рискованно, потому что в таких квартирах маскируют все недостатки. Вот например могут быть щели в стенах и из-за этого будет плохая зв...

    QWER, но у жилья с отделкой все же есть и другие достоинства. Например, можно сразу жить в квартире (ну или сдавать ее). В любом случае, через 3-4 года придется делать ремонт – вот тогда и можно исправить все озвученные недостатки.

    Сергей
    01.04.2016 о 22:06

    Был недавно в одном из офисов продаж. Там мне сказали интересную вещь. ТОВ отвечает в размере уставного фонда перед ответчиками. И просмотрев документы и размер уставного фонда немного удивился . Где правда? И чем будет отвечать застройщик ?