ЖК Family House у Львові

Читати огляд
85 відповідей
  • Барсук
    09.03.2023 о 17:21

    Ппц яку ахінею ці боти несуть

    Андрій
    28.02.2023 о 23:47

    Я дуже задоволений з придбанням квартири від вашої компанії Галжитлобуд. Ви забезпечили високу якість будівництва.

    Олег Котлінський
    28.02.2023 о 23:47

    Ваша компанія має чудову репутацію на ринку нерухомості, і я був упевнений у тому, що отримаю від вас якісну нерухомість.

    Олена
    28.02.2023 о 23:46

    Ваші квартири та комерційні приміщення мають відмінний дизайн та функціональність, що дозволяє жити та працювати у комфортних умовах.

    Данило Іванків
    28.02.2023 о 23:45

    Я дуже вдячний за те, що ваша компанія надає гарантію на всі роботи та матеріали, що були використані при будівництві мого будинку.

    Марина
    28.02.2023 о 23:44

    Ваші менеджери завжди були доступні та готові відповісти на мої запитання та проблеми, що дуже цінно для мене як клієнта.

    Ірина
    28.02.2023 о 23:43

    Ваші менеджери завжди є дуже професійними та досвідченими.

    Олена Пінчук
    28.02.2023 о 23:42

    Хотіла б підмітити, що наш будинок від Галжитлобуд має відмінну звукоізоляцію та теплоізоляцію, що дозволяє жити та працювати у комфортних умовах та зменшує витрати на опалення.

    Дмитро Пристай
    28.02.2023 о 23:41

    Я був дуже приємно здивований тим, що ваша компанія пропонує широкий вибір квартир та комерційних приміщень різної площі та цінової категорії, що дозволяє знайти варіант, який відповідає потребам та можливостям клієнта.

    Любомир
    27.02.2023 о 10:02

    Я був приємно вражений вашим підходом до деталей. Я звернув увагу на дбайливо продумані планування квартир , відмінна якість матеріалів та прекрасна робота з кольорами та текстурами.

    Віталій
    27.02.2023 о 10:01

    Я хотів би відзначити ваші дії після закінчення будівництва. Ваша компанія продовжує надавати післяпродажні послуги та гарантії, які є не менш важливими, ніж процес будівництва самого будинку. Це говорить про вашу відповідальність та підтримку, яку ви надаєте своїм клієнтам.

    Андрій
    27.02.2023 о 10:01

    Я відчував себе дуже комфортно працюючи з вашою компанією та був вражений вашим досвідом та знаннями. Це було дуже важливо під час придбання моєї квартири та створило додаткову довіру до вашої компанії.

    Олег Ханенків
    27.02.2023 о 10:00

    Я був дуже вражений якістю будівництва та матеріалами, які ви використовуєте. Я переконаний, що мій будинок буде стійким до зношування та довговічним завдяки вашій увазі до деталей та використанням найкращих матеріалів.

    Ростислав
    27.02.2023 о 09:58

    Я був дуже вдячний за відкритість та прозорість від вашої компанії. Я завжди знаходився в курсі всіх етапів будівництва, і менеджер проекту завжди був готовий надати мені всю необхідну інформацію та відповісти на всі мої запитання.

    Данило
    27.02.2023 о 09:58

    Я хочу відзначити вашу команду за їхню відданість та енергію, яку вони вкладають у проекти. Це було дуже важливо для мене, оскільки я відчував, що мої інтереси були на першому місці, і що ваші робітники насправді налаштовані на досягнення найкращого результату.

    Олександр
    27.02.2023 о 09:57

    Я дуже вдячний за ваш підхід до роботи з клієнтами. Ваша команда завжди була відкритою та доброзичливою під час вирішення всіх моїх запитів та проблем. Я відчував себе дуже комфортно працюючи з вами, і моя довіра до вашої компанії значно зросла.

    Олег Вілінський
    23.02.2023 о 17:58

    Я дуже задоволений з вашої здатності розуміти та виконувати деталізовані плани та проекти. Ви дотримуєтеся всіх технічних вимог та стандартів, що гарантує якість та безпеку будівництва.

    Юлія Копчак
    23.02.2023 о 17:57

    Я хочу відзначити ваші комунікаційні навички та здатність повідомляти клієнтам про стан робіт та будь-які зміни. Це дозволило мені завжди бути в курсі подій і не мати жодних неприємних сюрпризів.

    Олексій
    23.02.2023 о 17:56

    Ваша компанія має вражаючий досвід у будівництві. Ваші фахівці знають, як вирішувати будь-яку проблему, яка може виникнути під час будівництва. Це дозволяє мені бути спокійним та впевненим у якості робіт, які ви виконуєте.

    Андрій
    23.02.2023 о 17:55

    Я вражений вашими технологіями та інноваційним підходом до будівництва. Ваші нові методи та матеріали забезпечують високу якість будівництва.

    Я раджу вашу компанію всім, хто хоче отримати якісне будівництво за розумну ціну. Ваші ціни конкурентні, а якість робіт перевершує всі очікування👍

    miroshnichenko
    31.01.2023 о 23:37

    Прекрасный комплекс ! Рады быть обладателем квартиры в нем.

    Андрій
    23.01.2023 о 14:15

    Я живу в ЖК на Героїв УПА у Львові вже близько 1 року, і мені дуже подобається це місце, гарно продумане розташування будинку, зовні від дуже стильний, двір зручний є майданчик для дітей та паркінг. Загалом я дуже задоволений своїм вибором. Можна знайти кілька нюансів, проте все добре.

    Ростислав
    21.01.2023 о 12:12

    Придбав квартиру на Стрийській у Львові у цього забудовника. Робота проводиться, вже чекаю закінчення всіх робіт. Поки всім задоволений.

    Руслан
    17.01.2023 о 22:16

    Відділ продажу справді дуже хороший. Були там на днях з дружиною, нам все досить зрозуміло пояснили. Ми по суті всім задоволені👍

    Андрій
    17.01.2023 о 09:27

    Нещодавно я відвідував відділ продажу і роздумую над ЖК на трускавецькій у Львові. Як на мене там дуже зручна інфраструктура, подобається планування квартир і загалом будинок зовні.

    Роман
    11.01.2023 о 22:01

    Добрий день! Хочу поділитись враженнями від цього забудовника. Живу в квартирі від ГЖБ у Львові вже рік. І загалом немаю на що пожалітись, все досить добре👍

    Олександра
    11.01.2023 о 00:27

    Нещодавно побували в відділі продажів, приглядаємось до покупки квартири від цього забудовника у Львові. Дуже хороший сервіс загалом, нам все зрозуміло пояснили у відділі продажів, залишилось досить хороше враження від компанії.

    Марія
    10.01.2023 о 15:50
    Андрій Неспаменко
    Вау, забудовний таку оригінальну ботоферму запустив: Марічка 23.11.2022 о 13:43 "Приглядаємось до будинків на Миколайчука і Орлика. Орлика буде 8 будинків, том...

    Один з відгуків мій. Квартиру придбала особисто.
    Моя квартира на Орлика вже збудована.
    Перед дописами про ботів подумайте на майбутнє двічі

    Андрій Неспаменко
    08.01.2023 о 14:16

    Вау, забудовний таку оригінальну ботоферму запустив:

    Марічка 23.11.2022 о 13:43
    “Приглядаємось до будинків на Миколайчука і Орлика. Орлика буде 8 будинків, тому ще думаємо який ЖК краще. Будують дуже активно, я поруч живу на Щурата.”

    Марічка 18.11.2022 о 13:33
    “В цьому житловому комплексі на Орлика весною 2022 придбали трьокімнатну квартиру.
    Вона у другій черзі будови. Першу чергу активно будують. Другу чергу вже готують до будівництва.”

    Дві Марічки, а такі різні…
    І кожен коментар має по одному лайку…
    Краще б ви панове забудовники відмивали свою репутацію гідними справами, завершували роботи до кінця і вибачились перед людьми аніж далі обманювати.

    Андріяна
    04.01.2023 о 12:41

    Компанія займається будівництвом, зарекомендувала себе, як якісний в чесний забудовник.

    Хороша компанія, дуже добре виконують свою роботу. Я всім задоволений.

    Олександр
    31.12.2022 о 15:25

    Живемо вже близько 2-ох років, в одному з ЖК цього забудовника у Львові, і все супер. За весь час не було ніякого неприємного інциденту. Все супер.

    Мар’ян
    24.12.2022 о 02:52

    Ми з дружиною шукали якісного забудовника, та дуже раді, що натрапили на Галжитлобуд. Дуже подобається цей забудовник, ми всім задоволені.

    Андріана
    24.12.2022 о 02:51

    Чудова якість виконання роботи у цього забудовника. Хороша компанія!

    Олексій
    24.12.2022 о 02:50

    Дуже радий, що обрав саме цього забудовника. Якби можна було повернутись назад, то без роздумів я б обрав саме цю компанію знову.

    Олександр
    15.12.2022 о 12:42

    Живемо в ЖК від цього забудовника у Львові вже 3 роки, і все супер, в нашого будинку зручне розташування поруч є все необхідне, в подвір’ї є дитячий майданчик, зручно заїжджати. Нашій сім’ї тут дуже комфортно.

    Андрій
    13.12.2022 о 18:29

    Надійний забудовник, доступні ціни та достойні будинки👍

    Круто!

    • Відповідь змінена 1 year, 4 months тому користувачем  Max Tyson.
    • Відповідь змінена 1 year, 4 months тому користувачем  Max Tyson.
    Оленка
    07.12.2022 о 15:56

    Поруч з Орлика є ЖК на МИколайчука- ще рік назад мама купила дві однокімнатні. До речі, була доступна ціна.

    Олексій
    05.12.2022 о 23:47

    Дуже довго шукав забудовника, враховував всі деталі, і зупинився на Галжитлобуд. Нещодавно купив квартиру в одному з Ж які ще будуються і поки все йде добре. Чекаю на ключики, і сподіваюсь що все буде здано вчасно.

    Ну що можу сказати – квартиру купили у 2021, секція вже побудована, почали весною – зараз осінь. Поки все добре, будівельники працюють.

    Придбали квартиру в цього забудовника вже давно. Всім задоволені.

    Олена
    01.12.2022 о 16:20

    Мені дуже подобається різновид та розміщення будинків цього забудовника. Вони дуже гарно все продумують. Все супер!

    Мирослава
    30.11.2022 о 15:16

    Допомагала родичам купувати квартиру. Зупинились на цьому забудовнику, і не пошкодували. Все чудово.

    Оксана
    28.11.2022 о 11:43

    Ми з чоловіком раді, що в свій час обрали цього забудовника. Дуже задоволені нашим ЖК.

    Андрій
    25.11.2022 о 18:02

    ЖК на Героїв УПА гарно спроектований і продуманий. Місце розташування вибрано дуже гарне. Збудував надійний і хороший забудовник.

    василь волощук
    25.11.2022 о 11:45

    Пишу тут відгук про Галжитлобуд. Живу у Львові з 2015 року. Квартиру маленьку купили спочатку на Стрийській, і потім більшу на вулиці Кравченка в районі Городоцької.
    Стрийська це великий комплекс, Кравченка трохи менший, але тут більш затишно.