Отзывы о ЖК Karaway Tower

Читати огляд
56 відповідей
  • Игорь
    СдалиВложение

    Игорь, мои поздравления!

    Игорь
    15.11.2019 о 18:35
    Игорь
    СдалиВложение

    И вот

    Вложение

    Игорь
    15.11.2019 о 18:31
    Игорь
    15.11.2019 о 18:30
    Игорь
    15.11.2019 о 18:13

    Сдали

    Вложение

    Игорь
    15.11.2019 о 18:05
    игорь
    16.07.2019 о 17:46
    Валентина
    15.07.2019 о 02:41
    Ірина Романова
    Игорь, внесла этот ЖК в список!

    Здравствуйте!
    Есть уже какая-то инфо?
    Спасибо!

    игорь
    16.03.2019 о 16:27
    игорь
    14.08.2018 о 15:26
    Игорь
    14.08.2018 о 11:00
    Алексей
    07.08.2018 о 15:26
    игорь
    нет там ничего.может есть в подземном паркинге эти площадки для волейбола.а может и есть в фойе.и вме настольное.и тенис и волейбол.на сайте лун.уа каравай тауэ...

    Выкладываю вам план придомовой территории, где видно ее границы и благоустройство которое было сделано. Фото делать не буду,поскольку так рьяно как вы писали слово нет, то на мои фото вы напишите фэйк. Можете сами сходить и увидеть все своими глазами, а не кричать нет. Придомовая территория не является собственностью жильцов, если только под ней не приватизирован участок земли. Даже если она не собственность жильцов, то согласно действующего законодательства она предназначена сугубо для пользования жильцами дома к которому такая территория отведена. Спросите где?. Читайте закон. Не можете найти, обратитесь к юристам за консультацией.

    Вложение

    игорь
    27.07.2018 о 17:43
    игорь
    27.07.2018 о 17:37
    Иван
    Я тоже хочу купить. Прочитал все, что пишут. Риск какой-то есть, но он везде есть. Я решился. И думаю, все обойдётся ...

    Был на стройке. Работы идут полным ходом: устанавливают лифты, утепляют дом, штукатурят, навешивают батареи, привезли входные двери… Пессимисты могут радоваться…

    игорь
    26.07.2018 о 16:01
    Иван
    Я тоже хочу купить. Прочитал все, что пишут. Риск какой-то есть, но он везде есть. Я решился. И думаю, все обойдётся ...

    та может пронесет.все будет нормально.мне дом нравится.жалко только что 3 этажа добавили

    Ірина Романова
    О жилом комплексе, который появится на столичных Караваевых дачах я впервые рассказывала чуть больше года назад — в рамках короткого обзора. Что ж, думаю...

    Я тоже хочу купить. Прочитал все, что пишут. Риск какой-то есть, но он везде есть. Я решился. И думаю, все обойдётся …

    игорь
    08.07.2018 о 23:22
    Игорь
    Не понял только где эти футбольные и волейбольные площадки появились???? что то я не видел. И благоустройством это не назовешь, а сейчас так вообще, противозако...

    нет там ничего.может есть в подземном паркинге эти площадки для волейбола.а может и есть в фойе.и вме настольное.и тенис и волейбол.на сайте лун.уа каравай тауэр есть аэрооблет.посмотрите вокруг.

    игорь
    08.07.2018 о 23:11
    Алекс
    08.07.2018 о 21:55
    игорь
    добрый день.да все там нормально.сдачу перенесли на конец августа.о назначении земли так это у многих застройщиков есть такая практика.

    Меня рассказы отдела продаж не интересуют. Меня интересует решение вопроса с целевым назначением земли от этого всё зависит.

    Алекс
    08.07.2018 о 21:50
    игорь
    а так на форумах спокойно.все негативные отзывы написанны 2 особами.зарешистрированные в 2013 году.что человек ,который ищет себе квартиру делает тут с 2013 год...

    Это хорошо,что всё спокойно. А вот ваш вопрос по поводу людей, которые интересуются недвижимостью и зарегистрированы с 2013года неуместен…да хоть с 2000года. Я лично интересуюсь недвижимостью и инвестирую в разные объекты в городе и пригороде, кроме этого мои друзья и знакомы спрашивают у меня совета куда инвестировать. Я интересовался этим объектом так как цена сладкая, но дешевый сыр только в мышеловке это известно всем и объекты войцеховского до сих пор продаются и все директора спокойны и он себе за границей чувствует также неплохо.

    игорь
    08.07.2018 о 14:09
    Алекс
    Добрый день! Что то Вас не слышно!Неужели начали ремонт? Расматривал этот ЖК но не целевое использовани земли и открытые дела,суды остановили.

    из недостатков.гет своей территории.и весь рервый этаж уже сдан на 10 лет в аренду сильпо.этого я не знал.будет шумновато.много людей и много грузовиков с товаром

    игорь
    08.07.2018 о 14:05
    Алекс
    Добрый день! Что то Вас не слышно!Неужели начали ремонт? Расматривал этот ЖК но не целевое использовани земли и открытые дела,суды остановили.

    а так на форумах спокойно.все негативные отзывы написанны 2 особами.зарешистрированные в 2013 году.что человек ,который ищет себе квартиру делает тут с 2013 года?так и не нашел квартиру?это прлплаченные люди.пишут не только здесь,а и по всем застройщикам.в отделе продаж все спокойные что удавы.директор тоже спокойный.задержку объясняют волокитой с комуникациями.

    игорь
    08.07.2018 о 14:00
    Алекс
    Добрый день! Что то Вас не слышно!Неужели начали ремонт? Расматривал этот ЖК но не целевое использовани земли и открытые дела,суды остановили.

    добрый день.да все там нормально.сдачу перенесли на конец августа.о назначении земли так это у многих застройщиков есть такая практика.

    Игорь
    05.07.2018 о 12:28
    Алексей
    Вы не видели, а они есть. К сожалению для вас, установка шлагбаумов на придомовой территории подлежит лишь согласованию с жильцами дома к которому такая придомо...

    Где есть? конкретный вопрос? нет там никаких футбольных, тем более волейбольных площадок! Не вводите людей в заблуждение. Что касается шлагбаума – если честно мне все равно, но придомовая территория не является собственностью жильцов дома, но вопрос не в этом, пусть закрываются… Вопрос зачем Вы обманываете что данная стройка принесла что то полезное в этот микрорайон (не отписываетесь они есть.. дайте адрес, фото или ссылку с гугла где они находятся, а то как суслик в поле получается :)))

    Алекс
    03.07.2018 о 13:22
    игорь
    обязательно.если меня больше не услышите,значит все прошло удачно и я делаю ремонт.до связи

    Добрый день! Что то Вас не слышно!Неужели начали ремонт? Расматривал этот ЖК но не целевое использовани земли и открытые дела,суды остановили.

    Алексей
    22.05.2018 о 11:05
    Игорь
    Не понял только где эти футбольные и волейбольные площадки появились???? что то я не видел. И благоустройством это не назовешь, а сейчас так вообще, противозако...

    Вы не видели, а они есть. К сожалению для вас, установка шлагбаумов на придомовой территории подлежит лишь согласованию с жильцами дома к которому такая придомовая территория относиться. Территория возле дома, есть придомовой территорией дома, про что свидетельствует кадастровая карта. Территория вокруг дома, где установлены шлагбаумы не может быть территорией другого дома, поскольку все благоустройство фактически установлено на крыше паркинга и технических помещений которые расположены вокруг дома.

    игорь
    25.04.2018 о 23:03
    игорь
    23.04.2018 о 22:43
    Ірина Романова
    О жилом комплексе, который появится на столичных Караваевых дачах я впервые рассказывала чуть больше года назад — в рамках короткого обзора. Что ж, думаю...

    доброй ночи.а я все таки рискул и купил однушку в этом доме.поверил.подождем полгода.дом один из лучших.за эти деньги

    ЖК Каравай Тауер визуализация О жилом комплексе, который появится на столичных Караваевых дачах я впервые рассказывала чуть больше года назад — в рамках короткого обзора. Что ж, думаю пришла пора наведаться к нему лично — тем более что читатели давно просят меня рассказать о ЖК Karaway Tower подробнее.
    Продолжение читайте в моём обзоре Год спустя: ЖК Karaway Tower

    Игорь
    И вот еще - на первой картинке Каравая нету существующей высоточки справа... Некорректное изображение, вводит людей в заблуждение...

    Игорь, на многих визуализациях новостроек игнорируется ближайшее окружение. Бывает, что на картине дом стоит среди деревьев, а по факту – среди других домов:)

    Игорь
    06.01.2018 о 05:20

    И вот еще – на первой картинке Каравая нету существующей высоточки справа… Некорректное изображение, вводит людей в заблуждение…

    Игорь
    06.01.2018 о 04:34

    А интересно, есть ли у кого копия містобудівних умов та обмежень по Каравай-тауеру, которые были выданы Г-ну Вагифу Абдуллаеву (Спектрсервис-трейд) ?

    Игорь
    03.01.2018 о 14:17
    Алексей
    Поначалу да, возмущались, но потом когда поняли, что строительство рядом дома принесло детскую площадку, волейбольную площадку и футбольную площадку возле их до...

    Не понял только где эти футбольные и волейбольные площадки появились???? что то я не видел. И благоустройством это не назовешь, а сейчас так вообще, противозаконно установили шлагбаумы, территория возле дома не есть территорией дома! А с документами у нас в стране.. давайте не будем наивными, там обрыв и куча старых домов, когда начали строить, у людей трещины начали идти, сейчас происходит аналогичная ситуация с каравай таувер, но тут уже подключаются жильцы нового дома, как писал выше, это наш менталитет… 🙁

    Алексей
    26.12.2017 о 11:06
    Игорь
    Грязь льют на данную стройку жильцы соседнего дома. Они забываю одно, когда строили их дом - все дома вокруг возмущались, когда теперь возле них дом строят - он...

    Поначалу да, возмущались, но потом когда поняли, что строительство рядом дома принесло детскую площадку, волейбольную площадку и футбольную площадку возле их домов, а также была благоустроенна территорию, возмущения испарились. А что может предложить Каравай Тауэр жильцам соседних домов? Убогий навес над проезжей частью, тень от солнечного света, что бы солнце не жарило в окна или припаркованные на тротуарах автомобили своих жильцов? Также не надо забывать о том, что дом Ущинского, 14Б строился на земельном участке, который был отведен именно для строительства многоэтажного жилого дома с учетом норм предусмотренных законодательством для такого строительства. По каким нормам строиться Каравай Тауэр видно невооруженным глазом, кому сможет замылить глаза застройщик решениями судов вынесенных в их пользу покажет время.

    Олександр
    24.12.2017 о 15:42

    Відповідь
    x
    УКРАЇНА
    ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    (КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
    ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО – БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ МІСТА КИЄВА
    вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001, E-mail: [email protected] , Код ЄДРПОУ 40224921
    _______________№_________________
    на № від ________

    Директорові КБУ «Контактний
    центр міста Києва»
    Жуковій Л.П.
    Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент) розглянув Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» від 28.11.2017 № Я-7911/1 щодо проведення перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності під час виконання будівельних робіт на вул. Ушинського, 14-А у Солом’янському районі міста Києва. За результатам розгляду повідомляємо.
    Згідно з актом приймання-передавання документів від 11.10.2016 № 38 до Департаменту передана декларація про початок виконання будівельних робіт (крім об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури) «Реконструкція (нове будівництво) нежитлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями» на вул. Ушинського, 14-А у Солом’янському районі м. Києва від 19.10.2015 № КВ 083152921090, яка подана замовником будівництва ТОВ «Спектрсервіс-трейд» та зареєстрована Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві.
    Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у зв’язку зі зміною, особи відповідальної за здійснення технічного нагляду, Департамент зареєстрував подане замовником будівництва ТОВ «Спектрсервіс-трейд» повідомлення від 04.01.2017 за № КВ 103170040188 про внесення змін у декларації про початок виконання будівельних робіт № КВ 083152921090.
    Під час виїзду на місце посадової особи Департаменту встановлено, що за вказаною вище адресою на земельній ділянці, яка огороджена парканом, виконуються будівельні роботи із будівництва житлового будинку, уповноважені особи відсутні, що УНЕМОЖЛИВИЛО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ відповідно до вимог п. 9 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 553 (далі – Порядок № 553).
    На письмове запрошення до Департаменту уповноважені особи замовника будівництва ТОВ «Спектрсервіс-трейд» та проектної організації ТОВ «АБК «Квадрат» НЕ З’ЯВИЛИСЬ, документів та матеріалів, необхідних для здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності НЕ НАДАНО.
    Згідно з п. 10 Порядку № 553, орган державного архітектурно-будівельного контролю у своїй діяльності взаємодіє з органами виконавчої влади, що здійснюють контроль за дотриманням природоохоронних, санітарно-гігієнічних, протипожежних вимог, вимог у сфері охорони праці, енергозбереження та інших вимог, передбачених законом, а також з органами державної статистики, органами Національної поліції, прокуратури та іншими правоохоронними і контролюючими органами.
    Враховуючи викладене вище Департамент письмово звернувся до Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві щодо сприяння у проведенні ПЕРЕВІРКИ на вул. Ушинського, 14-А у Солом’янському районі міста Києва.
    У зв’язку з відсутністю інформації щодо реагування Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві Департамент повторно звернувся до Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві щодо сприяння у ПРОВЕДЕННІ ПЕРЕВІРКИ на вул. Ушинського, 14-А у Солом’янському районі міста Києва.
    Заступник директора О. Попович

    Мосур 279 62 08

    Олександр
    24.12.2017 о 15:39
    Игорь
    29.11.2017 о 16:07

    Грязь льют на данную стройку жильцы соседнего дома. Они забываю одно, когда строили их дом – все дома вокруг возмущались, когда теперь возле них дом строят – они начали возмущаться… Это вполне в традициях наших людей… 🙁

    Добрый день Ирина! Очень интересует почему вы в таком коротком обзор совсем не упомянули что расстояние от дома Ушинского 14б (уже сданном и заселенном, я тут снимаю квартиру) и этим самостроем не привышает даже двух десятков метров?

    Да там же можно канаты натягивать и в гости по ним лазить.

    Алексей
    18.08.2017 о 09:40

    Это о каравае, хотите покупайте.

    Провадження № 1-кс/760/9279/17

    Справа №760/21373/16-к

    УХВАЛА

    ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    24 липня 2017 року слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Кушнір С.І., за участю секретаря судових засідань Гаєвської С.В., прокурора Маруненко О.А., розглянувши в м. Києві клопотання прокурора Київської місцевої прокуратури №9 Грунського О.В. про тимчасовий доступ до документів, у кримінальному провадженні №12015100090004632, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 14.05.2015 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 242, ч1 ст.358 КК України,-

    В С Т А Н О В И В:

    Прокурор Київської місцевої прокуратури №9 Грунський О.В. звернувся з клопотанням про тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Київської міської державної адміністрації (01044, Київ, вул. Хрещатик, 36), у тому числі всіх її структурних підрозділах без статусу юридичної особи, вказаними документами є:

    – всі висновки, рішення, запити до бюджету м. Києва, проектів землевідведення департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації, департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, інституту “Київгенплан” ВАТ “Київпроект” управлінню охорони навколишнього природного середовища, управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації, Головному управління комунального господарства Київської міської державної, тощо), щодо землевідведення земельної ділянки кадастровий номер: 8000000000:72:011:0009, площею 0.118 га, по вулиці Ушинського, 14 А ;

    -всі затверджені в установленому порядку проекти (рішення) землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер: 8000000000:72:011:0009, площею 0.118 га, по вулиці Ушинського, 14 А , у тому числі проекти (рішення) – Реконструкція (нове будівництво) нежитлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями; м.Київ, Солом’янський, вул. Ушинського, 14А та для експлуатації, обслуговування та реконструкції вже існуючої нежитлової споруди – магазину на вул. Ушинського, 14-а та інші правовстановлюючі документи на земельну ділянку; Експертизи проектів землеустрою земельної ділянки Держземагентства України та відповідні додатки до них; листи погодження органів місцевого самоврядування м. Києва щодо будівництва на вказаних земельних ділянках; звернення ТОВ СПЕКТРСЕРВІС-ТРЕЙД (код ЄДРПОУ 32731561) та інших осіб до Департаменту Містобудування та Архітектури Київської міської державної адміністрації щодо отримання відповідно до Закону України Про регулювання містобудівної діяльності дозвільних документів на будівництво, містобудівних умов та обмежень забудови вищевказаної земельної ділянки з відповідними додатками (заяви, вихідні дані, містобудівні умови та обмеження; технічні умови; завдання на проектування; топографічні карти; договорів із проектувальником проекту будівництва; проектно-кошторисну, проектно-технічну документацію (у повному обсязі) розроблену, погоджену та затверджену встановленим порядком (з написами про затвердження замовником) у тому числі проект організації будівництва, проекти виконання робіт, матеріали інженерних вишукувань щодо будівництва на вказаній земельній ділянці; Експертні звіти в будівництві щодо розгляду проектної документації до проекту будівництва – Реконструкція (нове будівництво) нежитлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями; м. Київ, Солом’янський, вул. Ушинського, 14А та для експлуатації, обслуговування та реконструкції вже існуючої нежитлової споруди – магазину на вул. Ушинського, 14-а та додатки до них, пояснювальні записки, зауваження, роз’яснення, на відповідність вимогам законодавства та нормативно-правовим актам щодо проектно-кошторисної документації як позитивний так і негативний (в т.ч. висновки щодо пожежної, техногенної, екологічної безпеки, цивільного захисту, охорони праці, санітарно-епідеміологічного благополуччя, кошторисної документації); дозволи (декларації) на початок виконання підготовних та будівельних робіт; визначені Департаментом економіки та інвестицій КМДА розміри пайової участі, договори про пайову участь укладені з Київської міською радою або її уповноваженим органом, платіжні документи про сплату пайової участі; довідки про сплату та заборгованість про сплату пайової участі; платіжні документи щодо виконання договору оренди земельної ділянки та надати дозвіл на їх копіювання і фотографування та вилучення копій.

    Клопотання обґрунтовує тим, що Київською місцевою прокуратурою №9 міста Києва здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань №12015100090004632 від 14.05.2015 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 242, ч.1 ст.358 КК України.

    Так, згідно рапорту працівників сектору спеціальної поліції Солом’янського управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві на території Солом’янського району м. Києва здійснюється незаконна забудова земельної ділянки у зоні щільної громадської забудови кадастровий номер: 8000000000:72:011:0009, площею 0.118 га, по вулиці Ушинського, 14 А .

    Так, 25.12.2012 Київська міська рада прийняла рішення № 725/9009 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ Спектрсервіс-Трейд для експлуатації, обслуговування та реконструкції нежитлової споруди – магазину .

    У наступному, Київська міська рада Рішенням від 23.10.2013 № 363/9851 передала ТОВ Спектрсервіс-Трейд земельну ділянку та затвердила відповідний проект землеустрою для експлуатації, обслуговування та реконструкції вже існуючої нежитлової споруди – магазину на вул. Ушинського, 14-а.

    Між тим, службові особи ТОВ “Спектрсервіс-Трейд” не зважаючи на цільове призначення земельної ділянки : 03.07 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), про що зазначено у Держземкадастрі, не зважаючи на вищевказане рішення Київської міської ради щодо реконстуркції вже існуючої нежитлової споруди – магазину та п. 3.7 рішення, щодо вирішення питання про нове будівництво, не зважаючи на те, що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, цільове призначенні земельної ділянки: експлуатація, обслуговування та реконструкція нежитлової споруди – МАГАЗИНУ, виступило замовником проекту будівництва 14 поверхової житлової будівлі.

    Також досудовим слідством встановлено, що 19 жовтня 2016 року на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики проект рішення Київської міської ради Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо (встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю “СПЕКТРСЕРВІС-ТРЕЙД” на вул. Ушинського, 14-а у Солом’янському районі м. Києва для реконструкції нежитлової споруди-магазину під торговельно-житловий та офісний комплекс з подальшою експлуатацією та обслуговуванням знято з розгляду, що оформлено протоколом №25 від 19.10.2016.

    Прокурор зазначає, що з метою повного, всебічного та об’єктивного досудового розслідування кримінального провадження, з’ясування про причетність осіб до вчинення кримінального правопорушення, по справі виникла необхідність у отриманні та наданні для сторони кримінального провадження тимчасового доступу до оригіналів документів та можливості їх вилучення, які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

    Крім того, вказує, що документи та відомості, що в них містяться, які планується отримати під час тимчасового доступу, можливо використати як докази на досудовому розслідуванні та неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

    Документи, до яких планується отримати тимчасовий доступ, самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв’язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та необхідні для проведення відповідних експертиз, в зв’язку з чим просив їх вилучити.

    Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав та просив постановити ухвалу про надання тимчасового доступу до зазначених документів без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення документів.

    Суд, відповідно до частини другої ст. 163 КПК України визнав за можливе провести розгляд даного клопотання без виклику особи за наведених прокурором підстав.

    Заслухавши прокурора, дослідивши матеріали клопотання, приходжу до наступного висновку.

    З матеріалів клопотання вбачається, що Київською місцевою прокуратурою №9 міста Києва здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань №12015100090004632 від 14.05.2015 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 242, ч. 1 ст. 358 КК України.

    Відповідно до ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

    Згідно ч. 2 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

    Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

    Пунктом 5, 6 частини 2 ст. 131 КПК України передбачені такі види заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасовий доступ до речей і документів і тимчасове вилучення майна.

    Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

    Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв’язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

    Частиною 2 ст. 160 КПК України передбачено вичерпний перелік відомостей, які повинно містити клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів.

    Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

    Враховуючи викладене, перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах, прихожу до висновку про необхідність задоволення клопотання прокурора про тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Київської міської державної адміністрації (01044, Київ, вул. Хрещатик, 36), оскільки вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, а також враховуючи те, що в ході досудового розслідування іншими способами довести обставини, які мають значення у кримінальному провадженні та які передбачається довести за допомогою документів, орган досудового розслідування позбавлений можливості.

    Таким чином, слідчий суддя прийшов до висновку про задоволення клопотання.

    Керуючись ст.ст. 131, 132, 159-164, 166, 309, 369-372 КПК України, слідчий суддя, –

    У Х В А Л И В:

    Клопотання – задовольнити.

    Надати прокурору Київської місцевої прокуратури №9 міста Києва Грунському Олексію Володимировичу, прокурору Київської місцевої прокуратури №9 міста Києва Коширцю Володимиру Володимировичу, тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Київської міської державної адміністрації (01044, Київ, вул. Хрещатик, 36), з можливістю ознайомитися та зробити копії документів, а саме:

    – висновків, рішень, проектів землевідведення департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації, департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, інституту “Київгенплан” ВАТ “Київпроект” управлінню охорони навколишнього природного середовища, управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації, Головному управління комунального господарства Київської міської державної, тощо), щодо землевідведення земельної ділянки кадастровий номер: 8000000000:72:011:0009, площею 0.118 га, по вулиці Ушинського, 14 А ;

    – проектів (рішень) землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер: 8000000000:72:011:0009, площею 0.118 га, по вулиці Ушинського, 14 А , у тому числі проектів (рішень) – Реконструкція (нове будівництво) нежитлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями; м.Київ, Солом’янський, вул. Ушинського, 14А та для експлуатації, обслуговування та реконструкції вже існуючої нежитлової споруди – магазину на вул. Ушинського, 14-а та правовстановлюючих документів на земельну ділянку; експертиз проектів землеустрою земельної ділянки Держземагентства України та відповідних додатків до них; листів погодження органів місцевого самоврядування м. Києва щодо будівництва на вказаних земельних ділянках; звернень ТОВ СПЕКТРСЕРВІС-ТРЕЙД (код ЄДРПОУ 32731561) та інших осіб до Департаменту Містобудування та Архітектури Київської міської державної адміністрації щодо отримання відповідно до Закону України Про регулювання містобудівної діяльності дозвільних документів на будівництво, містобудівних умов та обмежень забудови вищевказаної земельної ділянки з відповідними додатками (заяви, вихідні дані, містобудівні умови та обмеження; технічні умови; завдання на проектування; топографічні карти; договорів із проектувальником проекту будівництва; проектно-кошторисної, проектно-технічної документації (у повному обсязі) розробленої, погодженої та затвердженої встановленим порядком (з написами про затвердження замовником) у тому числі проект організації будівництва, проекти виконання робіт, матеріали інженерних вишукувань щодо будівництва на вказаній земельній ділянці; Експертних звітів в будівництві щодо розгляду проектної документації до проекту будівництва – Реконструкція (нове будівництво) нежитлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями; м. Київ, Солом’янський, вул. Ушинського, 14А та для експлуатації, обслуговування та реконструкції вже існуючої нежитлової споруди – магазину на вул. Ушинського, 14-а та додатків до них, пояснювальних записок, зауважень, роз’яснень, на відповідність вимогам законодавства та нормативно-правовим актам щодо проектно-кошторисної документації як позитивний так і негативний (в т.ч. висновки щодо пожежної, техногенної, екологічної безпеки, цивільного захисту, охорони праці, санітарно-епідеміологічного благополуччя, кошторисної документації); дозволів (декларацій) на початок виконання підготовних та будівельних робіт, визначені Департаментом економіки та інвестицій КМДА розміри пайової участі, договорів про пайову участь укладені з Київської міською радою або її уповноваженим органом, платіжних документів про сплату пайової участі; довідок про сплату та заборгованість про сплату пайової участі; платіжних документів щодо виконання договору оренди земельної ділянки.

    Строк дії ухвали до 23.08.2017 р.

    У разі відмови виконувати ухвалу, слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.

    Ухвала оскарженню не підлягає.

    Слідчий суддя С.І. Кушнір

    E-mail: [email protected]

    Phone: +380 67 505-04-82

    Ukraine, Dnipro, Mechnikova str, 10b/402

    Політика приватності Умови користуванняРозробникам Press-kit Персональні дані

    © Opendatabot, 2016—2017

    Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна

    Игорь
    14.07.2017 о 22:34

    Ребята, хотите знать правду про этот Каравай-тауер? Это 100% незаконная стройка. Вот почитайте тут: http://depcontrol.org/robota-depkontrolyu-kiyani-zaklikayut-zupiniti-nezakonne-budivnitstvo-bagatopoverhivki/