ЖК Viking Park у Львові

Читати огляд
2 відповіді
 • Та.
  Якісь забудови низька. При огляді помешкання було виявлено близько 20 недоліків. Іржа, дверні ручки які тримаються на витягнутих цвяхах. Криві стіни, неякісна ш...

  Та., дуже вдячна за інформацію “з перших рук” та поради інвесторам цього забудовника! Ви дали цінну рекомендацію щодо фіксування комунікації з забудовником – додам, що ця порада буде слушною при стосунках з будь-яким девелопером!

  Ще хотіла б спитати, а як щодо розташування цього ЖК? Чи дійсно воно зручне, шумно чи тихо поблизу, чи вистачає інфраструктури?

  Заздалегідь дякую за відповіді 🙂

  Якісь забудови низька. При огляді помешкання було виявлено близько 20 недоліків. Іржа, дверні ручки які тримаються на витягнутих цвяхах. Криві стіни, неякісна штукатурка яку всі знімають. Також забудовник затримав здачу 2 черги на півтора роки!! Рекомендую всю комунікацію з менеджерами фіксувати на папері так як вони до підписання договору обіцяють все, а коли ви вже по факту приходите на огляд того що вони обіцяли нема, і ви ніяк не доведете що ви праві. Також 9 секція комплексу здана як комфорт клас хоча це ніде не зазначено, під’їзди там без дерев’яного покриття. Також хочу звернути увагу, що вся комплектація під’їзду з найдешевших матеріалів

  ЖК Viking Park візуалізація Продовжую роздивлятись львівські новобудови і сьогодні розповім про те, що мені вдалося з’ясувати про ЖК Viking Park.
  Продовження читайте в моєму огляді ЖК Viking Park у Львові