ЖК «Пражский Квартал-2» в Петропавловской Борщаговке

Читати огляд
562 відповіді
  • Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 14:29

    Але, зараз всі інвестори різних обьєктів, одночасно спілкуються у різних “сєтях” і форумах, в тому числі і у вайбері і за вашою “логікою” виходить, що пані Ірини взагалі треба закрити цей свій форум? – БО ВАМ ТАК ХОЧЕТЬСЯ.
    Чи скоріш забудовнику хочеться, щоб інвестори спілкувались лише на сторінках контрольованих забудовником

    Неважно
    15.02.2017 о 14:21
    Олександр Дядюк
    "Друг Дядюка" - мені не друг - а банальний провокатор забудовника. Ні я ні мої друзі ніколи не опускаються до рівня Фатуллаєва і його кримінальної банди, що зд...

    Саме Ви Олександр Дядюк і Володимир Бондар – в чистому вигляді сучасні рекетня які за гроші створюють нападки на забудовників. Прикриваючись чим хочеш, але за всім стоять ГРОШІ. Це як з історії про жабу і гадюку.
    Можна перекручувати як хочеш, знайти недоліки у будь якого забудовника (я серйозно у БУДЬ ЯКОГО), але завжди потрібно дивитись в КОРІНЬ і ЦІЛЬ цих нападків, та людей яків цьому ЗАЦІКАВЛЕНІ і їх ЗАМОВЛЯЮТЬ.
    Ви два продажних псевдо “активіста” ось і все. І Не потрібно себе називати “активістами”. Називайте як є і все, без масок.
    А то один пляше “я юрист”, а другий навколо бігає “я активіст”.
    Льолік і Болік…

    Ксения
    15.02.2017 о 14:07

    Ирина Романова, Вы очень хорошо сделали, когда заблокировали форум ЭХО. Т.к все инвесторы общаются в закрытых группах Вайбера. Так же инвесторы Пражского-2 общаются в своих закрытых группах. Нет смысла держать эту ветку, т.к. она содержит в себе агрессию, не нормативную лексику, призывы к насилию. Лучше закрыть комментарии, т.к. для обычного обывателя дико тут всё это читать.

    Заблокируйте пожалуйста ЗУБР и Друг Дядюка, таких комментаторов не должно быть на публичном форуме.

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 11:38

    “Друг Дядюка” – мені не друг – а банальний провокатор забудовника.
    Ні я ні мої друзі ніколи не опускаються до рівня Фатуллаєва і його кримінальної банди, що здійснює там незаконне будівництво – ми діємо ВИКЛЮЧНО по закону. Нікого не трахаємо і нікому нічого не палимо

    СмотрюНаВсеЭто
    14.02.2017 о 15:04

    На костях Диплодоков и Тиранозавров 🙂

    Война людей которые хотят захватить власть в селе + местных миллионеров которые не хотят многоэтажку возле дома + заинтересованных конкурентов. Вот и вся кухня…

    Будете бодаться долго и нудно. Поскольку опять же есть люди “заинтересованные”, если бы проблема была в тех хатках которые там стоят рядом, а их 6-10 штучек – то застройщик каждой бы кинул по несколько тысяч у.е. и всем было бы хорошо. Думаю можно “договорится” так что все было бы выгодно и интересно, нужно просто иметь МОЗГИ. Если их у кого то нет, будут податься как БАРАНЫ.

    Если бы 1-3 хатки – то можно было бы даже продать потом подороже, сделать на их месте магазинчик или какой какой-то салон красоты итд. для местных жильцов.
    Но по факту эти 10 домов которые против, стоят ДОРОГО, поскольку дома качественные с ремонтами, с крутыми дворами и участком, коммуникаций все есть, дорога асфальтная тоже. Выкупить их будет очень дорого.

    Как говорится, если нет ума договорится и найти выгоду для каждого – поразбивайте себе лбы…

    Александр
    14.02.2017 о 11:43

    Я правильно понял, село Петропавловская Борщаговка стоит на могильнике ртутных ламп?

    Олександр Дядюк
    14.02.2017 о 10:26

    Малошановному “Ой йой” – а заперечити по суті, слабо?

    Жителю П.Б.
    13.02.2017 о 19:05
    Житель П.Б.
    13.02.2017 о 17:37

    Я очень хорошо знаю эту местность, так как живу здесь более 35 лет.

    Ранее там, где строится «Пражский 2» находился глубокий яр с перепадом в 15-20 метров.

    Когда в начале 2000-х годов, при строительстве коттеджей, это место превратилось в сельскую свалку, а впоследствии свалку Святошинского района. Сюда свозили городской мусор, бытовые и химические отходы, покрышки от авто, аккумуляторы. Для бомжей это был клондайк, и нередко устраивались драки за место сбора металлолома и свежевыброшенных аккумуляторов. В одно время вдруг все бомжи исчезли и между жителями просочилась информация, что завод электромаш тайно вывез со своих складов более 15 машин ртутных ламп. Впоследствии склады электромаша перешли под магазины «Ашан» и «Эльдорадо».

    Пишу эту информацию не для того, чтобы вас в чём-то убеждать или отговаривать. Надоело наблюдать обман застройщиков о качестве строительства. Ваши дети могут гулять на детской площадке и дышать парами ртути, захороненной среди тонн мусора.

    Для проверки этой информации, поспрашивайте у постоянных жителей села и старых работников сель совета, что было на месте строительства 10 лет назад, была ли здесь свалка и захоронение ртутных ламп и насколько правдива изложенная мною информация.

    Право выбора, куда вкладывать деньги и где будут гулять Ваши дети остаётся за Вами.

    С уважением,

    Житель П.Б.

    Александр
    06.02.2017 о 11:28
    Инна
    Уважаемый, я не бот. Я человек, который о своей проблеме рассказивает всем. И поверьте, была бы у меня возможность, я бы на каждом сайте писала очень плохие вещ...

    Скажите, а на каком основании застройщик должен вернуть вам деньги? Он не выполнил своих обязательств? Так в договоре указана дата окончания строительства. Эта дата еще не наступила. Вы передумали? В договоре такой вариант тоже предусмотрен. Если вы считаете, что застройщик нарушает договор – вам в суд, а не на форум. А если вы пишете сюда – вывод один. Вы действительно бот.

    Арэн
    Ирина, это бот который спамит на указанном в сообщении сайте однотипные посты.

    Уважаемый, я не бот. Я человек, который о своей проблеме рассказивает всем. И поверьте, была бы у меня возможность, я бы на каждом сайте писала очень плохие вещи о Застройщике, ведь речь идёт о больших деньгах, которые я сейчас пытаюсь вернуть

    Олександр Дядюк
    04.02.2017 о 20:05

    Чим далі в ліс – тим зліші партізани.
    Як виявилось, будівництво ЖК “Празький квартал-2” здійснює напівкримінальна структура БД “Холдинг”, за якою стоять лідери харизматичної секти тоталітарного типу Скінія із серйозним кримінальним стажем.
    Детально http://kiev4you.org/news/1-latest-news/1068-sekta
    В ніч з 27 на 28 січня ці бандити в рясах, надіючись мене залякати, спалили мій автомобіль http://kiev.pravda.com.ua/news/588c9ac65ba74
    Проте – вони даремно надіються залякати мене і все що вони можуть зробити – це як кажуть у нас на україні поцілувати мене в дупу.
    Дабі скасувала їм всі 7 декларацій на будівництво та винесла прпиписи про заборону будівництва.
    Вони спробували оскаржджити це в суді – але все програли
    І зараз плюючи на Конституцію і закони України – тупо продовжують будувати намагаючись по максимуму встигнути видурити у людей гроші

    Инна
    Здравствуйте!!! На прошлой недели покупали с мужем квартиру в "Пражском 2". Но вчера я прочитала на сайте http://prazhsky.net.ua/comment что у Застройщика нету...

    Инна, в договоре, который Вы подписывали с застройщиком должен быть раздел о разрыве договорных отношений – в нем описывается механизм и условия возврата денег.

    Могу дать координаты юридической фирмы, с очень хорошей репутацией, они как раз занимаются возвратом задолженностей. В вашем случае по моему вообще ничего страшного не случилось, т.к. прошло только несколько дней, продавец я так понимаю частное лицо, онулировать сделку очень просто.

    Александр
    03.02.2017 о 14:01

    Да, вас тупо кинули. Денег обратно вы не получите. Если будете писать глупости дальше – заберут еще одну стоимость квартиры.

    Здравствуйте!!!
    На прошлой недели покупали с мужем квартиру в “Пражском 2”. Но вчера я прочитала на сайте http://prazhsky.net.ua/comment что у Застройщика нету ни единого документа на стройку, хотя мне все документы при покупке квартиры предоставляли!!!
    Посоветовалась с юристом, он сказал,что действительно ГАСК отменил все декларации на начало строительства еще в декабре прошлого года!!!
    Выходит, что нас тупо кинули, так как знали, что дом достроен не будет, но продали права на квартиру.
    Как вернуть деньги? Может кто-то сталкивался с этой проблемой???

    Олександр Дядюк
    25.01.2017 о 14:52

    Шановний мій опонент, я все це чудово знаю.
    Але в кожного своя правда, а істина десь по середині.
    Ті мешканці приватного сектору, що там проживають і інтереси яких я захищаю – також все це чудово знають і не заперечують проти будівництва – але НОРМАЛЬНОГО.
    Ви знаєте, що існують такі собі державні санітарні і будівельні норми, згідно яких встановлено максимальну щільність мешканців на 1 га – для сіл – не більше 180 осіб А для самих великих міст – не більше 450 осіб на 1 гектар.
    Ці норми взяті не зі стелі – а з наукових досліджень проведених ще в радянські часи, які гарантують – КОМФОРТНЕ життя людей, як мешканців тих будинків, що вже є так і новоселів.
    Я не великий прихильник тих часів, але тоді все ж ДУМАЛИ ПРО ЛЮДИНУ. а не про бабло.
    Сьогодні жадоба наживи позбавила забудовників будь якої моралі і відповідальності, головне – максимум вижати з ділянки – а як там потім людішкі будуть жити – похер.
    Ми сьогодні в Києві бачимо не один такий мурашник-гарлем – де щільність населення перевищена в кілька разів, де люди вибачте сер..ть один одному на голову, де ні пройти ні проїхати бо все заставлено машинами, де нічим дихати – де люди не можуть влащтувати дитину ні в дитсадок ні в школу, бо їх просто немає, а якщо і є – то вони перезаповнені і реальна потреба в них втричі більша чим наяні потужності.
    Я вже не кажу про те, що каналізаційна мережа і так перенавантажена і т.д.
    Але забудовнику на все наплювати.
    У забудовника (особливо у всяких сектантів із Сканії – лише один справжній бог – БАБЛО.
    Тому і буцдують вони гарлеми, камяні джунглі, де життя людей не відповідатиме ні соціальним ні санітарним ні екологічним вимогам.
    Тому, мешканці яких я представляю, не заперечують проти будівництва, вони не проти щоб там будували будинки в 4 поверхи, а не в них над головами
    Вони навіть готові на компроміс – щоб забудовник будував каскадом – будинки що прилягають до лінії, що межує з їх приватним сектором – у 4 поверхи – а далі в глиб ділянки – як хочуть – то вже буде біда тих ідіотів, яким подобається жити в кам’яних джунглях без усякої соціальної інфраструктури і заливаючись фекаліями – то їх проблеми.
    Проте – паталогічна жадібність наживи теперішніх забудовників штовхає їх на повне нехтування прав як тих хто вже живе так і своїх інвесторів.
    Знаєте, спостерігаючи з Черновецьким, Сандеєм, теперішнім Мунтяном і вашою Сканією, я прийшов до висновку, що у будь яких сектантів (я маю на увазі не наївних ідіотів, яких туди затягли – а верхівку секти, лідерів) – справжній Бог один – БАБЛО.
    І немає того гріха, обману і паскудства через які вони не перейдуть заради бабла

    Андрей
    25.01.2017 о 13:55
    Житель П.Б.
    25.01.2017 о 10:26

    Я житель П.Б. и очень хорошо знаю эту местность, так как живу здесь более 35 лет.

    На месте строительства «Пражский 2» раньше находился глубокий яр с перепадом в 15-20 метров.

    Вначале 2000-х годов, при строительстве коттеджей, это место превратилось в сельскую свалку, а впоследствии свалку Святошинского района. Сюда свозили городской мусор, бытовые и химические отходы, покрышки от авто, аккумуляторы. Для бомжей это был клондайк, и нередко устраивались драки за место сбора металлолома и свежевыброшенных аккумуляторов. В одно время вдруг все бомжи исчезли и между жителями просочилась информация, что завод электромаш тайно вывез со своих складов более 15 машин ртутных ламп. Впоследствии склады электромаша перешли под магазины «Ашан» и «Эльдорадо».

    Пишу эту информацию не для того, чтобы вас в чём-то убеждать или отговаривать. Надоело наблюдать обман застройщиков о качестве строительства. Ваши дети могут гулять на детской площадке и дышать парами ртути, захороненной среди тонн мусора.

    Для проверки этой информации, поспрашивайте у постоянных жителей села и старых работников сель совета, что было на месте строительства 10 лет назад, была ли здесь свалка и захоронение ртутных ламп и насколько правдива изложенная мною информация.

    Право выбора, куда вкладывать деньги и где будут гулять Ваши дети остаётся за Вами.

    С уважением,

    Житель П.Б.

    Спасибо за консультацию, в принцмпе так и действую, но правда было пару рискованных инвестиций на которых в итоге вышел в конце на очень не плохую прибыль, хотя это больше везение или интуиция, не знаю.. с пражским2 очень уютное место у них, но пока не решаюсь.. хотя пару квартирок трешек бы взял, планировки хорошие у них..
    Еще раз спасибо за консультацию. С уважением Герш.

    Олександр Дядюк
    22.01.2017 о 00:30

    Розумієтеся до цього випадку з Празьким кварталом-2,завше займався лише Києвом і, чесно кажучи, не дуже знаю ні приміських забудовників ні приміські об’єкти.
    Тому можу дати лише загальні універсальні поради, як то кажуть на всі випадки життя:
    1) Будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку в принципі за реальними параметрами не може здійснюватись по 3 категорії, тому інвестуйте лише у ті забудови, які будуються за дозволами 4-5 категорії.
    До речі, це вже зрозуміли і законодавці і в новому законі передбачили, що те, що йде зараз по 3 категорії – вже буде потребувати дозволу.
    Все це більш не дозволить будувати всяким “хитро….”

    2) Завжди пам’ятайте головний принцип – “жадність фраєра згубила”, тому не піддавайтесь на психологічну обробку і тиск “убалтувачів” (менеджерів відділу продажів) – там працюють такі таланти, такі гіпнотизери, що Мессінг позаздрив би – “беріть зараз негайно, у нас є всі документи, тільки дуже бігом дивіться, але на руки не дамо, вірте нам і беріть неглядя – бо як тільки зараз не візьмете по снохшібатєльной ценє – то завтра буде значно дорожче”.
    НІКОЛИ не купляйтесь на це.

    3) Перед тим як віддати свої кровні в руки невідомих дядь, попросіть надати вам копії всіх дозвільних і правовстановлюючих (на землю) документів і зразки договорів, які ви будете укладати із забудовником.
    А потім з юристом не просто перевірте їх відповідність чинному законодавству, але й достовірність цих документів. Бо може виявитись, що вам покажуть якісь дозволи, які зовні начебто і правильні і дозволяють будувати, а потім виявиться, що їх не існує у природі, або ті що існують – зовсім інші (а вам всунули просто фальшивки).
    Для цього не пожалійте трохи грошей (ризикуєте втратити значно більше) і через знайомих юристів отримайте В ОФІЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ ці ж самі копії документів (дозволів тощо) – але вже від самих державних офіційних установ.
    Частину їх ви можете офіційно отримати і самі, зробивши, згідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації) – інформаційні запити до органів влади.
    Знайомий юрист чи нотаріус допоможе вам отримати інформаційні довідки із державного реєстру нерухомого майна про права власності і користування та їх обтяження щодо земельної ділянки і нерухомості, яка там зареєстрована. Тільки довідки беріть з реєстру нерухомого майна і його обтяжень, а не з Земельного кадастру – бо в останньому інформація дуже обмежена.

    4) І на кінець – уважно із юристом дослідіть пропоновані вам договори уже з забудовником.
    Я б дуже не рекомендував укладати договор купівлі-продажу майнових прав, бо є негативна судова практика по цих договорах, в тому числі Верховного суду, а від так званих “попередніх договорів” – в будь якому випадку тікайте як чорт від ладану, бо для забудовника то договір з розряду – “кому я должен – всім прощаю”.

    І навіть все те, що я привів не дає вам 100% гарантії, але хоча б суттєво підвищує ваші шанси.

    З повагою О. Дядюк

    Олександр Дядюк
    21.01.2017 о 20:54

    Сьогодні ціни збивають недобросовісні забудовники, які не мають належних документів, або мають неповний їх пакет, або за хабарі отримали документи, які суперечать містобудівному законодавсту – будують любий брєд, що дозволяє знижувати собівартість і відповідно ціну.
    Тепер контроль суттєво ужесточиться – хитрити по 3 категорії не вдасться і відповідно шарамижників, що збивають ціну стане менше і відповідно ціна зросте

    Aisha
    http://www.dabi.gov.ua/verhovna-rada-u-drugomu-chytanni-pryjnyala-zakonoproekt-yakyj-suttyevo-polipshyt-sytuatsiyu-u-mistobudivnij-sferi/ Это законопроект пока...

    Как по вашему, этот законопроект может отразиться на ценах на недвижимость и в какую сторону?

    Олександр Дядюк
    Як вже зазначалось, будівництво ЖК "Пражський квартал-2" має суттєві складності через невідповідність категорії складності та ще багато інших питань. Держархбу...

    http://www.dabi.gov.ua/verhovna-rada-u-drugomu-chytanni-pryjnyala-zakonoproekt-yakyj-suttyevo-polipshyt-sytuatsiyu-u-mistobudivnij-sferi/ Это законопроект пока еще. Но в принципе, документ не плохой. По поводу стройки Пражского 2 – это банальный передел бизнеса. Все равно застроят. Не этот, так другой застройщик. БД лоббирует цены на рынке недвижимости, естественно, решили завалить бизнес под громкими лозунгами. Так что не переживайте, место на мусорке все равно застроится – через два года или через пять – не имеет значения. Другим застройщиком, а те, кто попользовал ативистов, как обычно, у нас пользуют людей под красивыми лозунгами, просто хотят отжать прибыльный бизнес. Вот и все. Единственное, кого жаль в этой ситуации – это инвесторов. Что касается ЭХО. Да будет там пока один дом, который уже достроили… пока один. Потом через некоторое время придет другой застройщик и все равно продолжит стройку. Кстати, первый дом по Эхо начинался строится другим застройщиком. Так что все относительно. Всех с Крещением) Добра, терпения)

    Олександр Дядюк
    18.01.2017 о 14:52

    Як вже зазначалось, будівництво ЖК “Пражський квартал-2” має суттєві складності через невідповідність категорії складності та ще багато інших питань.
    Держархбудінспекція враховуючи явну незаконність, скасувала дозвільні документи і винесла припис про зупинення будівництва.
    Забудовник тут же оскаржив це рішення ДАБІ і подав заяву про зупинення оскаржуваних ним рішень Держархбудінспекції.
    Суд 21 грудня 2016 року задовольник це клопотання забудовника і зупинив дію заборон і приписів ДАБІ.
    На цій підставі забудовник відновив будівництво.

    Проте – проти правди не попреш і сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд скасував цю ухвалу суду першої інстанції про зупинення розпоряджень ДАБІ і відновив його дію.
    Рішення апеляційного суду набирає чинності і не підлягає оскарженню.
    Відтак будь які дії забудовника по будівництву ЖК “Пражський квартал-2” і відповідно продажу квартир у ньому, з сьогоднішнього дня абсолютно незаконні і можуть мати негативні наслідки і для тих, хто в цей час інвестує свої кошти у будівництво.
    Більш того, буквально вчора Верховна Рада прийняла Закон http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59319 яким суттєво обмежила можливості зловживань з боку забудовника і суттєво піднімаються повноваження і можливості впливу органів архбудконтролю.
    Якщо за нині діючим законом по оьєктах 1-3 категорій подається лише декларація, а дозвіл лише по 4-5.
    То по новому закону буде 3 категорії і лише по 1 (до якої відносяться лише ті обьєкти які по 1 категорії (приватні будинки), а обьєкти які наразі відносились до 3 і навіть 2 категорії віднесені до об’єктів С2 – середні наслідки, на які треба отримувати спеціальний дозвіл.
    І до цієї категорії С2 – віднесені всі будівлі – понад 4 поверхи (наш випадок).
    Взагалі складається враження, що цей законопроект прийнято в інтересах виключно чиновників органів Держархбудконтролю – якщо раніше забудовник хитрив – і просто не пускав інсекторів на стройку – то тепер ДАБІ досить буде скласти акт – що їх двічі недопустили і гамузом все скасовує.
    Повноваження цих органів по скасуванню і т.д. – будуть колосальні

    Вложение

    Коваль Николай
    12.01.2017 о 17:58

    Не сплачуєте податки ви “любий друг” Дядюк. Де Ваші декларації? Чому берете вчорну гроші від своїх вассалів?
    Зараз і далі йде будівництво, завершується кладка 10-того, ви ж нас тут лякали, кричали, верещали, волосся на собі рвали і в груди довбили.
    А у нас все добре. Напевно у Вас підгорає там добряче.

    Вовка
    02.01.2017 о 15:01
    Александр
    28.12.2016 о 10:19

    Марсу больше не наливать!

    Олександр Дядюк
    27.12.2016 о 11:18

    На скільки я знаю, Пражський квартал-1 ні чиї права особливо не порушував то з ним ніхто і не воював.
    І ви повинні зрозуміти,що люди, інтереси яких я представляю, також розуміють, що там буде будівництво, вони не проти будівництва, вони проти безпрєдєла, з порушенням всяких будівельних і санітарних норм.
    Вони не проти щоб там будувались будинки до 4 поверхів, більш того, не проти щоб будували каскадом і щоб в глиб подалі від їх будинків будували і більше поверхів, але вони не хочуть щоб у них прямо над головою будували висотки.
    Там люди цілком адекватні і готові до пошуку компромісу.
    Вигідно це було б і самим інвесторам, адже я не думаю, що новоселам буде жити комфортно у перенаселеному мурашнику, де не буде куди діти дитину в школу і будуть колосальні черги до поліклініки чи дистадка. А навантаження на каналізацію, тощо?
    Не готовий до розумного компромісу лише алчний і жадібний забудовник.
    Памятаєте відомий вислів Марса – “якщо прибуток становитиме 300% – то не існує у світі того злочину, на який не піде капітал”

    Це мій справжній допис продубльований мною у фейсбуці
    https://www.facebook.com/groups/1847603928854843/?fref=ts

    Анатолий
    27.12.2016 о 11:01
    Олександр Дядюк
    Тому що ви класичні Войцеховські. А хіба перші інвестори Войцеховського не отримали свої квартири? - Давно вже в них живуть. Принцип будь якої шахрайської пі...

    Тому що ви класичні Войцеховські.
    А хіба перші інвестори Войцеховського не отримали свої квартири? — Давно вже в них живуть.

    Нет, не получили. Дальше Ваше полотно можно не читать. Жить в нежилых (пардон за тавтологию) помещениях, без документов о праве собственности, с непонятной коммуналкой (которой по сути нет), с кучей судебных решений, и под страхом, что твое не введенное в эксплуатацию жилье снесут (а такие разговоры насколько я понимаю на уровне руководства города уже ведутся) =/= временные проблемы, которые уже решены с Пражским 2. Безотносительно того чью сторону в данном споре Вы занимаете, жителей ЧС, или жителей многоэтажек. Я вот например живу в первом Пражском, сначала было неприятно, потом откровенно смешно читать рассуждения про мой комплекс, что он не достроится, не будет сдан в эксплуатацию, не будут подключены коммунальные услуги, все незаконно, выше 4-го этажа все снесут, вас выселят и т.д. Я могу войти в положение жителей ЧС, неприятно когда рассчитывал на тихую загородную жизнь (это на расстоянии то 0,5-2 км от Киева!), но не понимать, что в ближайшем пригороде столицы будут строить на кажом свободном пяточке…хм, как минимум странно. Не БД, так другие. Я вот например откровенно не фанат БД, и Пражский 2, как бы тоже мне… ну скажем так лучше бы его не было, по Эко у меня тоже непонимание, но это такое, мои личные переживания.

    Андрей
    Да, после "чудных" высказываний об остановке строительства, лично решил поехать и посмотреть ход стойки состоянием на 25.12.16 Мой менеджер провела меня на мес...

    Андрей, посмотреть что можно строить на участке можно в Градостроительных условиях и ограничениях (должны быть у застройщика)

    Олександр Дядюк
    26.12.2016 о 23:44

    Тому що ви класичні Войцеховські.
    А хіба перші інвестори Войцеховського не отримали свої квартири? – Давно вже в них живуть.
    Принцип будь якої шахрайської піраміди – піраміда діє успішно і зовні цілком реально – до тих пір, поки приплив коштів у піраміду – більший відтоку – витрат на підтримання життєдіяльності піраміди.
    Як говориться – хто був перший – тому щитається.
    Але в певний час піраміда розвалюється – і як правило мгновенно і з грохотом.
    І підстави для розвалу вашої піраміди не лише у тому, що ви залучаєте кошти інвесторів за мутними договорами купівлі-продажу майнових прав, які Верховний суд вже давно визнав нікчемними і такими що не породжують у забудовника обов’язку передати квартиру інвестору, але і в багатьох інших ризиках.
    Ви укладаючи договори купівлі-продажу майнових прав з фізичними особами не “світите” їх і не платите податки. Вами не сплачено десятки мільйонів податків. Але пізно чи рано (повірте – скоро) це вилізе – як тільки вас обкладуть цими колосальними сумами податкової заборгованості і в поярдку стягнення накладуть арешти на активи – піраміди посиплеться к чортям собачим.
    Ви стільки ризиків заклали у свої схеми, що ймовірність падіння вашої піраміди з грохотом – надзвичайно висока.
    Ну купили ви того суддю Дудіна – видали чуваку відпускні і задовольнивши ваше клопотанняч він тут же поїхав у відпустку. – Ну хоч одну добру справу зробили – забезпечили чоловіку нормальну відпустку.
    Але ж ми тоже не сидимо на місці. І повірте – все беззаконня буде зупинене.
    Одне прикро, що за цей час ви встигнете обманути ще не одного нещасного – продави йому вітер в полі.
    І цих людей мені дійсно жалко – але то бьуде ваш гріх
    Це мій справжній допис – продубльований мною у фейсбуці
    https://www.facebook.com/groups/1847603928854843/?fref=ts

    Коваль Николай
    26.12.2016 о 22:45

    Хоть кто-то из инвесторов BD не получил свои квартиры или хоть как то застройщик пытался увиливать? И почему Вы всех равняете на Воцеховского?
    Вам “щиро жаль” что вы не получили еще немного кэша от “заинтересованных”.
    Ну идите реально займитесь делами, защищайте тех у кого незаконно отобрали квартиры, давайте людям консультации (что и как покупить). Помогайте инвесторам Войцеховского (а их около 20 000?).
    Вон остановили строки его, кому стало легче? 20 000 семей? Или Киевому в котором буде около 20 больших комплексов недостроев, которых снести очень дорого и никто за это не заплатит, а достроить не кому, вот и стоят дома призраки. И вы по этому “деб*льному” пути идете.
    На месте власти нужно было ЗАСТАВИТЬ достроить все дома, и НЕ дать построить ни одного нового, а во время этого собирать всю инфу. А так шумовой фон в СМИ пустили, а кому лучше стало? Всем только больше проблем, абсолютно всем… Ну наверное кроме конкурентов, хотя с его ценами 9000 грн. за м2, там их и не было 🙂

    Олександр Дядюк
    26.12.2016 о 22:29

    Мені лише щиро жаль тих нещасних у яких ви видурюєте гроші у сумнівну забудову, без жодних гарантій, що вони там щось отримають. Ну невже трагічна історія жертв афериста Войцеховського так нікого нічому і не навчила?

    Коваль Николай
    26.12.2016 о 21:49

    Просто выходит утерли носа этим хапугам. Молодец BD Bulding показал оперативность и слаженность в работе, думаю эти проходимцы еще попытаются что то дернутся, но потуги уже их бессмысленные, а радость от мнимой “перемоги” прошла не успев начаться.

    Олександр Дядюк
    26.12.2016 о 20:31

    Ну Дядюка можна хоч промоніторити, бо на відміну від сцикливих ботів забудовника, що “дещо по дебільному” корчать із себе інвесторів – я виступаю з “відкритим забралом” – під власним іменем і за свої слова і дії відповідаю.
    А як можна промоніторити невідому особь з ніком “Інвестор 33” чи лже-Валєру, який насправді може вияивтись колишньою простимтуткою з окружної, яка на старості вийшла у тираж і найнялась ботом у забудовника?
    Ну як їм провірити?
    Тому апріорі, моя порада РЕАЛЬНИМ інвесторам – НІКОЛИ не вірте анонімам.
    Істота, що сцикливо ховається за ніком не відповідає за свої слова і може писати любий бреєд та брехню.
    Адже як тільки лише її викриють у брехні, вона тут же напише під іншим ніком, наприклад – “КупилИдоволен”. Обісравшись і тут, нв наступний раз представиться “Марьєй івановной, з Троєщини, що купила на 3 поверсі” – і так до безкінечності.
    Анонімний бот може писати любий, самий несусвєтний брєд і будь яку абсурдну брехню – і лише ваша спарва шановні СПРАВЖНІ інвестори – вірити людям, що не ховаються під ніками, які відповідають за свої слова – чи фантомним “ботам”
    Це мій справжній допис тому що продубльований від мого імені на відповідній сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/1847603928854843/?fref=ts

    КупилИдоволен
    26.12.2016 о 19:08

    Ничего не понял, покупать квартиру или нет!??

    Інвестор33
    26.12.2016 о 18:20
    Олександр Дядюк
    Що ядоброго зробив? Уже багато років те і роблю, що захищаю законні права та інтереси людей! Цього мало? І чи моя вина, що їх інтереси не співпали з вашими?

    реально на початку грудня нервував з цими судами, зараз думаю – чого було переживати, пройдисвіти не пройдуть – а будинок добудують. І до незадоволених сусідів я в гості з короваєм зайду на новосілля, а Вам би порадив займатися чимось чимось потрібним, в державі зараз роботи є багато.

    Інвестор33
    26.12.2016 о 18:08
    Олександр Дядюк
    Що ядоброго зробив? Уже багато років те і роблю, що захищаю законні права та інтереси людей! Цього мало? І чи моя вина, що їх інтереси не співпали з вашими?

    Кого людей? Я витратив на вихідні багато часу щоб все детально промоніторити (Вашу діяльність), прочитав багато думок і інформації, також передивився гугл мап.
    Побачив із останнього що мене безпосередньо заторкнуло це Пражский2. Який особливо не чиїх інтересів не “ущемляє”. Так я розумію людей які живуть за 15-20 метрів від комплексу, їм не дуже комфортно. Можна сказати я за них 50/50. Але це махання руками після бою, оскільки вже 9+ поверхів є, зносити це все ніхто вже не буде, а від недобудови під вікнами кому стане легше?
    Я інвестував сюди, хоча ще раніше міг у Ехо парк – але там вирубка парку пішла (і я сумнівався в його законності), а тут на місце пустирю, тому і вирішив проінвестувати. Спочатку одні рейдери займались весною-літом і не давали нам спокою, зараз Ви десь “намалювались”… Мутно…
    Аналогічно бачу відео парк-ленд (я думав це забудова десь в парку, бо назва така), але як виявилось будується це все на місце звалки і пустирю який стояв десятки років. І там виявилась одна хатка (ваш клієнт) яка не захотілась продаватись, а заломила велику ціну забудовнику і ось навколо неї будують. Я думаю ну ладно, але ще й далі почав лазити по форумам і як виявилось в тій хатці навіть ніхто не жив і не живе і наврядчи буде жити, бо там поблизу навіть ніхто не будується, да і електрики там НЕ МАЄ, каналізації не має, газу не має, навіть ДОРОГИ не має! Там такий же схожий комплекс як і у нас, але у нас серед приватної забудови стоїть, а там взагалі до найближчих приватних будинків по яндекс мапі 210 метрів.
    Та то таке, я б ще реально зрозумів коли до нашого забудовника були претензії по ЕХО, но на наш вершок – не разевай роток!
    І все більше не побачив, ще є якась інфо “Утіне озеро”, але то навіть не Ви займались.
    Реально за рік НІОДНОЇ реальної забудови у яких десятки проблем з вирубкою, конфліктами місцевих, псуванням історичного ланшафту я не побачив. Тому робимо висновок що ви а) популіст б) працюючи за бабки видаєте себе “активістом” в) додумати ще можна багато чого…

    Олександр Дядюк
    26.12.2016 о 17:46

    Що ядоброго зробив? Уже багато років те і роблю, що захищаю законні права та інтереси людей!
    Цього мало?

    І чи моя вина, що їх інтереси не співпали з вашими?

    Інвестор33
    26.12.2016 о 17:43
    Олександр Дядюк
    Ну Сашка Дядюк, на відміну від лжеінвесторів, принаймні сцикливо не ховається за ніками. Тому Сашка дядюк за свої слова відповідає а от скикливі боти забудовни...

    Ага він тільки пафосно кричить всюди “Ми закрили забудову, скасували 7 декларацій, залишили без житла людей ітд”. Скажіть, що Ви доброго зробили і кому? Я ось захожу дивлюсь куча нових проектів по Києву, під одні рубають ліси на окраїнах Києва, під інші зносять історичну забудову, під 3-ті захватують землю в парків, на Позняках озера засипають ітд ітп. Такого добра в Києві 100тні! Але Ви заважаєте там де є Ваш особистий інтерес “бабки”. Це якось двояко. Зайшов на Ваш сайт, а там претензії і кидання г***а на вентилятор проти адекватних забудов Києва. Не побачив ні одного дісно ПРОБЛЕМНОГО і того що ВАРТУЄ уваги розбору польотів! Прогортав за 2016 НІОДНОЇ РЕАЛЬНО ПРОБЛЕМНОЇ ЗАБУДОВИ! да я можу зараз з десяток написати які би я заборонив і проти якого діяв би, але Ви за рік НІОДНОЇ не помітили… Псевдо “активіст”.

    Олександр Дядюк
    26.12.2016 о 17:18

    Ну Сашка Дядюк, на відміну від лжеінвесторів, принаймні сцикливо не ховається за ніками.
    Тому Сашка дядюк за свої слова відповідає а от скикливі боти забудовника – ні. На жаль.

    Андрей
    26.12.2016 о 17:11

    Да, после “чудных” высказываний об остановке строительства, лично решил поехать и посмотреть ход стойки состоянием на 25.12.16
    Мой менеджер провела меня на место строительства: работа кипит, окна до 7-го поставлены, ниже на этажах начали штукатурить (чтоб уберечь от морозов – прогревают этажи) и разводить электрику.

    Где то выше писали что нельзя строить в сельской местности выше 7 этажей?
    А как же Чайка, Софиевская Борщаговка и др – по 12 этажей застроено… ?