ЖК Cherry Town в Вишневом (короткий обзор)

Читати огляд
328 відповідей
  • Володимир
    05.09.2016 о 20:53
    Валентин
    Привет соседи! Обещали ключи в сентябре но походу это затянется до декабря...

    В грудні теж добре, є набагато гірше. Обіцяли мені на листопад.

    Валентин
    05.09.2016 о 17:48

    Привет соседи! Обещали ключи в сентябре но походу это затянется до декабря…

    Ольга
    31.08.2016 о 17:12

    Просто зашла почитать обзор своих будущих соседей ради интереса и не смогла не вставить своих 5копеек в комментарии. Живу в доме на против (ЖК Черновола) и каждый день наблюдаю из окна строительство ЖК Черри Таун. Не знаю что там с документами, на чьей земле построено и у кого какой уставной капитал, но своими глазами вижу активную стройку с раннего утро и до позднего вечера. Первый дом вымахал очень быстро, учитывая что строится из кирпича, а не из готовых плит. Не скажу что рада появлению данного ЖК перед моими окнами, т.к. дома немного подпортили мне вид из окна (в ясную погоду отчетливо было видно Родину-Мать), но с другой стороны район развивается и это не может не радовать. По поводу самолетов и поездов могу сказать что они ни чуть не мешают. Для людей которых раздражает посторонний шум на улице порекомендую лишь не терять время и рассматривать ЖК в Буче, как вариант. Транспортная развязка очень удобная. Есть, конечно, небольшие пробки утром, но они не такие страшные как может показаться на первый взгляд. Каждое утро езжу на работу на левый берег, дорога занимает от 1час 15мин до 1час 30мин. В ближайшее время будут расширять дорогу и доехать до Киева будет значительно легче. Я ни кого не уговариваю (или отговариваю) покупать жилье в этом районе, просто делюсь своим небольшим опытом проживания по соседству.
    П.С. Кстати обзор нашего ЖК (ЖК Черновола) на этом сайте я не нашла. Не порядок.

    Татьяна
    21.06.2016 о 22:53

    Привет соседи! Приобрели в первой очереди двухуровневую квартиру. Всем довольны! Добраться до центра Киева (Майдан) быстрей и легче, чем с левого берега, пробок нет – 15 минут и ты в центре! Ждем ключи, обещали в сентябре.

    Тьотя
    15.06.2016 о 09:42

    я еду с “Квартал Авиа” , совсем рядом с Черри Тауном( живу там уже 9 мес.) машиной 15 минут на Соломенку, если маршруткой – по 30 мин. Віезжаем как раз в 7 утра, возвращаемся к шести вечера. Так что все нормально с “транспортной развязкой”

    Алина
    01.06.2016 о 14:09
    Анна
    Я описала реальные факты а не "брехню". Я не знаю где вы снимаете "гарну хатку" )))) может в офисе застройщика)))) Попробуйте утром с 7.00 до 10.00 выехать спок...

    Анна, я прожила в Боярке 12 лет , которая на 18 км дальше и все маршрутки тоже идут этой дорогой. Время которое я тралила на дорогу до работы составляет 1 час 10-20 мин (место работы м. Майдан). Сотрудники, которые жили на троещине добирались по 2 часа. А на счёт самолетов, то подруга живет около автовокзала и там самолеты слышны не меньше.
    Мое мнение таково, что Вас может устроить исключительно ЖК “PecherSky” там тихо и спокойно даже мух отгоняют от окон. Считаю, что с Вашими запросами не стоит даже свое время тратить на анализ таких ЖК как Черри и аналоги.

    Валентина
    Купила тут квартиру, думала вже не буду писати на форумі, але це вже така явна брехня. Знімаю гарну хатку поруч і знаю, де літаки злітають, і дорогу залізну " н...

    Я описала реальные факты а не “брехню”. Я не знаю где вы снимаете “гарну хатку” )))) может в офисе застройщика)))) Попробуйте утром с 7.00 до 10.00 выехать спокойно в Киев, а насчет самолетов – неужели Вы не видите, как они взлетают именно над этим домов, даже с плохим зрением возможно ЭТО увидеть, а над Софиевской Борщаговкой они идут на посадку!!!! Сразу понятно, что человек вообще в этом районе не был!!!!

    Валентина
    18.05.2016 о 08:40

    Купила тут квартиру, думала вже не буду писати на форумі, але це вже така явна брехня. Знімаю гарну хатку поруч і знаю, де літаки злітають, і дорогу залізну ” нестерпно” чутно, і як воно виїхати не можна. Дуже гарне місто Вишневе, все зручно. І не пишіть брехні, літаки злітають в сторону Софієвської борщагівки, Вишневе оминають третьою стороною, до залізної дороги звикла вже за тиждень, і не така вона вже страшна, як її малюють. Виїхати в годину пік не гірше, ніж по Києву. Коли шукала, просила порекомендувати кращий комплекс по такій ціні і такої якості, може, Ви підкажете, де це воно по 12000 грн за метр можна купити в “ідеальному” місці.

    Добрый день,заинтересовала низкая цена квартир и месторасположение. Но доехав до месторасположения дома, все стало понятно))) После увиденного даже не захотелось заходить в отдел продаж. Во первых, прямо над домом взлетают самолеты очень низко и с такой периодичностью…..что тем кто будет жить на верхних этажах можно будет рассматривать пассажиров)))) Во-вторых северная сторона дома вид на промзону и железную дорогу (которую тоже очень слышно!!!), а южную сторону перекроет следующий планируемый дом!!!! Выезд из Вишневого в час пик – нужно выезжать ну очень рано (поэтому месторасположение дома не плюс, а огромный минус, т.к. к Киеву добраться сложно). И судя по отзывам, дыма без огня не бывает, вопрос по документам!!!! Уставный фонд 1350 грн, очень смешно!!!! В декларации о начале строительства адрес: ул. Черновола, дом “0” это как? Судя по стройматериалу дом супер эконом класса!!! Так что если и есть плюсы, то увиденное все перечеркнуло!!!!

    Менеджер
    27.04.2016 о 23:49
    Менеджер
    Монтаж стен 7-го этажа 1-го дома.Вложение

    Монтаж стен 7-го этажа 1-го дома.

    Вложение

    Менеджер
    27.04.2016 о 23:47
    Менеджер
    27.04.2016 о 23:45
    Менеджер
    27.04.2016 о 23:42
    АЛЕКС (МИР)
    Ніхто не обіцяв Вам "співати дефірамби"! Що у вас існує цензура нам відомо вперше. Ми не переслідуємо за мету зашкодити вашій діловій репутації (могли розмістит...

    Добрый день!
    Многоуважаемый Алекс (спасибо, что МИР), Ваш очередной опус столь эпичен, что я его скопировал и прокомментирую по тексту.

    АЛЕКС (МИР) Апрель 25, 2016 Ответить
    Ніхто не обіцяв Вам «співати дефірамби»!
    Дифирамбы не нужны. За конструктивную критику всегда будем благодарны.

    Що у вас існує цензура нам відомо вперше.
    Цензуру может осуществлять модератор блога, а не мы.

    Ми не переслідуємо за мету зашкодити вашій діловій репутації (могли розмістити податкову та статистичну звітність забудовника, паспортні дані та контакти реальних власників бізнесу, але цього не робимо).
    Вот уж спасибо, что не размещаете (прослезился от умиления).
    Наши контакты – на сайте и на паспорте объекта. Ни от кого не прячемся.

    Не переходимо (на відміну від Вас) на персональну необгрунтовану критику.
    Я Вас не оскорблял и в Ваш огород не лез. Это Вы все время безуспешно пытаетесь нас за что-то ущипнуть.

    Намагаємося вести електронене спілкування у межах загальноприйнятих моральних норм та цінностей.
    Ну если анонимное поливание грязью Вы считаете «загальноприйнятими моральними нормами»…

    Водночас наявну у нас обєктивну інформацію, ви чомусь сприймаєте в «штики».
    Опять же, непонятно, у кого это, «у нас»?
    Объективная информация – это Ваши вбросы по поводу «Сильпо», по поводу причастности к «Диброве» и многое, что Вы писали, но было опровергнуто, а Вы опять это пишете по второму разу?
    Тогда да, воспринимаем «в штыки». Наезжаете на нас – не рассчитывайте, что подставим другую щеку.
    Нормально воспринимаем конструктивную критику и информацию, подтвержденную документально, фактами.

    Ми не віримо, що Ви зупинитися на 2-й черзі, які гарантії.
    Я Вам уже все сказал, верите Вы или нет – Ваши проблемы, я Вам не мамка – успокаивать и гладить по головке не буду.

    Звертаємо Вашу увагу, що досі крім запевнення «що все законно»
    Я в предыдущих постах выше ответил на все вопросы, разместил материалы, дал номера ТУ, реквизиты документов. Это Вы называете «запевнення»??
    И кстати, в своих ответах, в свою очередь, я задавал Вам вопросы – Вы же их игнорите, забрасываете нас новыми вопросами, а потом заявляете, что Вам никто ничего не ответил.

    — не поінформовано щодо правомірності зміни коду цільового призначення землі (з 02.01 на 02.03, на якій проводиться будівництво ЖК «Черрі таун»
    (ахілесова пята переважної більшості забудовників)
    Я выложил скан «вытяга» о том, что земля переведена. Из нас двоих я слепой? Или что еще надо?

    — чи розроблявся проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення, якщо так, то чи погоджено його із відповідними органами(про це нічого не відомо);
    Это Вам «не відомо», потому что непонятно, кто Вы.
    Здесь не надо быть юристом. И так все ясно. Если есть «вытяг» (конечный результат), понятно, что есть и проект, понятно, что проект согласован. И у нас он есть. И решение горсовета есть. Облегчать Вам работу не буду. Вам надо – идите в исполком, в земельный, на Янтарную и вообще – идите куда хотите))) Есть «вытяг», по нему можно все найти.

    — чому не проводилися громадські обговорення (слухання) вашої містобудівної документації щодо подальших планів забудови кварталу
    Общественные слушания проводятся, когда вносят изменения в генплан населенного пункта или детальный план территории. Когда мы зашли на эту площадку, уже все было изменено, причем давно. Как это проводилось – мне не известно, мы получили готовый продукт. Согласно плану зонинга города, у нас – многоквартирная застройка. Если бы мы собирались еще что-то менять, то конечно, нужно было бы проводить слушания.

    («апетити, як правило, зростають під час їди»);
    Ваша «Диброва» не очень-то аппетитная, ешьте пожалуйста сами)))

    — чому не отримано погодження на таке капітальне будівництво сосідів суміжних земельних ділянок кооперативу «діброва»;
    Потому что у нас земля – в частной собственности и законом не предусмотрено спрашивать соседей, ЧТО Я ХОЧУ ДЕЛАТЬ НА СВОЕЙ ЗЕМЛЕ. Главное, чтобы нормативы были выдержаны, за это отвечает проектный институт и районная архитектура. Если я не прав, тыкните меня носом в пункт закона плиз.

    — чому звернуто на території кооперативу аналогічний проект — ТОВ «Бізнес-Груп ЛТД» (код ЄДРПОУ 33491893),що також обіцяв громадянам — 26140 кв.м. житлових квартир, але досі залученні на довірчих засадах кошти нікому не повернув.
    Ну, дядя, насмешили, сделали мой день, я даже на Вас не обижаюсь)))
    Во-первых, мы к Вашему кооперативу никак не относимся, что там у Вас происходило – нас не касается. Вы бы еще спросили, кто убил Кеннеди или почему Сенька сбрил усы)))
    Во-вторых, поскольку Вишневое – город маленький, и все всё знают, скажу Вам, что этот «Бизнес» пытался что-то организовать в 2006 году на территории, где сейчас успешно построился «Пионерский» и выдал обманутым покупателям их ключи. Так что этот вопрос тоже закрыт.
    Опять мимо, как с «Сильпо».

    Ми за мир, але вимушені готовитися до війни!!!
    Так говорят все агрессоры. Не хотим, но «вынуждены». Кто же Вас вынудил? Конечно, аппетитный застройщик-ненажера который в ВАШЕМ ВООБРАЖЕНИИ, уже построил Позняки на месте Вашего дома)))

    В подальшому залишаємо за собою право на більш жорстру відповідь.
    Угу. Приходила проверка из ГАСКа, по какой-то кляузе, непонятно от кого. Проверили, составили акт, все в порядке, нарушений нет, работаем дальше. У меня возникают смутные сомнения… Похоже, что писать безымянные доносы и анонимно поливать грязью в Интернете – это и есть Ваш «жесткий» стиль. Пишите есчо.

    P.S. Алекс, Ваше желание защитить свой дом от высотки по соседству, по-человечески, вполне понятно. Но Вы выбрали странный метод – вместо того, чтобы решать вопрос по сути, с хозяевами земли, на которой, как Вы предполагаете будет высотная застройка, Вы придумали себе мишень и развлекаете читателей своими потешными «мини-расследованиями». Вы думаете, что такими превентивными действиями Вы отгоняете застройщика-агрессора? Нет, так Вы наживаете только врагов, но не решаете вопрос.
    Отказались мы, придут другие. В Вишневом не так много территории под многоквартирную застройку, поэтому, в любом случае, будут желающие освоить один из последних лакомых кусков.
    Не все будут такие законопослушные, как мы. В Вишневом/Крюковщине можно насчитать десятки примеров, когда высотки построили прямо в частном секторе, а то и возле школы. И что?
    Сейчас будут утверждать изменения в генплан, выступайте с инициативой, пусть переводят эту землю под малоэтажную застройку. А под высотки выделят другую территорию. Вот это – решение Вашего вопроса. А не беспочвенные наезды на ближайшую стройку, только потому что она – ближе всех, значит, скорее всего, может распространиться на земли Вашего кооператива.
    Алекс, если Вы видите повод для дискуссии – обращайтесь, будем общаться. Любой вопрос можно решить путем конструктивного ДИАЛОГА, что предполагает двухсторонний обмен мнениями/информацией/предложениями. А не путем какашкомета в наш адрес.
    Мы хотим дружить с соседями, но втянуть нас в Ваши разборки и сделать из нас лохов не получится.
    P.P.S. Сорри, за многа букафф. На всю эту мышиную возню мы не обращаем внимания, наш караван идет. Напоследок – несколько фото. Заливаем плиту под второй дом. На первом доме – закончили 6-й этаж, начали кладочные работы 7-го этажа. Так что все злопыхатели могут есть галстуки)))

    Вложение

    АЛЕКС (МИР)
    25.04.2016 о 15:29

    Ніхто не обіцяв Вам “співати дефірамби”! Що у вас існує цензура нам відомо вперше. Ми не переслідуємо за мету зашкодити вашій діловій репутації (могли розмістити податкову та статистичну звітність забудовника, паспортні дані та контакти реальних власників бізнесу, але цього не робимо). Не переходимо (на відміну від Вас) на персональну необгрунтовану критику. Намагаємося вести електронене спілкування у межах загальноприйнятих моральних норм та цінностей. Водночас наявну у нас обєктивну інформацію, ви чомусь сприймаєте в “штики”. Ми не віримо, що Ви зупинитися на 2-й черзі, які гарантії.

    Звертаємо Вашу увагу, що досі крім запевнення “що все законно”
    – не поінформовано щодо правомірності зміни коду цільового призначення землі (з 02.01 на 02.03, на якій проводиться будівництво ЖК “Черрі таун”
    (ахілесова пята переважної більшості забудовників)
    – чи розроблявся проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення, якщо так, то чи погоджено його із відповідними органами(про це нічого не відомо);
    – чому не проводилися громадські обговорення (слухання) вашої містобудівної документації щодо подальших планів забудови кварталу
    (“апетити, як правило, зростають під час їди”);
    – чому не отримано погодження на таке капітальне будівництво сосідів суміжних земельних ділянок кооперативу “діброва”;
    – чому звернуто на території кооперативу аналогічний проект – ТОВ «Бізнес-Груп ЛТД» (код ЄДРПОУ 33491893),що також обіцяв громадянам – 26140 кв.м. житлових квартир, але досі залученні на довірчих засадах кошти нікому не повернув.

    Ми за мир, але вимушені готовитися до війни!!!
    В подальшому залишаємо за собою право на більш жорстру відповідь.

    Менеджер
    22.04.2016 о 14:05
    АЛЕКС (ЗАБУДОВИ)
    Інтереси бізнесу не повинні суперечати правам громадян, має бути справедливий баланс. Серед безлічі факторів, що впоивають на ціну нерухомості, слід виділити ро...

    Алекс, извините, у Вас пластинку заело.
    Уже разобрались. не хочется повторяться и тратить на время на Ваши бессмысленные инсинуации.
    Все, документы есть, земля переведена, мощностей для инженерных коммуникаций хватает, к Вашему кооперативу земля не относится.
    А Вы – опять одно и то же.
    Есть вопросы – приходите к нам отдел продаж, покажем все документы.
    Мы ни от кого не прячемся.
    Еще раз Вам сообщаю, дальше этих двух домов мы идти не собираемся, сейчас оформляем участок 1,7 га в Крюковщине, возле “Сакуры”.
    Так что очень вежливо прошу Вас прекратить вбрасывать неправомерную информацию.
    В противном случае, будем вынуждены предпринять меры, предусмотренные законодательством, с целью защиты наших интересов и репутации.

    АЛЕКС (ЗАБУДОВИ)
    21.04.2016 о 17:40

    Інтереси бізнесу не повинні суперечати правам громадян, має бути справедливий баланс. Серед безлічі факторів, що впоивають на ціну нерухомості, слід виділити розвиненість соц. інфраструктури, екологічний стан району. Наявність поруч лікарень, дитячих садків, шкіл, зелених зон грають істотну роль у формуванні ціни на житло.

    Водночас ущільнена забудова комерційним житлом підвищеної поверховості, перетворить прилеглу територію у “будівельний майданчик”. Викликає обурення (супротив) у власників приватних житлових будинків, оскільки проводиться без розвитку інфраструкрури та громадських обговорень.

    Нехтування детальним планом території, так само як і забудова за містобудівельними обґрунтуваннями в обхід землевпорядної (містобудівної) документації, можуть призвести і часто призводять до перегрузки зношених інженерних комунікацій. Несанкціонована забудова кварталу ЖК “Черрі Таун”, на землях кооперативу та в межах охоронної зони водозабору, без реконструкції та посилення мереж тепло-, водопостачання та водовідведення може викликати перебої з водопостачанням, пориви мереж тощо. Все це робить місто неприглядним (порушується гранично допустима щільність населення у кварталі, що був відведений для садибної забудови).

    Nika
    Добрый день! А мы купили на 8 этаже.

    Nika, купили квартиру, или инвестировали в ее строительство? 😉

    Добрый день! А мы купили на 8 этаже.

    Елена
    18.04.2016 о 15:46

    Виктория, очень приятно познакомиться. Меня зовут Елена 2 этаж 🙂

    Елена
    18.04.2016 о 15:31

    Алина, мы уже с вами переписывались на форуме домик 🙂 Мы тоже на 2м этаже со стороны сквера 😉

    Алина
    18.04.2016 о 15:23
    Виктория
    18.04.2016 о 13:48

    Соседи давайте знакомиться!Я купила квартиру на 5 єтаже.Надеюсь что в ближайшем будущем заселимся!!!))

    Елена
    18.04.2016 о 08:49

    Полностью согласна с Алиной. Мы тоже долго выбирали и все-таки решили остановиться на этом комплексе. Подключили опытного юриста в сфере недвижимости. Он сказал, что все как и везде, но если нужны точные гарантии, то покупайте в Киевгорстрой. Но там и цены другие и сроки сдачи (знакомые 9 месяцев ждут ввода в эксплуатацию, хотя покупали квартиру уже в построенной высотке), ну и конечно же тут замечательная идея комплекса и превосходные планировки. Темпы строительства очень радуют. С нетерпением ждем новоселия 🙂

    Алина
    16.04.2016 о 09:42

    Купили там себе жильё!!! Если так разобраться, то у каждого застройщика есть свои минусы. Вот Акварели тоже говорили, что стройка незаконная, а люди там уже лет 7 живут и радуются

    Менеджер
    10.04.2016 о 21:47
    АЛЕКС (ОБГОВОРЕННЯ)
    На даний час проводяться громадські слухання щодо доцільності внесення змін (коригувань) до містобудівної документації (постанова КМ Укр. від 25.05.2011 року за...

    Михаил Апрель 8, 2016
    В 2008 году, согласно акта об утверждении распределительного баланса, нам от ООО «Авто груп» были переданы права на договор аренды зем. участка. На этом основании в договор внесли соответствующие изменения. Это было в 2009 году. Информацией о дальнейшей деятельности «Авто груп» не располагаем, отношения к «Авто груп» либо его учредителям/собственникам не имеем. Понятно, что в реестре мы подтягиваемся как «правопреемник», хотя сам этот термин обозначает переход прав и обязанностей от одного лица к другому в связи с определенной причиной (смерть физ лица, ликвидация юр. лица и т.д.). Но судя по тому же реестру «Авто груп» еще работает.

    АЛЕКС (ОБГОВОРЕННЯ) Апрель 9, 2016
    Участок по улице Ивана Франко, 2а, на котором идет строительство нашего второго дома, отнесен к категории многоквартирной застройки согласно ДЕЙСТВУЮЩЕМУ генплану (зонингу) г. Вишневого от 2008 года. По этому вопросу никаких обсуждений уже не будет.
    Общественные слушания изменений в генплан города касаются других районов.
    http://vyshnevoe.com.ua/news/88-heneralnyj-plan-m-vyshneve-vnesennja-zmin-osnovna-dokumentatsija-perspektyvnoho-rozvytku-nashoho-.html
    Декларация на начало строй. работ №КС 083160991023 на Франко-2а получена. Значит, есть и градостроительные условия и технадзор и все остальное. Несложно выложить, только вопрос. С какой целью Вы интересуетесь? Если с целью купить квартиру – добро пожаловать в наш отдел продаж. Там все есть. Если же Вы поставили себе задачу собирать информацию, что-то высасывать из пальца и пытаться вытянуть на сенсацию, тогда не буду облегчать Вам работу. Можете представиться покупателем и получить всю информацию в отделе продаж)))
    Если Вы представляете Кооператив «Диброва» и переживаете, что мы будем застраивать следующие участки по улице Франко/Хмельницкого, расположенные в частном секторе, могу Вас успокоить. Эта территория нас не интересует. Наш следующий объект будет через дорогу от нашего отдела продаж, в Крюковщине. Вот там еще предстоит разработка и согласование детального плана территории, общественные слушания.

    АЛЕКС (ОБГОВОРЕННЯ)
    09.04.2016 о 17:35

    На даний час проводяться громадські слухання щодо доцільності внесення змін (коригувань) до містобудівної документації (постанова КМ Укр. від 25.05.2011 року за №555), а саме: зміни ген. плану м. Вишневе (зонування території) з прогнозованими правовими, економічними та екологічними наслідками. Лише після цього забудовнику можна отримати дозвіл у виконкомі на розробку детального плану території для будівництва багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку на прилеглій землі (код 03.03) у м. Вишневе по вул. Івана франка, 2 а і т.д.
    РS! При можливості, розмістіть містобудівні обмеження за забудову прилеглої земельної ділянки №3222410600:01:002:0012 та контакти особи, що здійснює технічний нагляд.

    Михаил
    08.04.2016 о 19:01
    Менеджер
    Мы поспорили в отделе продаж, под каким ником будет следующий вброс. Я думал, что по логике, сначала был: «АЛЕКС (МОМЕНТ ІСТИНИ)», потом был «АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБ...

    Из Выписки ЕГР вашего предприятия взято:

    Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АВТО ГРУП”
    Код ЄДРПОУ: 32343040
    Місцезнаходження: 08150, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Боярка, ВУЛИЦЯ БІЛОГОРОДСЬКА, будинок 55

    Вы же уверяете, что никакого отношения Ваше предприятие к указанному не имеет. Ждем комментариев…

    Валерий
    08.04.2016 о 15:10
    Валерий
    08.04.2016 о 15:07
    Менеджер
    06.04.15Вложение

    Менеджер, спасибо! Прекрасный вид!

    Менеджер
    07.04.2016 о 10:34

    Мы поспорили в отделе продаж, под каким ником будет следующий вброс. Я думал, что по логике, сначала был: «АЛЕКС (МОМЕНТ ІСТИНИ)», потом был «АЛЕКС (ТВОРІТЬ ДОБРО)», а дальше, (тут уже я предположил): «АЛЕКС (ДАВАЙТЕ БАБЛО), ну и потом, логично: «АЛЕКС (ЗАВАЛИВ ТАБЛО)». Но теперь появился «ОЛЕКСАНДР 1» и я проспорил своему шефу ящик пива(((
    Это все было шутка, теперь по сути.
    1. Наш объект – ІІІ категории сложности, для строительства которого лицензии не требуется. Объекты, в которых задействованы наши подрядчики, не имеют отношения к нашему ЖК. Поэтому озвучивать их не буду, чтобы не давать материал для следующих «расследований».
    2. Есть перевозчик – ООО «Авто груп». Тоже находится в Вишневом или Боярке. Кстати, только сейчас заметил, в обзоре Ирины указано это предприятие. Это – не мы. Там даже видно, что вид деятельности – автоперевозки. Наше предприятие – ООО «Авто-групп» не имеет отношения к этому перевозчику. Другой код ЕГРПОУ, другие КВЭДы. Так что, получилось как с «Сильпо» – целое “расследование”, и опять мимо. Ждем, что придумают дальше…
    Остался риторический вопрос. Чего на самом деле хотят авторы сего “расследования”?

    Менеджер
    06.04.2016 о 22:37
    Менеджер
    06.04.2016 о 22:34
    ОЛЕКСАНДР 1
    06.04.2016 о 21:26

    Чи має ТОВ “МКС-буд” та ТОВ “Перша служба замовника” (створені в 2015 році із мінімальним розміром статутного капіталу) будівельні ліцензії, якщо так, то чи відповідають дійсності дані про їх професійну структуру (кваліфікацію персаналу і т. інше)? На яких інших будівельних площадках фірми (ген. та суб. підрядника) раніше працювали? Яку суму інвестицій ТОВ “МКС-БУД” має бути освоєно (план)на обєкті (Івана-Франка, 2 а) та реально виконано робіт (факт), а саме: закрито актами форма №КБ-3 та №КБ-2 В) ? Чи виявлено розходження (внутрішній аудит) за результатами перевірок? Чи використовуються для цього ДБН -алгоритми? Чи виникали спірні ситуації, якщо так, то як вони вирішувалися. ХТО ЗА ЦЕ МАЄ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

    NB! Що стосується ТОВ “АВТО ГРУП”, то це місцевий автоперевізник, що працював на приміських маршрутах без необхідних дозвільних документів (паспортів маршрутів та ліцензій). Керівництво вказаного забудовника раніше притягувалося до кримінальної відповідальності за фактами фальсифіції платіжних документів щодо сплати штрафних санкцій (17 тис. грн) за порушення законодавства у цій сфері.
    ЦІКАВО ХТО ЗА ТАКИМ ПЕРЕВІЗНИКОМ (ЗАБУДОВНИКОМ) СТОЇТЬ (ЛОБІЄЮ ІНТЕРЕСИ)! Як досі здійснюється інкасації виручки та чи проводилося відшкодування з бюджету компенсацій за перевезення пільгових категорій громадян, в якій сумі (вартість відкату).

    Детальна інформація про юридичну особу
    Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “МКС БУД”
    (ТОВ “МКС БУД”)
    Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
    Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
    Назва юридичної особи “МКС БУД”
    Ідентифікаційний код юридичної особи 39586440
    Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
    Місцезнаходження юридичної особи 03058, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАДИМА ГЕТЬМАНА, будинок 24/9, квартира 16
    Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа ЧЕПУРИШКІН РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ
    Адреса засновника: 03058, м.Київ, Солом’янський район, ВУЛИЦЯ ТУПИКОВА ГЕНЕРАЛА, будинок 11, квартира 99
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 10000.00
    КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) – ЧЕПУРИШКІН РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ, УКРАЇНА, М. КИЇВ, ВУЛ. Г. ТУПІКОВА, БУД.11, КВ.99
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00
    Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 10000.00
    Види діяльності Код КВЕД 42.99 Будівництво інших споруд, н. в. і. у.;
    Код КВЕД 43.11 Знесення;
    Код КВЕД 43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику;
    Код КВЕД 43.21 Електромонтажні роботи;
    Код КВЕД 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
    Код КВЕД 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи;
    Код КВЕД 43.39 Інші роботи із завершення будівництва;
    Код КВЕД 46.13 Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами;
    Код КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту;
    Код КВЕД 68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту;
    Код КВЕД 71.11 Діяльність у сфері архітектури;
    Код КВЕД 41.10 Організація будівництва будівель;
    Код КВЕД 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель (основний);
    Код КВЕД 42.11 Будівництво доріг і автострад
    Відомості про органи управління юридичної особи ВИЩИЙ-ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ; ВИКОНАВЧИЙ-ДИРЕКТОР
    Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи ЧЕПУРИШКІН РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ – керівник з 15.01.2015
    Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 16.01.2015
    Номер запису: 1 073 102 0000 028079
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
    Назва установчого документа
    Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
    Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
    Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
    Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
    Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
    Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
    Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
    Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Солом’янського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві
    Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
    Ідентифікаційний код органу: 21680000;
    Дата взяття на облік: 17.01.2015

    ДПI У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI:
    Ідентифікаційний код органу: 39471390;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
    Дата взяття на облік: 17.01.2015;
    Номер взяття на облік: 265815003517

    ДПI У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI:
    Ідентифікаційний код органу: 39471390;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
    Дата взяття на облік: 17.01.2015;
    Номер взяття на облік: 10000000327878
    Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
    Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000327878;
    Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 52
    Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
    Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
    Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: 0675379769

    Менеджер
    06.04.2016 о 11:12
    Ірина Романова
    Павел, удачной инвестиции!. А другой проект - это какой, если не секрет?

    Отвечу за покупателя. Другой проект находится недалеко, но его название здесь называть не буду. В Вишневом и так все знают, кто где работал. На сегодняшний день этот другой проект является нашим конкурентом и пиариться на бывших коллегах считаю неэтичным.
    Мы не пытаемся “выехать” на прошлых достижениях.
    Мы концептуально поменяли подходы к работе и начали все с чистого листа. На сегодняшний день НАШИ проекты это ЖК “Черри таун” и Коттеджный городок “Бавария”.

    Менеджер
    06.04.2016 о 11:04
    Валентин
    Подскажите пожалуйста а кто подрядчик?

    Генеральний підрядник – ТОВ “Перша служба замовника”.
    Субпідрядник – ТОВ “МКС-буд”.

    Валентин
    05.04.2016 о 18:51

    Подскажите пожалуйста а кто подрядчик?

    Сергей ЖК “Desna rsidence”
    05.04.2016 о 11:54
    Менеджер
    Добрый вечер, Сергей! Я Вам сказал и готов подтвердить, что если Вам мои высказывания показались оскорбительными либо если я по Вашему мнению, перешел этически...

    “Не надо докапываться. Необходимо строить по законодательству и на земле которая изначально выделялась под строительство многоквартирных жилых домов. тогда и все ответы четкие и честные.” Наше единственное сообщение на данном форуме. Ко всем остальным официальные представители ЖК ” Desna residence” отношения не имеют. Приносим за него извинение ( надеемся что не оно послужило начатому спаму).

    Валентина
    оце ж я так і дивлюся: приїхали в Вишневе, прогулялись до школи, садок мені не потрібен, але по дорозі бачили декілька, подивилися магазини, в центрі погуляли, ...

    Валентино, дякую! Щодо консультації юристів – вони-то звісно не допоможуть в разі виникнення проблем в мабутньому, але здатні передбачити їх та застерігти клієнта від необачливої інвестиції.

    Ольга Ф.
    Добрый день!Мы купили в феврале было 2 этажа,позавчера были заходили в дом уже есть перегородки,поднимались на пятый свой,такой вид красивый-уже ждём очень

    Ольга Ф., поделитесь фотографиями строительства! Всем хочется посмотреть и на виды, и на ход строительства 🙂

    Менеджер
    05.04.2016 о 00:22
    Павел
    Роман, я Вам писал, что Вы занимаетесь ерундой. Не надо обращать внимания, пусть себе пишут. Конечно это тот самый Сергей, видно по стилю. Я просмотрел, Вы ему ...

    Павел, я Вам ответил, что понимаю, чем занимаюсь))) Но в свободное от работы время))))
    Вынужден заниматься, потому что самое главное – РЕПУТАЦИЯ. Не люблю банальных фраз, но мы поставили себе амбициозные цели.
    Место у нас – суперперспективное. Посмотрите в Яндексе, в режиме панорамы улицу Черновола, заправку. Одни кусты и какие-то собачьи будки! И это было три – четыре года назад! И что теперь? А что будет еще через три-четыре года? Мы намерены комплексно развивать эту территорию, а не просто найти свободный “пятачок”, ляпнуть там дом и свалить на следующий “пятачок”.
    Дом у нас – красивый и дорогой. Этот дом будет первый на въезде в Вишневое со стороны Киева, можно пафосно сказать – лицо Южного Вишневого)))
    Поэтому, если поставили высокую планку в одном направлении, то не можем позволить себе ее опустить в направлении общения с клиентами, пусть даже есть среди них тролли, куда без них?
    Всегда есть завистники, недоброжелатели, конкуренты. Пусть.
    Если тебе плюют в спину – значит ты первый!

    Павел
    04.04.2016 о 23:32
    Менеджер
    Добрый вечер, Сергей! Я Вам сказал и готов подтвердить, что если Вам мои высказывания показались оскорбительными либо если я по Вашему мнению, перешел этически...

    Роман, я Вам писал, что Вы занимаетесь ерундой. Не надо обращать внимания, пусть себе пишут. Конечно это тот самый Сергей, видно по стилю. Я просмотрел, Вы ему не хамили, задали пару вопросов, тот не захотел отвечать и быстренько вошел в обиженный образ. Классика жанра, все по методичке для ботов. Теперь эта ветка, вместо обсуждения Черри тауна превратится в выяснение, кто кому нахамил. Устроить с.р.а.ч. является целью троллинга.

    Валентина
    04.04.2016 о 23:16
    Сергей
    Валентина, добрый вечер. Хотел бы попросить, что бы вы напомнили МЕНЕДЖЕРУ ( имя какое странное), что он обещал принести свои извинения публично, так же как и ...

    Прикол, почему именно меня Вы просите об этом. Мне, наоборот, после его комментариев становится все еще более понятно, то что в отделе рассказывали.
    Ну да ладно, мне не сложно ему напомнить. МЕНЕДЖЕР! Вы обещали, если Сергей объяснит где Вы нахамили, извиниться при всех.
    Хотя, я работаю с людьми тоже иногда и знаю таких клиентов, которые думают, что им все все должны.
    ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК НА РАБОТЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО ОН ДОЛЖЕН СЛУШАТЬ ВАШЕ ХАМСТВО, СЕРГЕЙ.
    Думаю Вам, Сергей, надо самому извиниться, Вы первый начали хамить.