Pro et Contra: нерухомість у Івано-Франківську

Читати огляд
4 відповіді
  • Лілія
    Іро, ви зробили велику роботу - так детально і точно описавши Франківськ, не живучи в ньому

    Ліліє, дякую дуже за таку високу оцінку, мені дуже приємно!

    Лілія
    28.09.2022 о 18:57
    Ірина Романова
    Ліліє, так Фанківськ чудовий! Дякую вам за подробиці та доповнення!

    Іро, ви зробили велику роботу – так детально і точно описавши Франківськ, не живучи в ньому

    Лілія
    28.09.2022 о 17:17

    Підписуюся під кожним словом аргументів “за”: супервдале розташування практично всіх мікрорайонів до центру міста – дійсно майже всі райони – прицентральні. Особливою популярністю користується мікрорайон між міським озером (приємною несподіванкою на озері виявилася працююча траса для вейку) та парком Шевченка. Як альтернативне місце проживання
    для сім’ї що хоче жити подалі від Рашки але в Україні – місто суперходяще.
    З погляду інвестицій: набагато приємніші цифри по окупності, в порівнянні з Києвом, якщо здавати в оренду або перепродавати. Мене вразили цифри по жк “Містечко Липки” – кому цікаво – olx в поміч.
    Дійсно розмірене та набагато спокійніше місто. Селяни регулярно привозять овочі та фрукти, молочку зі своїх домогосподарств – не порівняти із тим що продають в Сільпо. Місцеві виробники та підприємці – не відстають і пропонують дійсно смачні продукти. Факт в тому що коштує все це дешевше ніж в Києві та Львові
    З роботою є деякі труднощі, якщо ти не розумний підприємець, а працюєш на дядю. Багато хто з місцевого населення регулярно їде в Європу: заробляє там, витрачає – тут. Але, вважаю, це трохи зміниться, тому що дійсно збільшується кількість релокованих підприємств, які пропонують робочі місця.
    Єдине до чого мені важкувато звикнути – мінливість погоди. В один день може бути і сонце, і злива – і так разів 2 за день. Але місцеві пристосувалися – всі беруть з собою парасолі та дощовики. Проте є і користь від цього – білі гриби на ярмарках та народних базарчиках біля дому вражають розмірами)

    Нерухомість в Івано-Франківську: за та проти купівлі квартири в Івано-Франківську Обговоривши плюси та мінуси життя та ідеї купівлі нерухомості у Києві та Львові, пропоную розглянути ще одне місто у західній частині України – Івано-Франківськ. Кому тут буде «жити добре», до яких незручностей слід готуватися, чи важко знайти роботу або розпочати власну справу, наскільки дороге житло – саме на ці питання я й шукала відповіді.
    Продовження читайте в моєму огляді Pro et Contra: нерухомість у Івано-Франківську