ЖК Linden Luxury Residences на Липках (короткий обзор)

55 отзывов

 • Lesha

  Киев навсегда уничтожен жлобами. Как застройщиками,так и инвесторами этих а-ля “пшонка-стайл” курятников.С каждым новым днем когда-то красивый город превращается в убогую деревню.

  3
  1
 • Андрій

  Roman roman, ми теж проводили максимальне дослідження об’єкту перед придбанням майна. Можемо сказати, що ваш коментар носить явно замовний характер. Факти спотворені і представлені як істина останньої інстанції, хоча це далеко не так. Характер надання вами інформації вказує на те, що ви не потенційний покупець, а людина, яка намагається цілеспрямовано нанести шкоду репутації об’єкту з метою особистої вигоди.
  Вивчаючи даний об’єкт, ми дізналися, що є людина, яка вже декілька років безуспішно займається здирством! грошей від даного забудовника. Його звуть Міхно Вадим!!! Вже багато років він вимагає гроші від Промінвестгруп в обмін на те, що не заважатиме будувати (не буде вигадувати різні запити в прокуратуру, позови до судів та інше). Вказаний вами в коментарі позов саме від Вадима Міхно. Швидше за все, пане Roman, ви і є Вадим Міхно.

  Нижче відповіді на ваші коментарі, можливо, вони знадобляться реальним покупцям квартир.

  1. Стосовно правомірного використання за цільовим призначенням земельної ділянки, яка належить ПрАТ «Промінвестгруп-1» на праві приватної власності.
  ПрАТ «Промінвестгруп-1» правомірно використовує власну земельну ділянку за адресою вул. Лютеранська, 14-В, загальною площею 0,3592 га, будуючи житловий будинок на земельній ділянці за цільовим призначенням за категорією земель – землі житлової та громадської забудови, на підставі розробленої проектної документації на «Будівництво житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранській, 14-В у Печерському районі міста Києва» та за наявності усіх необхідних дозвільних документів на будівництво житлового будинку відповідно до законодавства України.
  Дійсно, в Державному акті на право власності на земельну ділянку, який було отримано забудовником ще у 2007 році, зазначено вид використання земельної ділянки – «будівництво, експлуатація та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом».
  На сьогоднішній день в Державному земельному кадастрі міститься актуальна інформація щодо цільового призначення земельної ділянки – як «землі іншого призначення в межах категорії земель житлової та громадської забудови», що цілком відповідає вимогам чинної Класифікації видів цільового призначення земель (затвердженої Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010) для будівництва на земельній ділянці багатоквартирного житлового будинку.
  Відповідно до Дозволу на виконання будівельних робіт ДАБІ України від 06 жовтня 2016 року № ІУ 114162802371, виданого ПрАТ «Промінвестгруп-1» найменуванням об’єкту будівництва по вул. Лютеранській, 14-В у Печерському районі м. Києва» є «Будівництво житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранській, 14-В..».
  Звертаємо увагу, що згідно вимог Земельного кодексу України, через зміну назви об’єкта будівництва на власній земельній ділянці з готельного комплексу на житловий будинок — не змінюється цільове призначення земельної ділянки, оскільки як для будівництва готельного комплексу так і для будівництва житлового будинку визначене одне і те саме цільове призначення за категорією – землі житлової та громадської забудови. Згідно ст. 20 Земельного кодексу України, власник земельної ділянки може самостійно визначати вид використання (назву розташованого обєкту) земельної ділянки в межах однієї категорії земель.
  У зв’язку із зміною концепції використання земельної ділянки ПрАТ «Промінвестгруп-1» було в тому числі ініційовано зміну виду використання земельної ділянки (назви об’єкту будівництва) у межах одного і того ж цільового призначення з «для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом» на «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та з підземним паркінгом».
  ПрАТ «Промінвестгруп-1» цілком дотримано процедуру зміни виду використання (назви будівництва) земельної ділянки, закріпленої в нормативних актах України, відповідно до вимог ст. 20 Земельного кодексу України. Проте, отримавши рішення державного реєстратора щодо відмови у зміні виду використання саме за процедурою, закріпленою в Земельному кодексі України, Забудовник звернувся до суду, з метою захисту свого права на зміну виду (назви) цільового призначення згідно Закону.
  Наявність судового спору (справа №826/10736/17) , який на даний час розглядається Верховним Судом, жодним чином не спростовує правомірність використання ПрАТ «Промінвестгру-1» відповідно до її цільового призначення, оскільки судовий спір виник між сторонами щодо процедури зміни виду (назви) використання ділянки.

  2. Стосовно посилань на витяг із протоколу №91 засідання Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України від 21.10.2015 року та постанову колегії Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури №35/4 від 29.10.2015 року.
  Документи, на які посилається автор, не є погоджувальними висновками, та носять виключно консультаційно — рекомендаційний характер.
  На сьогоднішній день проект будівництва об’єкту «Будівництво житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранській, 14-В..» погоджено в усіх державних органах, як того вимагає чинне містобудівне законодавство України. В тому числі проект погоджено із Головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізовує державну політику у сфері охорони культурної спадщини – із Міністерством культури України, що є на даний час єдиним державним органом який може здійснювати регулювання та впливати на будівництво об’єкту в рамках сфери охорони культурної спадщини.
  Також, листом №643/10-2/13-15 від 04.03.2015 року Міністерством культури України було надано офіційне роз’яснення: «..беручи до уваги наведену ПрАТ «Промінвестгруп-1» аргументацію зміни концепції будівництва готельного комплексу на житлову забудову, Міністерство культури України вважає з можливе використання умов та обмежень погодженого Державною службою з питань національної культурної спадщини від 12.04.2010 історико-містобудівного обґрунтування об’єкта «будівництво готельного комплексу з підземним паркінгом» під час розроблення проектної документації об’єкта «Будівництво, експлуатація та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранська, 14-В міста Києва».

  3. Щодо наявності інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень, що громадянином ОСОБОЮ-1 було подано позов до Голосіївського райсуду м. Києва, в якому останній просить припинити право ПрАТ «Промінвестгруп-1» на користування земельною ділянкою, що належить ПрАТ «Промінвестгруп-1», та розташована по вул. Лютеранській, 14-в у Печерському районі м. Києва, цільове призначення земельної ділянки: будівництво, експлуатація та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом.
  Відповідно до Конституції України кожен громадянин має право звернутися до суду із захистом, на його думку, порушеного права. Проте саме факт порушення цього права встановлюється тільки після набрання законної сили судовим рішенням, а не з моменту подачі позовної заяви до суду.

  4. Стосовно Категорії складності, зазначеній в дозволі на будівництво об’єкту.
  На сьогоднішній день в чинному Дозволі на виконання будівельних робіт ДАБІ України від 06 жовтня 2016 року № ІУ 114162802371, виданого ПрАТ «Промінвестгруп-1» правомірно визначено четверту (4) категорію складності будуємого об’єкту із класом наслідків — СС2, так як того вимагють чинні будівельні норми і правила. П’ята категорія складності була встановлена під будівництво готелю до зміни концепції будівництва, і не може застосовуватись до житлового будинку.

  5. Смертельних випадкив через порушення правил безпеки на будівництві, на будівельному майданчику не було!

  6
  2
 • Roman roman

  Шановні покупці нерухомості в м. Києві, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!
  Хочу застерегти від неперевіреного вкладання коштів.
  Мова піде про «будинок-монстр», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 14-в. Ось інформація, яка мені стала відома з відкритих джерел, коли я почав здійснювати своє дослідження з метою придбати майно в ЖК «LINDEN LUXURY RESIDENCES».
  В Єдиному державному реєстрі судових рішень у відкритому доступі (http://reyestr.court.gov.ua/Review/72830476) є текст постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 14.03.2018 року у справі №826/10736/17 ПрАТ «Промінвестгруп-1» згідно якої суд встановив, що земельна ділянка, яка належить ПрАТ «Промінвестгруп-1», площею 0,3592 га, на вул. Лютеранській, 14-в. у Печерському районі м. Києва, державний акт на право власності від 16.07.2007 року, з цільовим призначенням «для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом» використовується для іншого цільового призначення «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та з підземним паркінгом».
  Фактичним замовником будівництва є Приватне акціонерне товариство «Промінвестгруп-1». На підставі дозволу на будівельні роботи ІУ 114162802371 від 2016 року здійснюється будівництво житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранській, 14-В у Печерському районі м. Києва; м.Київ, Печерський, вул. Лютеранська, 14-В, на земельній ділянці, яка належить замовнику на підставі державного акту КВ 137528 від 16.06.2007 року. (https://dabi.gov.ua/declarate/list.php?sort=num&order=DESC).
  В державному акті на право власності на земельну ділянку, яка розташована на вул.Лютеранській, 14-в у Печерському районі м.Києва, цільове призначення земельної ділянки вказане наступне: «будівництво, експлуатація та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом».
  Навіть не будучи великим спеціалістом в галузі права стає зрозуміло, що власник землі та будівництва порушує вимоги Земельного кодексу України, використовучи земельну ділянку по вул.Лютеранській, 14-в у Печерському районі м.Києві не за цільовим призначенням. Таким чином, заради шалених прибутків, покупців вводять в оману, запевняючи, що будівництво безпроблемне та знаходиться на кінцевій стадії.
  Існує також витяг з протоколу №91 засідання Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України від 21.10.2015 року, члени науково-методичної ради відхилили проект будівництва житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул. Лютеранській,14-В у Печерському районі м. Києва, та рекомендували ПрАТ «Промінвестгруп-1» розробити нове історико-містобудівне обґрунтування з дотриманням режиму затвердженої зони регулювання забудови щодо обмеження поверховості, по будівництву житлового будинку з підземним паркінгом , вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії «Консул» по вул.Лютеранській, 14-в у Печерському районі м.Києва.
  Також є постанова колегії Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії і культури №35/4 від 29.10.2015 року, в якій колегія щодо будівництва житлового будинку по вул.Лютеранській, 14-в у м.Києві постановила: вважати неприпустимим і несумісним з пам’яткоохоронними нормами будівництво житлового будинку по вул. Лютеранській, 14-в у м.Києві у проектованих параметрах.
  З Єдиного державного реєстру судових рішень мені стало відомо, що громадянином ОСОБОЮ-1 було подано позов до Голосіївського райсуду м. Києва, в якому вона просить припинити право Приватного акціонерного товариства «Промінвестгруп-1» на користування земельною ділянкою, що належить ПрАТ «Промінвестгруп-1», та розташована по вул.Лютеранській, 14-в у Печерському районі м.Києва, цільове призначення земельної ділянки: будівництво, експлуатація та обслуговування готельного комплексу з підземним паркінгом.
  Шановні читачі, зверніть увагу, що будівництво житлового будинку по вул. Лютеранській, 14-в у м.Києві у проектованих параметрах є неприпустимим і несумісним з пам’яткоохоронними нормами. Будівництво здійснюється незаконно, з численними порушеннями, тому рано чи пізно все це призведе до зупинення будівництва та постраждають інвестори, люди, які придбають зараз в цьому будинку майнові права на квартири. Та вже зараз щодо будівництва існує безліч судових спорів.
  Стосовно дозволу на будівництво, то й тут все мутно (http://forum.domik.ua/zhk-na-lyuteranskoj-14v-t30107.html): ДОЗВІЛ ОТРИМАЛИ НА 4-ТУ КАТЕГОРІЮ СКЛАДНОСТІ, А НАСПРАВДІ ЦЕ ЧИСТО 5-ТА (У НИХ НАВІТЬ НА ЩИТІ ПОЗНАЧЕНА 5-ТА!),І В ПЕРЕВІРЦІ З БОКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ (ДИВИСЬ YOUCONTROL https://youcontrol.com.ua/ru/contractor/publication-info/?id=1140823) ПОЗНАЧЕНО: Ступінь ризику: Високий.

  Там навіть і смерть вже була (http://old.npu.gov.ua/mvs/control/kyiv/uk/publish/article/347732)… І кран на сусідній будинок падав (https://fraza.ua/news/125111-v-centre-kieva-stroitelnyy-kran-upal-na-zhiloy-dom-foto, https://korrespondent.net/kyiv/1265575-v-centre-kieva-stroitelnyj-kran-upal-na-zhiloj-dom) . Це мабуть від великого професіоналізму і щедрості забудовника – у робочих навіть нема спецодягу і касок… От такий він «Linden LUXURY RESIDENCES».

  Інші фахівці також зауважують на високий ризик неповернення Ваших інвестиций у повному обємі, так як тексти договорів купівлі-продажу майнових прав виписані лише на користь «Забудовника» (https://novostroyki.lun.ua/linden-luxury-residences-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8B)…

  Дякую всім за розміщену до цього корисну для потенційного інвестора інформацію стосовно цього Житлового Комплексу!

  Не дамо себе обдурити!

  6
  3
 • Ответ_Лене

  Лена, вы так сильно «палитесь» своей ненавистью к дому, подписывайтесь уже наконец-то компанией, а не Леной)) А то уже смешно ваши комментарии читать.

  Напишите, главное, кто такой Назаренко, чтобы все понимали:

  1. во -первых, он официально в розыске
  https://wanted.mvs.gov.ua/searchperson/details/?id=3018087322407541&fbclid=IwAR0WTpr9CUpO6ZkPTazLANSuEo_O4RO0lG3demmo75dsoFGQl8gJKEx4c80

  2. во-вторых, все знают про его наезды и обращения:
  http://vse.media/deputatu-kiyivradi-nazarenku-zakortilo-groshey-abo-chomu-llyetsya-krov-na-budmaydanchiku-zhk-park-lend/?fbclid=IwAR2vUfzRxraGK4elSCuE2ATgJMbLCyPGMowf8ow2-8LIgOpVLaJD69VxfxA

  Лена, не надо быть продажной, надо быть честной!

 • Лена

  Депутат Киевсовета Владимир Назаренко (фракция “ВО “Свобода”) рассказал главе КГГА Виталию Кличко об очередном, по его мнению, незаконном строительстве в Киеве.

  К депутату обратились жители Печерского района, сообщившие, что на ул. Лютеранская, 14-В (кадастровый номер: 8000000000:76:032:0013) ведется незаконное строительство ЖК “Linden Luxury Residences”. По словам заявителей, указанный многоквартирный дом строится на участке с другим целевым назначением. Также жители соседних домов переживают, что строительство жилого комплекса приведет к появлению трещин и разрушений в их домах, которые относятся к старому жилому фонду.

  По словам Назаренко, относительно застройщика – ЧАО “Проминвестгрупп-1” – открыто много судебных производств, что может указывать на его ненадежность, от чего могут пострадать инвесторы строительства.

  Владимир Назаренко попросил Виталия Кличко предоставить разрешительные документы на строительство и провести соответствующие проверки на объекте.

  http://kievvlast.com.ua/text/posle-shampanskogo-i-olive-rejting-aktivnosti-deputatov-kievsoveta-17-dekabrya-2018-goda13-yanvarya-2019-goda

  2
  1
 • Ira

  И еще хочу добавить! Строить в центре Киева — это необходимость! Я прочитала, что тут пишут! Люди видимо только в центре по Крещатику ходят или максимум — Б. Хмельницкого. Но не бывают на параллельных улицах или тем более внутри старых домов! Зайдите посмотрите на этот ужас! Часть зданий наполовину разрушена! А они до сих пор заселены или там работают люди! Никто никакой реконструкции не делает!

 • Ira

  Вижу это строительство каждый день, работаю рядом.
  Какая-то Лена написала, что нельзя доверять из-за какого-то инцидента.
  — А вы в курсе, что как только открылась Оушен Плаза, там рухнул потолок на ювелирный магазин! Так что теперь нельзя у КАНа покупать квартиры? Я живу в доме компании, все отлично! Высокий уровень. Поэтому очень непонятные сравнения!
  в дополнение. Меня радуют работающие краны, есть надежды на развито экономики страны!

  • Ирина Романова

   Ira,спасибо! Если Вам не сложно, можете иногда делиться с нами фото хода стройки?
   Да, и насчет «работающих кранов и развития экономики страны» — можете пояснить, какая тут связь?

 • Лена

  Данный проект реализует инвестиционно-девелоперская группа компаний «Будхаус»: http://bhg.kiev.ua/ru/lindenluxury_ru.htm , которая как уже отмечалась не имеет особо опыта и специалистов для реализации столь сложных проектов. Подтверждением, слабого менеджмента и отсутствия профессионализма в компании является недавнее происшествие на одном из их несложных с точки зрения строительства проектов: в ТРЦ «ФАБРИКА» (г.Херсон) рухнула купол крыши: http://tnua.info/politika/17232-v-hersone-nachali-padat-kupola-video.html
  Здесь строительство в сотни раз сложнее, и можно уже сейчас понимать насколько бестолково его ведут !

 • Инна

  Добрый день!
  Хотела узнать , строят ли в Киеве дома (элит или премиум класса), в которых бы не стояли металопластиковые окна ? Застройщик анонсирует, что строительство ведется из экологически чистых материалов, а просматривая предложения детально, вижу, что везде пластик. Что общего?

 • Cat

  Вообще эта дискуссия странная , стоит ли вкладывать деньги в недвижимость. Конечно да. Тут и хрустального шара не надо ))))) тем более в центр. Однозначно стоит. Главное надежный застройщик. А эти рухляди хрущёвки уже я думаю даже не обсуждаются. Это наше основное позорище города ребята. Безумно горжусь новыми проектами Киева.

  • Миша

   Сразу становиться понятным, что вы никогда не вкладывали деньги в недвижимость в центре. Цены на недвижимость в центре ежегодно снижаются, а ведь начинались ранее с 15 — 20 тысяч у.е. за квадратный метр. И что теперь ? Сидят «счастливые» покупатели недвижимости в центре и не могут ее продать даже за 3 000 у.е. метр. Так что инвестиции в центр — дело крайне рискованное !!! Тем более вкладывать деньги в данный долгострой века…

 • Andy

  Первый раз читаю об этом проекте, как то нигде о нем ничего не написано. Читаю и думаю, очередной ЖК в центре. Но! Когда я увидел в тексте фамилию Kelly Hoppen, то остановился и перечитал еще раз. Это же лучшая дизайнер Великобритании!!! Уровень!!!! Пора уже для создания не только этого, а всех элитных домов приглашать реально крутых дизайнеров и архитекторов!!!

   • Светлана

    Дом строится активно. Планировки квартир без косых стен, что радует. 20% уже реализовано. Об обьекте мало информации , т.к. спрос на такую недвижимость приоритетный.Как указывает архитектор:в этом районе легче унаследовать недвижимость , чем купить.

 • Анна

  Мне очень нравится проект! Наконец-то что-то красивое в самом центре города. Посмотрите на жилые дома в этом районе… ужас какой-то, только старый жилой фонд. Меня радует, что в Киеве все больше и больше появляется по-настоящему красивых зданий!

 • Сергей

  Дом «строиться» с 2001 года. Я бы не влазил в этот долгострой века. Заказчик не имеет опыта строительства жилых домов и сразу «кинулся» строить Элитный жилой дом. Очень схоже на сомнительную аферу, чем на реальное строительство. Ну а строительство на территории школы — вообще абсурд, значит прокуратура в любой момент может остановить такой беспредел… Очень сомнительная «стройка»

 • Киевлянин

  Маркетологи перестарались с названием) Linden Luxury Residences дословно если перевести будет Липовая Роскошная Резиденция.

  • Max

   Сэр, нынче это тренд такой, аристократия помойки 🙂 называется, лукс, пукс, чикаго, манхетен, бульвар, резеденс ….. и так далее. Для проФФессороФ строят

 • Алексей

  Мы с женой планируем купить квартиру в Киеве для сдачи и я не знаю с кем посоветоваться. Вопрос такой : как вы считаете подходяшее ли сейчас время для того, чтоб вкладывать деньги в киевскую недвижимость? ведь есть такое правило, что нужно покупать на низах. Можно ли им руководствоваться сейчас?

  • Киевлянин

   Если исходить из того, что Киев таки столица, а ситуация в стране поменяется не скоро (имеется в виду не только военная и и экономическая проблемы, которые исчезнут не при нашей жизни так точно), то аренда жилья будет у нас процветать. Но покупать лучше не совсем уж старую вторичку с ремонтом, чем новострой без ремонта — так выйдет надежнее и дешевле.

  • Ирина Романова

   Алексей, к сожалению, мой хрустальный шар сломался, поэтому не подскажу:) Может быть, среди читателей найдутся провидцы:)

  • Ирина Романова

   Alex, согласна. Но деление дома по горизонтали по два этажа визуально делает его не таким массивным, как мне кажется…

 • Гуртовщик Мышей

  Ох надоели эти скучные «классические» дома… Постройте в центре что-то современное, как в Финляндии или Германии, наконец

 • Альфія

  скандальная стройка, надо сказать. НЕ желаю успехов застройщикам и удачных покупок инвесторам.

 • Виталий

  Помню эту стройку от самого ее начала)
  Удивлен что адрес у ЖК ул Лютеранская, а не Круглоуниверситетская

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *