Без соседей: новостройки в малонаселенных микрорайонах Киева

Читати огляд
8 відповідей
 • Спершу глянемо на критерії:
  * новобудови в малонаселених мікрорайонах Києва
  * новобудови в процесі зведення
  * «уголок», где царили бы тишина и спокойствие, а число соседей не измерялось тысячами
  * кількісне обмеження – за фактом названо 5 ЖК.
  – – –
  Київ розглядається як певний Центр і Периферія. І ось тут краще було би визначити по 5 новобудов для кожної зони. Я би додав сюди ще одну зону – “На межі (поруч межі) Києва” – таким є ЖК O2 Residense.
  Число 15 (=5х3) якесь не дуже рейтингове, краще 10 і тоді вибірку зробити по 3 для кожної зони +1 на вибір Автора Огляду (10=3х3+1).
  Критерій “в процесі” – я би обрав мінімум 50-70% завершеності проєкту, коли впевненіше можна говорити, що проєкт буде успішним і в якому форматі. (Не коректно порівнювати проєкт і комп’ютерний малюнок з тим, що вже існує.)
  Третьому критерію точно не відповідає ЖК Світло парк. Він сам перенаселений і сусідство з промзоною та магістраллю нічим не краще за сусідство із щільною житловою забудовою, в якій вже є інфраструктура для життя.
  Поняття “новобудова” ширше за ЖК, це може бути і окремий будинок, і так званий “клубний будинок” (за правило маловисотний будинок не більш ніж на 30-50 помешкань). Якщо розглядати і такі неЖК, тоді кількість достойних варіантів (малолюдно, віддалено, спокійно) різко зростає, мабуть їх потрібно виділити в окремий клас – на такі варіанти є свій покупець. На момент виходу огляду в процесі завершення був КБ “Весна на Осінній” (вул.Осіння в районі метро Академмістечко) і формально критеріям відповідає – це так для прикладу.
  Якщо згадано в огляді ЖК O2 Residense (зона “на межі”), не менш достойним розгляду є в напрямку Вишгорода ЖК Forest Park. Є варіанти для розгляду і в Пуща Водиці.
  Якщо розглядати ЖК Світло парк, як “затишний”, тоді знайомий мені ЖК Атлант (смт Коцюбинське) нічим за нього не гірший. Селище Коцюбинське (оточене київським лісом – Біличанське Лісництво / НПП Голосіївський) за фактом інтегроване в інфраструктуру Святошинського району набагато краще ніж згаданий мікрорайон Пуща Водиця (адміністративна належність якого до Оболонського району просто анекдот якийсь).
  У Святошинському районі – на мій погляд – є і такий достойний кандидат для огляду як ЖК Святобор.

  Леонид
  02.03.2021 о 03:42
  Леонид
  02.03.2021 о 03:41

  Вывоз мусора в ЖК Ренессанс Резиденс в пер.Новоселицком происходит в 02.30, очень шумно. Многие из-за этого шума отказываются от покупки квартиры в этом ЖК или от аренды.

  Ошибки загрузки:
  1. видео-вывоза-мусора.MOV: Файл превышает допустимый размер файла.
  Дмитрий
  10.11.2020 о 13:47

  Мне больше всего из перечисленных выше новостроек Svitlo Park импонирует, кроме того, мне кажется что отсутствие соседей, учитывая скорость застройки районов которые граничат с SP – это ненадолго.

  Киевлянин
  Без соседей: Киев в конце 2020 года.

  Ну, я надеюсь не все будет так мрачно!

  Киевлянин
  18.03.2020 о 22:53

  Без соседей: Киев в конце 2020 года.

  Дмитрий
  18.03.2020 о 17:44

  Ирина, неплохо хайпанули 🙂

  Новостройки Киева визуализация Киев — современный мегаполис, который сейчас бурно растет и застраивается. И, учитывая гигантоманию столичных застройщиков, здесь становится сложно найти «уголок», где царили бы тишина и спокойствие, а число соседей не измерялось тысячами. Сложно, но можно — я подобрала ЖК, которые строятся в самых малонаселенных микрорайонах столицы.
  Продолжение читайте в моём обзоре Без соседей: новостройки в малонаселенных микрорайонах Киева