Війна в країні: що робити інвесторам 

Читати огляд
13 відповідей
 • Микола
  Інвестори і так знають що їм робити: https://nerukhomi.ua/news/ryinok/prodazhi-kvartir-v-novostrojkah-kieva-ruhnuli-na-85.htm

  Перейшов за посиланням.
  1. Московською – вже XYZня – читати не хочеться.
  2. Головна інфо – продажі впали на 85%.
  3. Дурнуваті волання – “коли закінчиться війна, ось тоді”.
  Війну так і не огололосили Московщині і Білорусі. А потрібно. Якісь бойові дії десь в нас називають війною з 2014 року. Були назви АТО, ООС і сьогодні – СОО (стратегічна оборонна операція).
  Досі рулить мудак Zеля та його д’Єрмак’и – вони і в нормальних умовах нездатні ні на що, а в нинішніх тим більше. Чим довше зберігатиметься це ZлочиннеПроМосковськеУгрупування (ZПМУ) – тим тривалішою буде так звана “війна”.
  Потрібно говорити про інтенсивність бойових дій та регіон бойових дій. Про стратегічну і тактичну визначенність. У західному регіоні (Львів та ін.) все більш-менш нормально будується. Хоча і туди ракети прилітають.
  Поки Zеля і ZПМУ – панує стратегічна невизначеність.
  Потрібно виходити з того, що ми знаходимось на висхідній частині графіку Війни (X – вісь часу, по Y – інтенсивність бойових дій помножена на окуповану площу країни). Можна оцінювати – 1/3 чи 2/3 пройшли до вершини. Краще виходити з песимістичної моделі, що 1/3. Що попереду ще оголошення Справжньої Війни. Що буде інтернаціоналізація конфлікту (ймовірне залучення Білорусі, Литви, Польщі і майже залучення В.Британії). Що ймовірне використання ядерної зброї.
  Отже за середньою песимістичною оцінкою тривалість конфлікту 300+150+300=750 днів.
  Населення розділиться (чи вже розділилося) на 3 групи (пропорції груп підлягають оцінці, вважаємо що приблизно рівні по 1/3).
  Перша – хто не дуже боїться, пристосувався і вважає що потрібно жити і працювати в таких умовах.
  Друга – Середня між 1ю і 3ю. Тактична, орієнтується на обставини, на Владу, Авторитетів медійних (типу “арєстовіч”), знайомих з 1,3ї груп.
  Третя – хто весь час боїться і сам вигадуватиме уявні загрози для пояснення власної позиції.
  Економічна ситуація тиснутиме га 2гу частину – потрібно ж заробляти на життя і перехід ближче на позиції 1ї, розмиватиме потроху 3тю (дрейф частини в склад 2ї).
  Перехід політичний та медійний до Стратегічної Визначеності посилюватиме та розширить 1шу групу, на якій триматиметься економічна активність.

  Микола
  22.06.2022 о 17:49

  Інвестори і так знають що їм робити: https://nerukhomi.ua/news/ryinok/prodazhi-kvartir-v-novostrojkah-kieva-ruhnuli-na-85.htm

  Доброго дня! На цю тему нещодавно переглядав цікаве відео – з самого початку вже є відповіді на всі питання: )))) – Що робити якщо купив квартиру до війни | Інвестиції у нерухомість | Договір переуступки | Proremont https://www.youtube.com/watch?v=QeAmCd2mfJc&t=3s

  ЩО РОБИТИ ІНВЕСТОРАМ
  https://lun.ua/uk/%D0%B6%D0%BA-z-community-%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%96%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%89%D0%B0%D0%B3%D1%96%D0%B2%D0%BA%D...

  Назва цікава – CINEMA HOUSE. На ЛУН дуже обмежений опис. Сайту проєкта чи компанії не вказано. “CINEMA” – на ілюстраціях. Зокрема на 12й (з 14ти) – напис Cafe, Cinema, Reception, з якого можна припустити, що буде якийсь кінозал.
  Залу для зборів мешканців – це правильно, таке підтримую. За новими умовами всюди мають бути ОСББ, збори мешканців. А місць таких де зібратися в будинках навіть нових не передбачено. Збираються то на вулиці. То башляють місцевій школі кількасот гривень за проведення зборів на їх території.
  Проєкт з назвою “CINEMA” не спроможний на аеро- та інші відеоогляди. Останній на ЛУН – 15-місячної давності.
  Про заявлений клас будівлі “бізнес” – жодних підстав говорити не має. (Висота стель 2.7м, автономне опалення – все це ознаки економ/комфорт. Також місце – поруч залізниці з поганим виїздом у місто.)
  Що робити? Мабуть збиратися інвесторам в громадську організацію і якось “качати права”. (В тому числі думаю підуть сьогодні і військові аргументи. В когось десь хтось служить/воює, зброя масово поширюється. Все просто – чуваки ви або завершуєте навіть собі у збиток, або втратите більше, ризикуєте усім особистим майном і власним життям.) А якщо забудовники вже звалили кудись і кинули, тоді звернення до держави конфіскувати цей об’єкт і ввести в дію якісь процедури – або повернення коштів, або доведення об’єкта.
  Хоча “стрічка новин” показує якісь ознаки життя – перенесення термінів з 1кв на 2кв, а потім на 3кв – це може бути елементарним затягуванням часу…

  Лілія
  05.06.2022 о 21:06

  Всім привіт. 12 років займаюсь нерухомістю столиці
  Зробив відео про ринок Києва на сьогодні. Оренда / Продаж
  Тренди, проблеми, перспективи
  Можливо вам буде корисно https://youtu.be/QZjBCyA49e0

  Вишня
  08.04.2022 о 12:20
  ЩО РОБИТИ ІНВЕСТОРАМ
  А що робити тим кого кинув забудовник і закрив офіс продажів? куди звертатися?

  Що робити інвесторам, наразі Вам треба зв”язатись з забудовником за допомогою тих засобів, які вказані в вашому договорі – і задати свої питання.
  Чи Ви вже звертались і не отримали ніякої відповіді та зв”язку?

  ЩО РОБИТИ ІНВЕСТОРАМ
  07.04.2022 о 17:35
  ЩО РОБИТИ ІНВЕСТОРАМ
  А що робити тим кого кинув забудовник і закрив офіс продажів? куди звертатися?

  Будьте добры конкретнее. О каком ЖК и застройщике говорите? Спасибо за информацию.

  ЩО РОБИТИ ІНВЕСТОРАМ
  07.04.2022 о 10:01

  А що робити тим кого кинув забудовник і закрив офіс продажів? куди звертатися?

  Дарья
  06.04.2022 о 08:55
  Евгений
  Францисканский монах Беда Достопочтенный изрек: "Пока стоит Колизей, будет стоять Рим, но если падет Колизей, падет и Рим, а если падет Рим, падет весь мир". Пр...

  Да, згодна на 100%. Вашого блога зараз не достає. Пишіть, будь ласка.
  Ось вчори читала про всі ЖК Бучі і згадала як Ви радили ЖК Park town. Ми хотіли там купити квартиру. А вчора я думала про те як там, в Бучі ці люди……

  Евгений
  03.04.2022 о 19:11

  Францисканский монах Беда Достопочтенный изрек: “Пока стоит Колизей, будет стоять Рим, но если падет Колизей, падет и Рим, а если падет Рим, падет весь мир”.
  Примерно то же можно сказать про наш любимый блог:) – Пока Ирина пишет – мы все еще интересуемся и верим в рынок недвижимости Киева. Пока стоит Украина – стоят демократические ценности. Но… Если вдруг Ирина перестанет писать, значит в Киеве, день за днем, все тяжелее найти место, где жить хорошо.
  Поэтому, не смотря на войну, мы будем верить, что в нашем любимом городе и его окресностях, всегда будут места, где жить хорошо, и Ирина дальше будет нам об этом рассказывать.
  Верим в победу! Верим в Киев! Верим в наше светлое будущее. Слава Украине.


  Вже більше місяця Україна палає у війні. Чужинці вбивають нас, руйнують наші міста та села, не шкодуючи ані шкіл, ані лікарень, ані житлових будинків та новобудов. Звісно, коли навколо точаться бойові дії та гибнуть люди, всі думки та зусилля мирних громадян спрямовані на те, як взагалі вижити. Де взяти воду, їжу та ліки, як знайти безпечніше місце та дістатися до нього. Як пристосуватися до нової реальності — і що в ній робити. На тлі цих проблем, думки про зроблені в мирний час інвестиції відходять на другий план — мрії про нову квартиру відступають до кращих часів. Але ті, хто встиг інвестувати в нерухомість, що будується, вже замислюються про те, що ж їм робити далі.
  Продолжение читайте в моём обзоре Війна в країні: що робити інвесторам