ЖК «Родной-2» в Гатном

Читати огляд
5 відповідей
 • Igor
  Прочитайте відгуки про ЖК Рідний. Забудовник повставив неякісні комінікації на воду і каналізацію. Тому кожного тижня є проблема з відсутністю води. У воєнний ч...

  Бачу від вас дуже багато видумки. Як можно писати, що дивно що забудовник закінчив будівництво Рідного, коли перед тим як купувати у Рідному 2 я передивилась усі документі у тому числі і по Рідному і хочу сказати що це майже єдиний забудовник де все відповідно закону і комплекс сдан без затримки. Також спілкувалась з жителями у Рідному, усі дуже задоволені. Заходила на територію ЖК там все чисто, гарно іноваційно і дуже красиво.
  І я більше скажу – це єдиний забудовник який зараз у такий скрутний час будує та через місяць здає 2 дома, коли всі навіть ще не починали відновлювати будівництво. Три дні назад заходила подивитись – все кипить, людй куча, техніки теж. Радію що в нас все добре, на відміну від інших.

  Прочитайте відгуки про ЖК Рідний. Забудовник повставив неякісні комінікації на воду і каналізацію. Тому кожного тижня є проблема з відсутністю води.
  У воєнний час забудовник не може наїстися і підняв ціну на ЖЕК з 9 грн до 16 грн за кв.м.!
  Це при тому що нема охорони і прибудинкова територія дуже маленька.
  За воду зі СВОЄ свердловини варість 50грн за куб!
  Забудовник категорично проти ствоерння ОСББ і сказав що буде заважати цьому процесу.
  При поломці водяного насоса люди чекали 5 днів без води! В ЖК проживає багато сімей з дітками, можете уявити хамське відношення забудовника і голови ЖЕКу. В кінцевому результаті забудовник сказав що сам купить новий насос, але знову збрехав, і вимагає з людей по 350грн.
  Чесно кажучи, дивно що такий забудовник взагалі завершв будівництво першого комплексу…

  Владислав
  19.12.2021 о 08:27

  Группа для инвесторов и жильцов https://t.me/+uGTr8P1PvhM0MzVi

  Инвестор
  09.12.2021 о 14:16
  Ніна Малечко
  09.12.2021 о 12:54

  Доброго дня !в терміновому порядку офіційне звернення до власника сайту!
  Прошу в найближчий час зв’язатись за вказаним номером 0968084627
  Даний сайт є платформою розповсюдження недостовірної інформації про конкретних осіб, чим порушує закон ,
  а саме ст.28 КУ, ст.68 КУ, ст.277.ЦКУ, ст.182 ККУ.

  ЖК Родной-2 в Гатном визуализация Закончив (хотя и с годичной задержкой) строительство трех домов ЖК «Родной» в Гатном, застройщик приступил к новому проекту. Не мудрствуя лукаво, назвали его ЖК «Родной-2», о котором я и расскажу в этом коротком обзоре.
  Продолжение читайте в моём обзоре ЖК «Родной-2» в Гатном