ЖК Family House у Львові

Читати огляд
18 відповідей
 • Сергій
  28.09.2022 о 21:06

  Схема у цієї компанії одна й та сама майже повсюди. Вигнати коробки і кинути чи з тимчасовими комунікаціями та без опалення, чи зовсім без нічого. Прочитайте реалії перед інвестуванням
  https://galzhytlobud.xyz/

  Муцкай и брат его кицкай
  04.09.2022 о 16:16

  Ірина, ви писали:
  Зауважу, що жоден з київських ЖК не був зданий вчасно, новобудови мали проблеми з підключенням до інженерних мереж та інші негаразди – тож столичні інвестори, чесно кажучи, не в захваті від цього девелопера. Але у Львові ситуація, здається, дещо інша – сподіваюсь, місцеві інвестори розкажуть свій досвід співпраці з цим девелопером на форумі блогу.
  *****
  Ось що пишуть львів’яни про цю шарашкіну-контору:

  Коли купував квартиру в ЖК “Героїв Упа”, то думав,що виграв бонус, а виявляється, навпаки: терміни здачі протерміновані вже на 2 роки, керівники і представники забудовника на контакт не виходять, відповідей на питання інвесторів не дають, багато недопрацювань (стоки, ліфти, коридори, вікна, двір, гостьовий паркінг), і взагалі, враження по співпраці з цим забудовником, наразі, виключно негативні. Мені шкода тих людей, які чекали на здачу секцій продавши свої житла, вклавши свої гроші, орендуючи квартири..хто поверне їм втрачений час та кошти? Майбутні жителі вже неодноразово збирались з тими ж, ледь випрошеними для зустрічі, представниками, які тільки годують обіцянками. Як на мене,то для такої компанії, це не серйозне і безвідповідальне відношення, хоча сам комплекс мав би бути крутим.

  https://g.co/kgs/GA3ZFD

  Муцкай и брат его кицкай
  04.09.2022 о 15:59

  Вуйки за 5 років не спромоглися добудували в Києві ні одного свого комплексу, а вже почали збір коштів на наступний свій “прожект”.

  У Львові вже ніхто не купляє, що почали оленів шукати по всій Україні?

  Щоб далеко не ходити почитайте:
  1. ЖК Дніпровська мрія

  ЖК «Дніпровська мрія» на Ленинградке (короткий обзор)


  2. ЖК Баговутівський

  ЖК «Баггоутовский» (короткий обзор)


  3. ЖК Бережанський

  Отзывы о ЖК Бережанский

  Ірина
  29.08.2022 о 22:14

  Забудовник шахрай.Мешканці Львова не ведіться на спокусливі обіцянки,бо будете ошукані як і Кияни яким відбудували коробку,а далі все….Кошти збирають і переходять до наступного обьєкту не закінчивши в повному обсязі попередні.У всіх соціальних мережах закриті коментарі-чому?Бо забудовник-шахрай.Не виконує всоїх забов’язань згідно договору.Три ЖК Києва і всі незавершені-лише обіцянуи які тягнуться роками.Я спіймалась в цю ловушку-Вам не рекомендую.І я далеко не конкурент який намагається зіпсувати чиюсь репутацію Я горе -ошуканий інвестор .Прошу долучитись до такого виду доментарів і робити репусти на всіх платформах,щоб люди Львова розуміли ,що їх чекає.

  Illia Kuzh
  28.08.2022 о 20:30

  На жаль, не краща ситуація і щодо ЖК «Дніпровська мрія» (м.Київ).
  Із початково заявленої дати завершення будівництва (4 квартал 2020р.) минуло вже майже 2 роки, однак з кінця 2021р. на об’єкті не спостерігається будь-яких істотних робіт, яких залишилося чимало.
  Також із кінця 2021р. і досі Галжитлобуд не інформує про стан будівництва та плани щодо ЖК «Дніпровська мрія». Ні в соціальних мережах, ні на сайті вже більше 7 місяців жодного повідомлення для інвесторів про хід будівництва, зміщення строків, плани тощо.
  При цьому Галжитлобуд не нехтує практикою видалення в соціальних мережах правдивих, але незручних їм коментарів та ігнорування звернень інвесторів! Але такими «досягненнями» не вихваляються перед публікою по львівським об’єктам…

  Важная информация от инвестора (скопирована), проверено – все так и есть

  “Галжитлобуд зняв всі будинки в Києві зі свого сайту і всіми способами відмежовуються від того, що у нього є якісь об’єкти в Києві. При дзвінку до львівського офісу кажуть, що у них нема об’єктів будівництва в Києві, до побачення. Можете самі спробувати зателефонувати. Натомість у Львові, в фейсбуці і тд по повній рекламуються майданчики. На всі коментарі в інтернеті не відповідають, а просто витирають. Ось така історія і це все правда.”

  Анастасія
  25.08.2022 о 14:57

  НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЗАБУДОВНИКА!!!! ми вклалися 3 роки тому в ЖК Багговутівский і нам обіцяли, що через рік вже зайдемо на ремонт… ну, а далі все як і в інших коментарях – почались обіцянки!!!!!Будинок зданий в експлуатацію, але ще повністю не добудований, комунікації не підведені та не підключені!!!!! Інші ЖК інших забудовників, які ми також розглядали вже в них люди живуть, а наш будинок «чекає погоди».

  А ще, те що вони там вам малюють та проекти показують, як все буде гарно… то все «РАЗВОДНЯК»…. Нам також обіцяли гарний будинок, гостьовий паркінг, дитячий майданчик (а це все для нас був важливий фактор і ми питали про це)….. озеленення і т.д. , а по факту пуста коробка з одним заїздом/виїздом у двір, щоб просто висадити пасажирів та десь в іншому кварталі паркуватись. ЦЕ ШАХРАЇ!!!!!!

  Андрей
  24.08.2022 о 10:05

  Застройщик – отвратительный, сначала на 3 года задержал сдачу дома, в итоге сдал дом без коммуникаций (без воды, электрики и отопления), дом сдан уже год как и ничего этого до сих пор нет, ключи от квартиры не выдали, кормят обещаниями, не рекомендую связываться, заморозите деньги на долгие годы, никакого смысла…

  Забудовник більше схожий на гурток жлобських шахраїв, які лише думають як збрити гроші і нічого у відповідь не зробити! Їм просто начхати на Вас, але не на Ваші інвестиції! Коли вперше приходиш у ВП, вони люб’язно з Вами спілкуються, а коли приходиш за документами на право власності, від них уже звучить: «Якщо щось не подобається! Повернемо кошти, але по курсу, який був у 2018! Якщо і так не подобається, то гуляйте лісом»…
  На жаль, така ситуація з нами трапилася під час інвестицій у ЖК Багговутівський, що у Києві!
  Будинок здали БЕЗ УСІХ КОМУНІКАЦІЙ🤬🤬🤬 це якийсь нонсенс! Явні ознаки корупції у певних органах! Тому не здивуюся, що така ситуація настигне інвесторів і у Львові!!!
  ШАХРАЇ і БАРИГИ, іще будуть суди над ними, тому задумайтеся перш ніж вкаладатися у житло, яке може бути заморожене найближчим часом!

  Ирина, этот застройщик банкрот, в Киеве ни одного комплекса не додела, два из трех не введены и не достроены, один сдан без части коммуникация. Задержки ввода в эксплуатацию уже на некоторых комплексах 4 года. Очень жаль будущих инвесторов. Но есть еще и человеческая сторона этого застройщика – они просто таври, но это уже отдельная история

  Олексій
  23.08.2022 о 21:29

  Вкладався в ЖК Баговутівський (Київ) цієїж компанії ще у 2016 році. Підписував договір з компанією Будбілдінг (ТМ ГалЖитлоБуд). Починаючи з 2019 року обіцяют кожні пів року що вже ось-ось підключать комунікації. Спочатку інвестори вірили (і пан Василь всіх запевнював, що 100% до зими все буде). Уже третій рік чекаємо. Саму коробку вивели, але ніхто не може почати ремонт, ключі не видають, системи життезабезпечення (електрика, вода, каналізація, опалення для дахової котельні) не підключили. Але нова пошта чомусь почала працювати в нашому домі. Дивуємося тільки куди зливають каналізацію з цієї нової пошти. Знаю, що така сама ситуація по багатьох обєктах у Львові і Києві. Тому дуже рекомендую думати!

  А, і ще – обіцяли ЖК з надземним паркінгом і дитячим майданчиком. Майданчика, як виявилося не буде. А замість паркінга побудують офісний центр. Ось такий бізнес від львівської компанії.

  Іванна
  23.08.2022 о 19:11

  На жаль забудовник Галжитлобуд, вже 3й рік обіцяє що ось ось добудують жк Багговутівський…але все це тільки на словах(( гроші виводять на інші об’єкти чи куди інше… все стоить ……вже 5 разів біля будинку плитку перекладають…бо руки з”ж”..дуже розчарована в забудовнику. У ЛЬВОВІ ТЕЖ МАЮТЬ ОБЄТКИ.

  НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВКЛАДУВАТИ КОШТИ ….ЧЕКАТИ ДУЖЕ ДОВГО ПРИЙДЕТЬСЯ….

  Іванна
  23.08.2022 о 19:08

  На жаль забудовник Галжитлобуд, вже 3й рік обіцяє що ось ось добудують жк Багговутіамький…але все це тільки на словах(( гроші виводять на інші об’єкти чи куди інше… все стоить ……вже 5 разів біля будинку плитку перекладають…бо руки з”ж”..дуже розчарована в забудовнику. У ЛЬВОВІ ТЕЖ МАЮТЬ ОБЄТКИ.

  НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВКЛАДУВАТИ КОШТИ ….ЧЕКАТИ ДУЖЕ ДОВГО ПРИЙДЕТЬСЯ….

  Perkova Masha
  Забудовник - жесть. Здав будинок без комунікацій і вже рік нічого не робить. До прикладу ЖК Багговутівський обіцяли здати в 2018 році, зараз, в 2022році він вже...

  Perkova Masha, дякую за попередження! А скажіть, будь ласка, в який ЖК цього забудовника ви вкладали кошти? В Києві чи у Львові?

  Забудовник – жесть. Здав будинок без комунікацій і вже рік нічого не робить. До прикладу ЖК Багговутівський обіцяли здати в 2018 році, зараз, в 2022році він вже зданий але жити там неможливо бо немає води, електрики, опалення каналізації. Не довіряйте кошти цьому забудовнику!

  • Відповідь змінена 1 month, 1 week тому користувачем  Perkova Masha.
  • Відповідь змінена 1 month, 1 week тому користувачем  Perkova Masha.

  ЖК Family House візуалізація Чергова львівська новобудова, яка мене зацікавила, це ЖК Family House. Невисока поверховість, клубний формат, поряд з природою – все, як я люблю. Тож вирішила детальніше дізнатись про цей проєкт, задля чого зібрала подробиці, якими й поділюся з вами у форматі короткого огляду.
  Продовження читайте в моєму огляді ЖК Family House у Львові