ЖК Taryan Towers (короткий обзор)

Читати огляд
271 відповідь
  • Мирон В
    14.08.2024 о 12:04

    Назбирали гроші від інвесторів, зуміли продати площу в ЖК NVER за 1 квадратний метр! тепер створюють видимість будівництва і затримує час, а незадоволеним інвесторам відкрито погрожує кримінальними справами

    Гліб Костюк
    14.08.2024 о 12:03

    Компанія погрожує інвесторам і пише на них заяви в поліцію, порушуючи при цьому їх права, переносячи дату введення в експлуатацію без попередження, а також утримуючи чуже майно, взаємодіючи з корупційною складовою в нашій країні

    Надія
    14.08.2024 о 12:02

    Три роки з моменту презентації проекту, будівельний майданчик порожній, машину для забивання паль вже забрали. Обман, не інвестиційний проект.

    Подумайте про це, перш ніж вибрати квартиру в POZNYAKIZHILBUD. Житловий комплекс NVER – яскравий приклад ставлення до будівництва, термінів введення в експлуатацію і, звичайно ж, до самих інвесторів. Суцільне ігнорування

    Жанна
    13.08.2024 о 12:24

    Очень медленно строится ЖК НВЕР, даже стройкой это называть сложно. Не советую покупать здесь квартир

    маріана
    13.08.2024 о 12:23

    Не купуйте квартиру в ЖК , інакше ризикуєте забути про свої гроші на 10-12 років! У Taryan Group немає грошей на реалізацію цього проект

    Мирослав
    13.08.2024 о 12:22

    довгобуд від Таряна. З якими труднощами будували і добудовують вежі Тар’яна, а тут кіт зовсім не валявся. Мені шкода інвесторів

    Назар
    13.08.2024 о 12:22

    не зрозумів, як таке можливо з компанією «ПОЗНЯКИЖИЛБУД», вона начебто вже давно на ринку. Вирішив перевірити, поїхав після роботи на Лесі 7 і подивився на будівельний майданчик прямо з двору Jack House і був шокований, за 3 роки з моменту старту продажів зроблено мізерно мало, і це навіть будівництвом не назвеш

    Настя Ноенко
    12.08.2024 о 12:38

    Хто видав дозвіл на будівництво, чому не контролює процес будівництва? Термін вже перенесений і будівництво ведеться не так, як очікувалося. Скільки в нашій країні влада буде мати таке ставлення до покупців квартир?

    Гриша К
    12.08.2024 о 12:35

    Компанія ПОЗНЯКИЖИЛБУД до війни будували з великими затримками, а зараз я потрапив саме купівлею квартири в ЖК NVER. Будинок не будується 3 роки

    лопака саша
    12.08.2024 о 12:34

    Житловий комплекс NVER – це довгобуд, будівництво якого тільки імітують, був на ділянці і зробив фото, факти говорять самі за себе.

    Настав час залучити незалежну експертизу й перевірити темпи будівництва, адже за 2 роки було зроблено занадто мало робіт, а гроші продовжують збирати

    Купив у ЖК NVER квартиру і вже 2,5 роки терплю знущання з боку відділу продажів та керівництва компанії. Особливо грубо спілкується директор відділу продажів Олександра Баранова. Замість того, щоб будувати, як інші забудовники, ПОЗНЯКИЖИЛБУД грубіянять і провокують скандали.

    Іван Сергеев
    11.08.2024 о 11:35

    Подумайте про це, перш ніж вибрати квартиру в POZNYAKIZHILBUD. Житловий комплекс NVER – яскравий приклад ставлення до будівництва, термінів введення в експлуатацію і, звичайно ж, до самих інвесторів. Суцільне ігнорування.

    Феина
    11.08.2024 о 11:34

    Вклали гроші в цей проект а тепер шкодуемо про це. Щодня проїжджаю повз і бачу відсутність будівництва на будівельному майданчику.

    за 2 роки на будівельному майданчику нічого не зроблено з того, що було вказано на офіційному сайті цього об’єкта. Ви можете самостійно перевірити інформацію і переконатися в її достовірності.

    василь
    11.08.2024 о 11:33

    ЖК Нвер, який будує компанія АТ ПОЗНЯКИЖИЛБУД, зайняли дуже цікаву позицію, мені інвестору кажуть, що будинок будується, але будівельні роботи на будівництві не ведуться. При цьому вони вже перенесли термін введення в експлуатацію на 1 рік, а саме на 4 квартал 2026 року, що теж не відповідає дійсності.

    алекса
    11.08.2024 о 11:32

    Компанія ПОЗНЯКИЖИЛБУД до війни будували з великими затримками, а зараз я потрапив саме купівлею квартири в ЖК NVER

    Олексій Павлів
    10.08.2024 о 12:07

    Красива обгортка, логотип компанії, дорого зроблений офіс продажів в бізнес-центрі «Царський», красивий інстаграм, ось напевно і ВСЕ… Зворотною стороною є обман інвесторів, недотримання термінів будівництва, як це вже було і є на ЖК Jack House, ЖК Taryan Towers, ЖК NVER тут взагалі без будь-яких комментарив

    Олексій
    10.08.2024 о 12:06

    Завдання їх відділу продажів – взяти з вас гроші якомога швидше, після того, як ви заплатите, вони навіть не захочуть з вами розмовляти, якщо у вас виникнуть питання щодо темпів будівництва і його якості. Тому я залишаю цей відгук, 1 зірковий рейтинг цієї компанії.

    Дмитро
    10.08.2024 о 12:05

    Груба комунікація відділу продажів, у тому числі директора відділу продажів Олександри Баранової. Достукатися до керівництва компанії взагалі неможливо, вони просто ігнорують інвесторів, возмущенных темпами будівництва.

    Михайло Качур
    10.08.2024 о 12:04

    Вони кажуть, що активно будують житловий комплекс у центрі Києва, а насправді це порожній будівельний майданчик з 1 екскаватором на ньому. Тиша на будівельному майданчику. Якщо вони це зроблять, то із затримкою на 5-6 років

    Петро
    10.08.2024 о 12:03

    не будують житловий комплекс

    Петро П
    09.08.2024 о 12:08

    Раніше елітний забудовник опустився до рівня звичайного рейдера. Після мого обурення він заблокував мої права власності на квартиру і почав погрожувати

    Володимир
    09.08.2024 о 12:07

    Огидна компанія «Познякижилбуд», яка не бачить кордонів у спілкуванні з інвесторами. Вони грубіянять, як по телефону, так і при особистій зустрічі в офісі продажів Taryan.

    Александр
    09.08.2024 о 12:05

    Вони не дозволяють нам подати позов до суду, починають залякувати адвокатів і тиснути на наших представників. Я навіть уявити собі таке не миг, коли купував тут квартиру на етапі будівництва.

    Дарина
    09.08.2024 о 11:59

    будівництво вашого житлового комплексу НВЕР від ПОЗНЯКИЖИЛБУД не почнеться навіть через 3 роки з того моменту, як у вас взяли не мали гроші і ви будетене задоволени, вас назвуть шахраями, і зробить це особисто власник цієї компанії Мхітарян. Жахливе ставлення до клієнтів

    Татьяна
    09.08.2024 о 11:58

    Вони будуть погрожувати вам після того, як ви купите у них Майнови права на квартиру, щоб ви не наважилися відкрити рот і обуритися. Крім того, залякують ще й адвокатив! Не купуйте у них нічого.

    Татьяна
    08.08.2024 о 11:31

    Роботи проводяться не частіше 5-7 днів на місяць. У 2 з яких керівництво Таріяна приїжджає знімати красиві відео та фото.

    Андрей
    08.08.2024 о 11:30

    Цей житловий комплекс будується дуже і дуже повільно. При цьому, коли вони забивали палі, то примудрилися пошкодити фундаментну плиту мого будинку, яка безпосередньо примикає до будівельного майданчика, в результаті в
    квартирі утворилася величезна тріщина. Представники компанії відмовляються брати на себе відповідальність за це. Я не знаю, що робити. Якесь знущання

    валик
    08.08.2024 о 11:29

    Компанія не може побудувати цей житловий комплекс через відсутність коштів на реалізацію. У той же час вони починають дорогий проект на Балі. Інвесторів в житловий комплекс «Нвер» просто ігнорують

    Денисенко В
    08.08.2024 о 11:28

    Керівництво компанії – це неадекватні люди. Побудувати діалог неможливо. Якщо ви заплатили їм гроші, то забудьте про свої гроші на 10 років. Це просто якось жахливо

    Олександр
    08.08.2024 о 11:27

    Поверніть мені мої гроші, які я намагаюся повернути від вас вже 1,5 роки! Як довго можна знущатися? Чому відділ продажів і керівництво замість діалогу і адекватного врегулювання намагається чинити тиск за допомогою силовиків?
    Причина, чому я хочу повернути гроші, полягає в тому, що вони не будують житловий комплекс.

    Олександр Аваекін
    07.08.2024 о 10:28

    У компанії «Познякіділбуд» договори на придбання майновых прав, а саме такий договір при купівлі квартири, складаються не на користь клієнта, а навпаки проти нього. Віддавши їм свої гроші, ви фактично не маєте жодних прав.

    Олександр
    07.08.2024 о 10:27

    Дружина намагалася оформити повернення коштів, вкладених в проект NVER, але безрезультатно. Умови повернення просто знущаються. Перед підписанням договору уважно прочитайте його, все проти вас

    ССергій К
    07.08.2024 о 10:26

    Купувати квартиру тут не варто, адже ставлення до клієнтів навіть близько не наближається до ціни квадратного метра. Сервиса тут нет.

    Веригін Антон
    07.08.2024 о 10:25

    Дуже хамське керівництво компанії. Я був на прийомі у голови Бєлашова, ніякого врегулювання мого питання шляхом переговорів не пропонувалося, мої пропозиції були різко відхилені. І це при тому, що проблема сталася з вини компанії «ПОЗНЯКИЖИЛБУД»

    Вони зацікавлені лише в тому, щоб якнайшвидше забрати ваші гроші, а потім ви їм не цікаві. Вони будуть вести себе так, як хочуть, використовуючи свої зв’язки

    Василь Бурак
    06.08.2024 о 10:19

    Власники – дуже багаті Вірмени, які вважають своїх інвесторів пылью. Вони навіть не хочуть розмовляти, щоб знайти рішення проблем, що виникли з их власної вини.

    Жахливе ставлення до клієнтів. Ціни космічні, а ставлення хамське

    Раніше будинки будувалися з якісних матеріалів, хоч і з деякими затримками. А зараз вони лише створюють видимість будівництва на будівництві НВЕР. Я намагався вирішити питання заміною квартири на другий ЖК, але, на жаль, мени видмовили. Не раджу цю компанию

    юрій іванов
    05.08.2024 о 12:02

    Дуже погана компанія . Якщо до війни будували, хоч і з великими затримками, то зараз я потрапив саме купівлею квартири в ЖК NVER в ПОЗНЯКИЖИЛБУД. Будинок не будується вже 3 роки

    Міша Кочко
    05.08.2024 о 12:00

    Як би Мхітаряну не хотілося здаватися порядним бізнесменом, ситуація, що склалася, показала його справжнє обличчя, збирав гроші з інвесторів для ЖК Нвер і погрожує їм і блокує їх майно. Як довго це триватиме в нашій країні? Куди дивиться влада? Чи купили всіх?

    Місце належить справжньому рейдеру Мхітаряну Артуру, тут працюють нахабні люди, обходьте це мисце стороною

    Гриша
    05.08.2024 о 11:57

    Відділ продажів Taryan Group реально нахабніє, вони обманюють своїх інвесторів, пишуть на них заяви через найманих юридичних компаний, а потім ще крутіше, відбирають у людей майно! Уникайте цього місця.

    Влада
    04.08.2024 о 12:19

    Дуже хамські співробітники відділу продажів, які покажуть своє обличчя, як тільки ви обуритеся темпами будівництва. Вони змінюються на 100% в порівнянні з поведінкою, коли вас вмовляли вкласти сюди свої гроші. Не думайте купувати тут квартири.

    Николай
    04.08.2024 о 12:18

    Як тільки інвестори почали писати правдиві відгуки про ЖК NVER, вони тут же видалили карту з google maps, що ще раз підтверджує спроби ретельно приховати те, що відбувається в ЖК NVER, який будує ця компанія «Познякижилбуд».

    Марина
    04.08.2024 о 12:17

    У бізнес-центрі ЦАРСЬКИЙ є відділ продажів компанії АТ «ПОЗНЯКИЖИЛБУД», це справжні шахраї, вони збирають гроші з інвесторів, а потім погрожують їм заявами в поліцію! Не купуйте у них нічого, вас обдурять і будуть грубіянити і погрожувати! Прикладом їхнього ставлення є житловий комплекс «Нвер» на Лесі Українки.

    марта
    04.08.2024 о 12:16

    Відділ продажів Taryan Group реально нахабніє, вони обманюють своїх інвесторів, пишуть на них заяви через найманих юридичних компаний, а потім ще крутіше, відбирають у людей майно! Уникайте цього місця.

    Семен
    03.08.2024 о 11:07

    Дуже хитра стратегія цієї компанії, на об’єкті ЖК Нвер, який будує компанія АТ ПОЗНЯКИЖИЛБУД, зайняли дуже цікаву позицію, мені інвестору кажуть, що будинок будується, але будівельні роботи на будівництві не ведуться. При цьому вони вже перенесли термін введення в експлуатацію на 1 рік, а саме на 4 квартал 2026 року, що теж не відповідає дійсності, оскільки не будуть вводити будинок в експлуатацію до 2028 року при нинішніх темпах будівництва