Україна понад усе!

Читати огляд
11 відповідей
 • Инвестор Криейтор Сити
  Никакой критики касаемо выбора языка. Контент замечательный, буду продолжать читать. Спасибо за работу!

  << выбора языка >>
  От от – в колоніальному койне (абщєпанятном) немає слова для позначення Мова.
  Вибирати язик? У Вас їх скільки? Навіть в гадюки один, хоч і роздвоєний.

  Українською: Будувати – Будинок.
  Московською: Строить – Дом.

  Українською: Лікар – Лікує – Лікарня.
  Московською: Врач – Лєчіт – Больніца.

  Врач мабуть походить від “врать” – як не шукав, не знайшов правдивої етимології. Больніца – місце де страждають Болем, а не Лєчат. (Хоча спокійно можна було б вживати слова Лєкарь і Лєчєбніца. Інколи вони вживаються в стилістиці з присмаком сакралізації. Тобто українські/руські слова більш давні і “урочисті” навіть в московитській традиції.)
  З наведених прикладів видно, що московитська є внутрішньо нелогічною, неструктурованою.
  Слова відображають хаос в головах тих, хто їх створював. І навпаки, слово з прив’язаною думкоструктурою при вимовлянні впливає на поточну думко-структуру. Треш-слова ведуть до сміття в мізках.
  Московська за фактом заскладна для самих московитів і тому вони переходять га мавп’яче спілкування словобрудом (обмежена кількість і коротші). А все різноманіття, яке потрібно висловити, оформлюється інтонаціями та префіксами/суфіксами, додатковими новими короткими слівцями (поц, лох, лось, тощо).

  Инвестор Криейтор Сити
  23.07.2022 о 21:00

  Никакой критики касаемо выбора языка. Контент замечательный, буду продолжать читать. Спасибо за работу!

  Якщо “Україна Понад Усе”, тоді:
  * блог має бути загалом про Україну, не лише про Київ;
  * будівництво, навіть якщо воно сконцентровано в Києві і поруч як раніше найпривабливішому регіоні, залежить від багатьох складових з _Усієї_України_, як то – інвестори (~1/3 – не кияни), робоча сила, енергоносії, будматеріали, транспорт, фінанси – в нових умовах втрат/перерозподілу може суттєво перерозподілитися;
  * ймовірний маневр новими задачами будівництва та інвестицій (якщо тепер актуальніші індустріальні та військово-промислові об’єкти, йти в цьому напрямку); запити на покращення житлових умов зняти з розгляду, житло лише для тих, хто втратив.
  Роз’яснюю останнє. З погляду інвестора при вкладенгі в нерухомість заробляєш умовні $100 на 1м2. І разово. Потім потрібно шукати нову ділянку, новий проєкт готувати і т.д. Якщо ти будуєш високотехнологічний об’єкт (наприклад – умовне виробництво бойових маніпуляторів чи роботів) то теоретично можеш мати ті ж $100 на 1м2 з періодом від місяця до року на одному і тому ж місці. Можеш змінювати номенклатуру на ще більш вигідну (наприклад мікрочіпи, тоді виходиш на $1000 на 1м2). Можеш перепродати об’єкт чи частково поступитись (акціонування).

  Верю в нашу победу и жду когда наконец-то закончится весь этот ужас ! Очень обидно, что Украина по факту всю жизнь существует без замысла навредить другим государствам, но кому-то вечно что-то мерещится.

  Эвген
  09.03.2022 о 10:25

  Слава Україні!

  Инвестор
  08.03.2022 о 00:19

  Слава ЗСУ! Слава українським воїнам та їх козацькому духу! Ми переможемо!

  Слава Україні!!! Ми переможемо 100000%. Смерть ворогам!

  Дякую.
  Дуже чекала цього кроку.

  Олександр
  02.03.2022 о 16:11

  Любо!😀

  Героям слава!

  Вишня
  02.03.2022 о 14:27

  Слава Україні! Смерть ворогам!

  Звертаюсь до читачів блогу «Де у Києві жити добре?»
  Продолжение читайте в моём обзоре Україна понад усе!