ЖК «Пражский Квартал-2» в Петропавловской Борщаговке

Читати огляд
562 відповіді
  • А что за мистические закрытые группы вайбере? это у менеджера моего нужно приглашение в них спрашивать, по тому что хотелось бы пообщаться с настоящими инвесторами, знает кто-то что об этом?

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 16:17
    Оле
    Будьте ласкаві слідкувати за словами, я вам грубого слова не сказав. Підвівши підсумок - ваша пропозиція це тристоронні переговори, як ви плануєте їх організ...

    Якщо образив – приношу вибачення, але мене фатуллаєвські тролі вже дістали.
    Переговори можливі, якщо на це готові всі три названі вами сторони.
    Ми готові – в любий час.
    Я думаю, що СПРАВЖНІ інвестори – також.
    Залишилось слово за забудовником.
    Ми не можемо його змусити до цих переговорів – це має бути його воля.
    Але якщо він буде згоден – ми готові.
    Знайти нас не важко

    Олександр Дядюк
    Слухайте фатуллаєвсі підстілки (ну тіпа - прихожани Скінії) - хватить лицемірити і брехати. Якби ті документи, які мав забудовник, були б законні - то ми хоч б...

    Будьте ласкаві слідкувати за словами, я вам грубого слова не сказав.
    Підвівши підсумок – ваша пропозиція це тристоронні переговори, як ви плануєте їх організувати, в який термін, яким чином плануєте залучити до них забудовника і всіх інвесторів?

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 12:51

    Якщо тут реальні інвестори не спілкуються (як стверддує Жанна), то хто ж тоді спорить зі мною? – Боти забудовника?!
    .
    Я так і думав – бо справжні інвестори будуть думати про те, як знайти компроміс, а не як вірні холуї нападатимуть на того, хто заважає хазяїну – фатуллаєву – гребти бабло.
    Ці фатуллаєвські боти мене вже ізрядно утомілі, тому більше тратити на них свій час не збираюсь.
    А для СПРАВЖНІХ інвесторів повторю – ви стали жертвами шахрая Фатуллаєва (пятидесятницький аналог Аделаджі і Мунтяна), який усвідомлюючи незаконність будівництва (бо сам свідомо подав декларації невідповідної категорії) – свідомо вам брехав і видурював ваші гроші.
    Ми, ініціативна група яку я представляю – не проти забудови – ми за законну забудову, яка відповідатиме інтересам і нашим і інвесторів.
    Ми в будь який час готові сісти за стіл переговорів – для пошуку розумного компромісу, який, в тому числі, забезпечить інтереси інвесторів.
    Зрозуміло, що для цього має бути воля і бажання забудовника, якої, на наш превеликий жаль, немає.
    Господарці цього форуму пані ірині виражаю свою глибоку повагу і вдячність і з поваги до Вас більше не хочу спорити з хамськими ботами забудовника.
    Форуми, в тому числі і цей – мають слугувати пошуку взаєморозуміння і компромісу між інтересами забудовника, інвесторів і тих людей, які живуть поблизу забудови і яка може порушити їх права, а не для того, щоб обливати брудом опонентів забудовника чи будь кого іншого.
    Саме в цьому руслі я намагався підтримувати дискусію
    З повагою
    О. Дядюк

    Aisha
    Реальні інвестори Празький-2 спілкуються у закритих групах, куди ботам доступ заборонений. Ось тут боти і вистрибують зі своїх штанців та кидаються какулями. В ...

    Aisha, забудова була згідно генплану розвитку села, яку також відмінили, а в попередньому генплані на тому ж місті також багато поверхова забудова. То ж висловлювання – це бізнес не зовсім вірне. Імхо..

    Реальні інвестори Празький-2 спілкуються у закритих групах, куди ботам доступ заборонений. Ось тут боти і вистрибують зі своїх штанців та кидаються какулями. В кого кидаєтесь, шановні дядюки, аксьонові? Тут немає інвесторів, вони спілкуються без вашої участі і не цьому форумі. Ірина Романова закрила форум ЕХО, так всі еко-активісти тепер скачуть тут, аж шуба загортається)) Смішні такі. Нема чого робити? Перетворили цю гілку на ЕХО срач – 2 та й щасливі від цього. Вгомоніться вже. Забудовник інвесторам вже все розяснив з приводу будівництва Празького-2. Все добудується, всі документи приведуть до ладу, все вирішать і на користь інвесторів. Будуть вам багатоповерхові будиночки на місці сміттєзвалища і будете ві зі своїх хатинок “ліцезрєть” на чергову забудову кожного клаптика землі. А чого ви хотіли ? Це бізнес. Нічого особистого,

    Герш
    Просьба сообщить когда все проблемы разрешаться и стройка продолжится, хочу купить тут кое что

    Герш, тут инвесторы не общаются. Этот форум полностью посвящен виртуальной реальности дядюка

    Просьба сообщить когда все проблемы разрешаться и стройка продолжится, хочу купить тут кое что

    Читаю весь этот ср.чь и удивляюсь почему не пишут люди реально купившие здесь квартиры, форум вроде в начале поиска..

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 10:51
    RS
    Я не знаю що за секта, про яку ви тут постійно талдичите. На рахунок карми - це моє переконання на основі особистого досвіду в житті і отриманих знань.

    Та все ви чудово знате – бо якби ви були справжнім незвязаним із скінією інвестором – то ви думали б про те – як найти компроміс.
    Але всі ваші дописи на цьому форумі мають лише одне спрямування – всі хто виступає проти возлюблєнного фюрера Адольфа фатуллаєва і заважають йому гребти бабло – какашки
    І ніхто не повинен заважати возлюбленому пастирю гребти бабло на свої швейцарські рахунки.
    Це вся ваша риторика і спрямованість.
    Щодо карми – я все життя захищав простих людей від таких проходімців і аферистів як Фатуллаєв – і моя совість чиста.
    А така тварь як Фатуллаєв – буде горіти в пеклі

    Олександр Дядюк
    Слухайте фатуллаєвсі підстілки (ну тіпа - прихожани Скінії) - хватить лицемірити і брехати. Якби ті документи, які мав забудовник, були б законні - то ми хоч б...

    Звісно, на адкватну відповідь і не очікував. З вами все зрозуміло. Все йде до логічного завершення розіграного вами фарсу.

    Об этом говорит сама жизнь, и жаль, что вы до сих пор этого не понимаете…
    Видно сильнее ей вас нужно «бить», чтоб вы сделали выводы. Не удивляйтесь, если так и будет. Слишком много вы людей задеваете своей продажностью

    Олександр Дядюк
    Це вам у Сєкті Фатуллаєв розказав?

    Я не знаю що за секта, про яку ви тут постійно талдичите. На рахунок карми – це моє переконання на основі особистого досвіду в житті і отриманих знань.

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 10:40
    RS
    Особисто в мене, на момент заключення договору всі документи були впорядку. Але потім вашими стараннями і стараннями "активістів" ДАБІ анулювало декларації на п...

    Слухайте фатуллаєвсі підстілки (ну тіпа – прихожани Скінії) – хватить лицемірити і брехати.
    Якби ті документи, які мав забудовник, були б законні – то ми хоч би голови порозбивали – ніхто нічого не скасував.
    3 категорія – це невеликі будиночки, з невеликою кількістю мешканців.
    А будівництво великого житлового комплексу на 1093 квартири (як заплановано у ПК-2″ – це 5 категорія будівництва.
    Фатуллаєв не перший рік будує і все це чудово знає.
    Попри те – з метою обійти закон (бо по 5 категорії) там йому щільність не дозволяє збудувати аж 1093 квартири фатуллаєвська шайка свідомо і умисно подає декларації по 3 категорії, а потім інвесторам свідомо БРЕШЕ, що у нього всьо пучком – з метою видурити ці гроші у людей.
    Фатулаєв обманював людей прекрасно усвідомлюючи всю незаконність тих декларацій які він зареєстрував обманувши ДАБІ і ЗАКОН. Він робив це умисно і з єдиною метою – нагребти побільше бабла.
    Тому ваші проблеми породжені паталогічною жадібністю наживи фатулаєва.
    Так саме як він будуючи 5 Житлових комплексів – НЕ СПЛАЧУЄ ЖОДНИХ ПОДАТКІВ. По суті воруючи у держави сотні мільйонів гривень, а потім з цих грошей утримує Скінію і здійснює позірну копійчану доброчинність
    Але це недовго – скоро справу передадуть до іншої фіскальної служби – у Києві і у Києво-Святошинському суді вони більше “не порішають”

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 10:30

    До речі, дядюк, просто так діти не вмирають – карма наздоганяє всіх, хто робить зло іншим.

    Особисто в мене, на момент заключення договору всі документи були впорядку. Але потім вашими стараннями і стараннями “активістів” ДАБІ анулювало декларації на початок будівництва, тобто надурюєте людей ви, не шановний, і відповідати прийдеться вам, а не вашим кураторам.

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 10:18

    Інвесторам брехав, видурюючи їх гроші і чудово усвідомлюючи незаконність забудови – БД холдинг – за яким стоїть Фатуллаєвська Скінія – це вони обманули і “кинули” інвесторів.
    Але така вже природа всіх Аделадж, Мунтянів, Деві Марій Христос і Фатуллаєва – така природа цих пройдисвітів.
    І саме ця шайка не хоче жодних компромісів.
    Бо бог Аделадж, мунтянів і Фатуллаєвих – БАБЛО – а проповіді – то для лохів.
    А я готовий до пошуку компромісу.
    І я думаю, що справжні інвестори, які читають нашу переписку вже давно зрозуміли, через кого вони можуть постраждати
    З повагою до СПРАВЖНІХ інвесторів
    О. Дядюк

    Як тільки мова заходить про те що Дядюк кинув інвесторів то він зразу в кущі і бла, бла , бла,.. ну ну..

    Олександр Дядюк
    22.02.2017 о 00:56

    Ви погано бачите, а схоже і не хочте нічого бачити.
    І складається враження, що все що ви хочте – це щоб божественний і прєкраснолікий пастирь Фатуллаєв – побудував все що він хоче – і нагріб БАБЛА,БАБЛА, БАБЛА! І це те – чого ви дійсно добиваєтесь.
    Не так?
    Не вопрос – сідаєм за стіл переговорів – нехай відгукуються всі РЕАЛЬНІ інвестори (ну це ті що проплатили) – і рахуємо баланс – скільки можна побудувати – і скільки вже проплатило.
    І рахуємо чи складається математика.
    Звичайно все це можна зробити лище за умови, що забудовник також надасть всю інформацію і готовий сприяти пошуку компромісу – але якраз в цьому проблема.
    Не хоче забудовник компромісу – бо Бог Фатулаєва лише один – БАБЛО – а проповіді – то для лохів.
    Тому не треба мені більше розказувати сказки Вєнского лєса і переконувати, що справедливо і правильно це те – чого хоче божественний і прєкраснолікий пастирь Фаттулаєв – і страшний гріх заважати йому – гребти бабло.
    Бо вже достало.
    Забудовник згоден шукати компроміс – сідаєм за стіл переговорів всі – ви інвестори, забудовник і ми – і шукаємо цей компроміс.
    Забудовник не хоче шукати компроміс – ну то всі претензії за негативні наслідки для до нього – а не до нас.
    І більше не морочте мені задницю словоблудієм

    Олександр Дядюк
    Шановний - ну не лицемірте. Другий будинок на Празькому кварталі-2 зводити лише тільки почали. Тому півроку назад ви ну ніяк не могли в нього інвестувати. Я не...

    Ви так одразу звинувачуєте мене у брехні, що я трохи навіть здивований.
    Невже ви правда думаєте, що продаж починають лише коли зведуть декілька поверхів, ви ж вивчали справу то продивіться у вас має бути інформація щодо інших будинків комплексу? У серпні місяці на 2й будинок вже було частково виконане пальове поле (що вже є далеко не першою роботою в довгому етапі будіництва), а на 3й будинок в той же час вже було вирито котлован, я вам не буду розказувати про те як будинки будуються, але зводити 2й будинок почали далеко не “тільки” а продаж квартир в ньому розпочали точно раніше серпня, адже коли я обирав варіанти на 5му поверсі вже деяки квартири були зайняті. І на данний момент на об’єкті 51Б вже виконали певну частину робіт.
    То ж залишаєтся відкритим запитання: як бути людям, які купили квартири в 2му будинку (про 3й не знаю то про нього не запитую)? Які реальні пропозиції ви надали в якості компромісу (Реальні, а не “ну можливо щось таке”, де звичайна людина може подивитись те що ви вимагаєте, і те що вам відповіли, бо на даний момент конкретних ршень дуже мало невраховуючи купу судових документів в яких розібратися пересічній людині не завжди просто ). Я так розумію з ваших слів що ви не проти інвесторів, то ж все таки яким чином ви нас підтримаєте?
    Бо на даний момент я ситуацію бачу так якщо ваша строна перемагає, то далі ви справу зробили, а ми маємо робити що самі надумаємо.

    До речі що до більшої поверховості віддалених будинків, на скільки метрів 2й будинок віддалений від садибної забудови? На скільки я пам’ятаю там відстань від садиби до багатоповерхівок мінімально-допустима має бути не менша від висоти багатоповерхівки.

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 22:58
    Валентина Акстенова
    та ні їм раніше добре жилося на смітнику який там був років 30ть , і який забудовник вивіз за свій кошт!

    А забудовник чесно розказав інвесторам – що там було і що туди звозилось – де вони мають жити? Чи “забувся”?

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 22:57
    Оле
    Прочитавши велику кількість "бруду" я так і не зрозумів до кінця чого чекати, оскільки я є інвестором у Празьку 2 (2й будинок) інвестував вже, як пів року минул...

    Шановний – ну не лицемірте. Другий будинок на Празькому кварталі-2 зводити лише тільки почали. Тому півроку назад ви ну ніяк не могли в нього інвестувати.
    Я не вірю. Покажіть договір і квитанцію на проплату – бо я реально не вірю.
    Там ще інвесторів нема, а якщо і припустити, що вже є пару – то нехай вам поміняють на інші – нижчі поверхи.
    Тим паче, що там почали будувати лише другий будинок. А ми не проти того, щоб там було декілька (але в 4 поверхи) – навіть можемо погодитись і набільшу поверховість віддалених будинків.
    Тому давайте не будемо брехати ні собі ні людям.
    На сьогодні абсолютно можливий розумний компроміс, коли ніхто з інвесторів не постаждає

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 22:52
    Інвестор
    Я не про те і Ви прекрасно знаєте, можна знайти кучу інформації в інтернеті. Та і писав я про те що є 2 сторони. 1-невдоволені жителі (на яких ви працюєте). 2...

    Шановний – є різні мітинги. Можливо ви путаєте з тим мітингом, який влаштували люди Кодебського під судом (там один навіть з сокирою бігав) -проти нас. О да! Шоу було ще те – шикарна озвучка, класичні “бабушки черновецького” і т.д і т.п. – так то не наш мітинг – то був мітинг проти нас. На наші ходять тільки ті мешканці приватного сектору, яких я представляю. І окрім них більше нікого не представляю

    Валентина Акстенова
    21.02.2017 о 20:38

    Прочитавши велику кількість “бруду” я так і не зрозумів до кінця чого чекати, оскільки я є інвестором у Празьку 2 (2й будинок) інвестував вже, як пів року минуло, ніде немає інформації що станеться з будинками які на стадії 10-20%?
    Виходить що такі будинки добудовані не будуть? А також ось тут не одноразово бачив пропозиції щодо обмеження висотності будинків до 4х поверхів, прекрасно припустімо їх так збудували ( це вже не дивлячись на те що палі було забито з розрахунку на навантаження від 10 поверхів, витрачено матеріальні ресурси на конструкції, на коригування проекту, і припустімо забудовник піде на втрату свого прибутку ) що робити людям у яких квартири куплені на 5,6,7-10х поверхах, їх куди подіти? Виходить всі ті люди автоматично втрачають право отримати житло?
    Для мене особисто це покупка без перебільшення всього життя, та і рідних моїх також. Гроші людям не повернуть то є 100%, як планують захищати права тих людей, це вже не кажучи про затягнення термінів здачі об’єкту на невизначий строк?
    Також мені цікаво невже оті бідні люди котрі ініціювали всі ці судові процеси хочуть щоб у них перед будинком стояла така собі типова недобудова, якщо будівництво зупинять остаточно?

    Інвестор
    21.02.2017 о 18:21
    Олександр Дядюк
    А я наївно подумав, що спілкуюсь із справжнім інвестором, що налаштований на розумну дискусію. І що я бачу - чисто сектанський виплюв - " вас фінансують, заказ...

    Я не про те і Ви прекрасно знаєте, можна знайти кучу інформації в інтернеті.
    Та і писав я про те що є 2 сторони. 1-невдоволені жителі (на яких ви працюєте). 2. зацікавлені особи, про яких багато вже було написано на іших сайтах. Цілей в них декілька. А на мітинги далеко не місцеві ходять, по фотографіях можна побачити.

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 18:05
    Інвестор
    Об*єднуватись то об*єднуватись. Але не Ви єдиний, Вас фінансують, створюють сайти, проплачують мітинги, заказують матеріали в ЗМІ, далеко не власники тих будинк...

    А я наївно подумав, що спілкуюсь із справжнім інвестором, що налаштований на розумну дискусію.
    І що я бачу – чисто сектанський виплюв – ” вас фінансують, заказують мітинги – кругом жидомасони і агенти ЦРУ”….

    Шановний – я фінансую себе сам.
    Пресконференцій по празькому кварталу-2 я не проводив і жодних матеріалів у платних виданнях не друкував. фейсбук – безплатний. На мітинги ходять мешканці приватного сектору яких я представляю і ходять вони захищати свої права, а не за гроші.
    Хоча, ви самі знаєте, що то далеко не бідні люди – і вони, при потребі здатні профінансуватиі пресконференцію і статті – але покищо не було.
    Сайт громадської організації “Кияни обьєднуємось” існує багато років і створив його та підтримує мій товариш Володимир Бондар.
    Не шукайте жидомасонів – там де їх нема.

    Інвестор
    21.02.2017 о 17:33
    Олексій
    Доброго дня, Олександре. Відразу прошу вибачення, що пишу в цій гілці, інша просто заблокована. Я є інвестором паркленду, а саме 5-го будинку. Інвестував ...

    Та у Вас ситуація дуже нагадує ось ці, введіть в ютубі “10 УПРЯМЫХ ДОМОВЛАДЕЛЬЦЕВ КОТОРЫЕ ОТКАЗАЛИСЬ УЕЗЖАТЬ”. Аналогічно.
    Як правило дуже часто таке зустрічається, один “упрямий” і я можу з 99% вірогідністю сказати, що забудовник йому пропонує викупити, але людина називає такі цифри – яких ніде в Києві не має. Ну в цілому це “неадекватність” одного жителя.

    В Пражському 2 же близько 10 будинків поруч, вже заселенні з ремонтами дорогими, да і самі будинки хороші, тому їх БД не викупить точно бо ціна буде більше чим декілька будинків у Пражському 2.

    У Вас же просто треба щоб власник будинка “спустився на землю”.

    І можете написати Дядюку на фесбуці або на імейл (думаю не проігнорить вас), це НЕ тема цієї гілки форума.

    Інвестор
    21.02.2017 о 17:20

    Об*єднуватись то об*єднуватись. Але не Ви єдиний, Вас фінансують, створюють сайти, проплачують мітинги, заказують матеріали в ЗМІ, далеко не власники тих будинків. Ще є друга сторона, яка під шумок переслідує свої цілі. Тому хітросплетінь тут багато, і багато “зацікавлених” які перекручують усе на свій лад.

    Олексій
    21.02.2017 о 16:37
    Олександр Дядюк
    Я розумію і емоції і страх інвесторів, які вклали гроші, саме тому я і пишу тут - щоб ми почули і зрозуміли одні одних, бо насправді ми не ворогиЮ - ми союзники...

    Доброго дня, Олександре.

    Відразу прошу вибачення, що пишу в цій гілці, інша просто заблокована.

    Я є інвестором паркленду, а саме 5-го будинку. Інвестував ще на початку минулого року і тепер переживаю чим усе закінчиться. Фактично дім добудований але ви погродуєте, що усі інвестори не отримають ні прав власності, ні квартири. Я інвестував ще до публічних Ваших розбірок з забудовником, юристи (напевне херові) не виявили негараздів на момент інвестування, ніяка секта забудовником не керує. Але в даному випадку ви хочете залишити теж сотні людей без квартир, а по суті інвестори нічого поганого ні вам ні вашому клієнту не робили.

    Чому така вибіркова політика щодо ЕхоПарку і ПаркЛенду? Чи вам хочеться зламати долі сотень сімей? Гроші у забудовника ніяк не повернути, ви самі про це казали і добре про це знаєте.

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 14:58

    Я розумію і емоції і страх інвесторів, які вклали гроші, саме тому я і пишу тут – щоб ми почули і зрозуміли одні одних, бо насправді ми не ворогиЮ – ми союзники. А не для того щоб сваритись з Арменом – який є ботом забудовника і мені нецікавий.
    Повірте, ті люди, яких я представляю – дуже адекватні люди і вони не проти забудови, навіть навпаки – вони за (бо вони розуміють, що якби не забудова то у той яр і далі звозили б ртутні лампи з усього Києва).
    Але вони за розумну забудову – по закону і з врахуванням їх законних інтересів.
    Вони не проти будівництва до 4 поверхів.
    Більш того – вони готові обговорювати і варіант каскадної забудови (те що писали ви) – навпроти їх будинків 4 поверхи – а далі в глиб можливо і більше.
    До речі, при такій забудові і інвесторам – майбутнім мешканцям житиметься краще – адже буде менша щільність, менше машин, як говориться – “менше народу – більше кислороду”.
    Повірте – ми з вамит інвесторами – союзники і ми готові до пошуку різних варіантів розумного компромісу і при його знаходженні сприятимемо відновленню будівництва. Принаймні по вже збудованому будинку.
    Цього компромісу не хоче лише забудовник – бо у нього перед очима лише жадоба наживи.
    І по Ехо парку, якби була добра воля іншої сторони – можна знайти розумний компроміс.
    Тому – давайте обьєднуватись!

    Інвестор
    21.02.2017 о 14:31
    Олександр Дядюк
    Ну ви ж не пересмикуйте, ви чудово знаєте, що процитований вами допис я написав на емоціях, одразу після того, як ці фашисти із Скінії спалили мій автомобіль. ...

    Всі ми розумні люди, ситуація з машиною думаю Вам “здорово” розізлила. Наскільки я правильно зрозумів (читаючи Ваші пости в інеті), дане авто вже колись було облите кислотою чи поцарапане (точно не пам*ятаю що ви писали), + воно б/у і Китайська, його вартість в данному стані приблизно як 5-8 місяців Вашої праці. І це так Вас розізлило.
    А уявіть емоції сотень людей, які вклали суми рівноцінні їхнім 5-10 річним доходам. Хтось продав квартири які залишились у спадок, хтось вже ніколи не зможе купити щось інше ітд.
    Уявіть собі ту злість і розпач СОТЕНЬ.
    Тому, я не здивуюсь вже нічому. І на емоціях люди можуть багато чого натворити.

    А Скинії, БД ітд. для мене нічого не вартують, кожен в праві заблуждатися у тому, що він бажає. Демократія…

    Ви прекрасно розумієте, що якщо добре взятися за будь яку забудову у Києві то її можна зупинити, правда ж?

    Тому, завжди є методи вирішення питань. Не шантаЖ, не знищення чийогось бізнесу, а саме вирішення.

    Але ця ситуація нагадує нашу Українську приказку, “Пани бються, а у мужиків, чуби тріщать”.
    Тільки не у мужів, а у жінок, дітей, молодих сімейних пар та інших.
    Їм ці проблеми 100 років не потрібні, вони заплатили кошти і хочуть отримати житло, а не бублик з діркою…

    І ще раз, я щиро надіюсь що люди у вже готових будинках – заселяться і Ви+державні чиновники не станете перепоною.

    А про “нові обєкти” це питання яке потрібно вирішувати, по ЕХО моя б воля далі не дозволив будувати.
    Одне діло будувати на пустрі Пражский, інше вирубувати ліс.

    Забудовник і справді міг біля приватних будинків зробити 4-5 поверхів, а далі в глуб по 6-10, но чомусь таке…

    Все ж таки ми говоримо про пост фактум, це будинок ЕХО (3 секції) який завершений і збудований. От і хотілось щоб там жили люди, і подальшої будови не було.

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 14:10

    Ну ви ж не пересмикуйте, ви чудово знаєте, що процитований вами допис я написав на емоціях, одразу після того, як ці фашисти із Скінії спалили мій автомобіль.
    І я говорив що я зупиню цю кримінальну банду і що їх забудови не будуть завершені – але я не писав, що не дам ввести в експлуатацію те, що вже збудоване.
    Ще раз – є те, що написане на емоціях, я не думаю, що ви щось краще написали б, якби напередодні спалили ваше авто чи погрожували розправою.
    А є нормальна дискусія і готовність до пошуку компромісу

    Інвестор
    21.02.2017 о 13:57
    Інвестор
    21.02.2017 о 13:55
    Олександр Дядюк
    А можна побачити де ми таке писали? Якщо Ви маєте на увазі всякі гадості, які писались на цьому форумі у темі - Паркленд у Соломянському районі то їх під моїм...

    Та й ми виключно спілкуємось по УЖЕ ЗБУДОВАНИХ будинках, а не якісь міфічні які з*являться у 2018-19 роках.
    Якщо судити із вашого коментаря який я виклав, то якщо будинок завершений і збудований, чи на 90% завершений і збудований і на 80-95% розкуплений, то їм не судилось добудуватись чи отримати документи. Правда ж?
    Так де ж тут метод вирішення для сотень інвесторів?

    Вложение

    Інвестор
    21.02.2017 о 13:44
    Олександр Дядюк
    А можна побачити де ми таке писали? Якщо Ви маєте на увазі всякі гадості, які писались на цьому форумі у темі - Паркленд у Соломянському районі то їх під моїм...

    Та ні, явно агресивні коментарі видно, що не Ви писали.
    Риторика загальна така, не хочеться шукати ті коментарі і перечитувати тонни негатива.
    Але думаю Ви й самі знаєте, що писали і як.

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 13:26
    Інвестор
    Ну Олександр та Ваш партнер Володимир, демонтируєте зовсім іншу риторику. Ваші дії на багатьох ресурсах і по багатох обєктах трактуються як "Ви всі абрічєни, м...

    А можна побачити де ми таке писали?
    Якщо Ви маєте на увазі всякі гадості, які писались на цьому форумі у темі – Паркленд у Соломянському районі то їх під моїм іменем писали якісь мерзотники, в результаті чого господарці цьогго форумі пані Ірині довелось закрити ту сторінку

    Інвестор
    21.02.2017 о 13:03
    Олександр Дядюк
    Гадиш ти на цьому форумі, тому що замість дискусії по суті, просто примітивно хамиш. А я намагаюсь вести дискусію до пошуку розумного компромісу. Декларації н...

    Ну Олександр та Ваш партнер Володимир, демонтируєте зовсім іншу риторику.
    Ваші дії на багатьох ресурсах і по багатох обєктах трактуються як “Ви всі абрічєни, ми всіх вас залишимо без житла, а готові будинки знесемо ітд”.
    Тому негатив зі сторони інвесторів у Вашу сторону буде посилюватися.
    І інвестор це не міфічн істота, це така сама жива людина яка тяжкою працею цілих сімей і десятками років економії на всьому – купили собі квартиру.
    Тому наврядчи їх хтось зрозуміє. Це все скоріше за все показуха, що їм хтось буде допомагати, маю надію що Ви відповідаєте за такі заяви, але щось маю сумніви.
    Як би вони були впевнені в тому, що їм будуть допомагати у здачі і засенні їхнього житла, але за умови що забудовник далі не буде будувати, то люди зайняли би іншу позицію. А так, сотні людей “на взводі”, і коли та палка вистрелить і куди, ніхто не знає…

    Олександр Дядюк
    21.02.2017 о 12:09

    Гадиш ти на цьому форумі, тому що замість дискусії по суті, просто примітивно хамиш.
    А я намагаюсь вести дискусію до пошуку розумного компромісу.
    Декларації на будівництво були скасовані ще в грудні і припис про будівництво був винесений ще в грудні. Про це потенційні інвестори були повідомлені одразу на всіх форумах.
    Відповідно, всі хто інвестував піісля цього в незаконне будівництво – робили це свіломо і умисно, через свою жадібність.
    Логічно, що не можна узаконити вже збудовані будинки частиково, кускамми, тому зрозуміло, що ті хто інвестував в уже збудовані будинки навіть в цьому році, у разі вичерпання конфлікту і пошуку розумного компромісу, отримають так саме свої квартири і я першим буду сприяти цьому.
    Але ті, хто через свою жадібність і дурість вирішать інвестувати ще в якійсь інші будинки, окрим тих, що вже збудовані – беруть всю відповідальність за негативні наслідки виключно на себе

    Олександр Дядюк
    Шановні СПРАВЖНІ інвестори. Я звичайно відповідає лише за себе - але можу завірити, що наші мешканці приватного сектору, яких я представляю, з розумінням відно...

    Ой, пупс, ты опять что-то нагадил тут?:)

    Санёчек, а поясни за свои слова – тоесть ты считаешь что люди, которые инвестировали в этом году- инвестировали незаконно? Где пруфы, адвокатик?
    Далее, если ты хочешь помочь – помогай сейчас и решай вопросы по разрешительным документам, а не гадь на этом форуме с надеждой что тебя кто-то услышит.
    И зачем ты начал говорить о себе в среднем роде, уже не готов признать что ты человек?:DDD

    Александр
    20.02.2017 о 23:10
    Олександр Дядюк
    Шановні СПРАВЖНІ інвестори. Я звичайно відповідає лише за себе - але можу завірити, що наші мешканці приватного сектору, яких я представляю, з розумінням відно...

    Вот опять бред пишете. Как вы будете в одном доме разделять тех, кто инвестировал “до” и “после”? Ваша заангажированность явна. Вы не строите – вы пытаетесь ломать. Спасибо вам за это не скажет никто. Даже те, кто платят вам.

    Олександр Дядюк
    20.02.2017 о 22:23

    Шановні СПРАВЖНІ інвестори.
    Я звичайно відповідає лише за себе – але можу завірити, що наші мешканці приватного сектору, яких я представляю, з розумінням відносяться до вашої ситуації і можу запевнити, що ми прикладемо всі зусилля для того щоб ті хто інвестував у минулому році (тобто ті, хто добросовісно інвестував у Празький квартал-2″ вважаючи, що це законна забудова – отримав свої квартири і не постраждав.
    Але попереджаємо – на сьогодні це незаконна забудова, яка здійснюється всупереч скасованим деклараціям і припису про забудову будівництва.
    Тому вся відповідальність за інвестиції тепер лягатиме викллючно на жадібність тих, хто знаючи що забудова незаконна – все ж інвестує сюди.
    З повагою Олександр Дядюк

    Арэн
    Вообще неуважаемый Санька, я буду и в тысячный раз повторять пока до тебя не дойдёт что ты пишешь откровенную лажу. Компромиса не будет. Даже не пытайся корчить...

    Ну во-первых в отличии от тебя с “подружкой” я одиночка и никакого отношения к каким-то тобой выдуманым “шайкам” не имею никакого отношения.
    Во-вторых от повторения фамилии Футулаев – Божья роса на тебя не попадёт, как бы ты не старался. В третьих – ты серьёзно подумал что я представитель застройщика и думаешь что я решаю что-то за компромиссы?:) Я только подсказываю что скорее всего застройщик на них не пойдёт ибо это логично и закономерно.
    А насчёт бабла, скажи что ты самый главный волонтёр и бабло для тебя вообще пшик. Скажи и я в очередной раз докажу что ты скудоумен.

    Олександр Дядюк
    Арэн, малчык - особисто вам я допомагати не збираюсь, бо ви не інвестор, а троль забудовника, крім того - я ідіотам не допомагаю. І ліс я захищаю. А мова йде п...

    ЗЫ. Саня, я тебе дам подсказку. Может ты не знал, но кто-то должен тебе помочь, раз ты себе идиоту не хочешь. Писать ответ надо на комментарий, на который ты реально хочешь дать ответ, а не на самый нижний. Можешь не благодарить. Просто жест доброй воли. Надеюсь оценишь. Чмоки и добра тебе няш ;D

    Олександр Дядюк
    20.02.2017 о 16:52
    Арэн
    Вообще неуважаемый Санька, я буду и в тысячный раз повторять пока до тебя не дойдёт что ты пишешь откровенную лажу. Компромиса не будет. Даже не пытайся корчить...

    От Аренчик ти і відкрився.
    І чесно визнав, що ваша шайка не хоче жодного компролмісу, що ненажерлива і алчна істота Фатуллаєв – хоче лише БАБЛА! БАБЛА! БАБЛА!
    І наплювати йому на долю інвесторів, він буде намагатись ними шантажувати нас, щоб ніхто не заважав цьому алчному жлобу – нагребти чим побільше бабла.
    Навіщо таким конченим як Фатуллаєв компроміси – його бог – БАБЛО

    Олександр Дядюк
    Арэн, малчык - особисто вам я допомагати не збираюсь, бо ви не інвестор, а троль забудовника, крім того - я ідіотам не допомагаю. І ліс я захищаю. А мова йде п...

    Санёчку-бубалечоку. А тоесть себе ты не помогаешь?:) Ну да действительно, зачем это делать. В 2к17-ом то.
    Жлоб тут только ты, ведь переживая за других ты делаешь им только хуже. Логики в твоих действиях нет.

    ПитанняДоДядюка!!!
    Це як завжди тільки слова? Я зроблю скріншот цього повідомлення, і якщо ситуація трохи зміниться і забудовник відмовиться від подальшої забудови, а люди в уже...

    Братка, ты серьёзно хочешь это сделать? Я ни на что не намекаю, но такие “сделки” с балаболами не заканчиваются ничем хорошим. Вот это точно можешь заскринить;)