5 столичних ЖК, в яких ще можна купити готову квартиру від забудовника

Читати огляд
6 відповідей
  • CrymDonbass
    22.07.2024 о 13:02

    Добрий День всім я знаю як виграти у Росіі (Оккупантів)Теоретично.Нам потрібна фінансова допомога з усього світу, а це означає що всі наші Українці повинні бути активніше і створювати аккаунти Масово Нові і Існуючі Інстаграм Фейсбук Тік Ток і т.д у всіх можливих соцмережах світу і тоді люди нам будуть кидать гроші і буде багато зброї за їх рахунок фінансів репост ДЯКУЮ. Крим і Донбас це Україна. Евпаторія буде наступною столицею України

    снова я
    18.03.2023 о 00:53
    Ірина Романова
    Alex, так в Академ-Кварталі будівництво нових домів наразі призупинено - але й інвесторам квартири в них не пропонували. Атлант в Коцюбинському активно будують...

    Ирина, на вашем сайте невозможно стало писать отзывы. Вы блокируете сообщения с ссылками и потом вообще никакие сообщения не проходят. Если вы не может настроить функциональность, то уберите кнопку “отзыв”. Писать 10 минут сообщение, чтоб потом офигеть от того что оно не “проходит” автомодерацию не очень удовольствие 🙂

    Тетяна
    27.02.2023 о 10:22

    можу сказати тільки одне. Ніколи ніколи ніколи не купуйте не готову квартру в КМБ. Бо Кушнір шмат лайна!!!!

    Василь
    25.02.2023 о 14:48

    А у Івано Франківську забудовник M Group Development свої 11 комплексів по місту кинув, тепер невідомо де власник.. здається у Польщі.. люди заплативши чималі гроші, тепер ні з чим, влада розводить руками, затягують усе як тільки можна, недавно директор якимось чином виїхав теж за кордон.. як влада це допустила..? Можливо попробуйте пошукати якусь інформацію?

    Alex
    Академ-квартал поки зовсім зупинився. Роботи з благоустрою багато, але її ніхто не робить. І ціна в 1.2 - 1.5 тис. у.о/м2 трохи завищена. Там недалеко ще 4U є....

    Alex, так в Академ-Кварталі будівництво нових домів наразі призупинено – але й інвесторам квартири в них не пропонували.
    Атлант в Коцюбинському активно будують – і здають, але в готових будинках у забудовника наче нічого вже й не залишилось.
    Взагалі, бачу що саме готових квартир від забудовника стає все менше…

    Академ-квартал поки зовсім зупинився. Роботи з благоустрою багато, але її ніхто не робить. І ціна в 1.2 – 1.5 тис. у.о/м2 трохи завищена.
    Там недалеко ще 4U є. Ніби теж непогано.
    Розглядали варіант Академ-Квартал та Академ-Парк, але потім трохи далі заїхали в Атлант. Там теж будують. Здається літом чи восени там здали будинок. Тож під час війни будують.
    Сподобався новий корпус. 12-13.
    Буду дуже вдячний, якщо зможете зробити огляд, саме нових корпусів і під час війни. Там хороша ціна на 3-кімнатні. Цікавлять перспективи.
    Менеджери в ВП це щось. Костя, з якого кожне слово витягати треба і самому вже додумувати відповіді. Другий менеджер ніби нічого, але після першого вже не дуже довіряєш).

    5 столичних ЖК, в яких ще можна купити готову квартиру від забудовника Через війну столичні девелопери не поспішають ані добудовувати свої старі проєкти, ані розпочинати нові – тож не дивно, що готових квартир «від забудовника» з кожним місяцем стає все менше.
    Продовження читайте в моєму огляді 5 столичних ЖК, в яких ще можна купити готову квартиру від забудовника