Blacklist для арендодателя

Читати огляд
3 відповіді
  • 12 років здавав квартиру біля медуніверситету. 10 з них – іноземним студентам, 2 – сімейним співвітчизникам з дітьми . В принципі нічого дуже поганого не сталось. Одна сімейна пара виїхала вчасно і спокійно, іншу довелось попросити. Іноземні студенти – тільки дівчата, хлопці не слідкують за станом квартири взагалі. Як тільки ціни на квартири достатньо зросли, продав і забув.

    Якщо хтось з власників боїться таких “причин” як описані в статті, то краще взагалі не здавати житло. І собі нерви збережете, і людям їх псувати не будете. Живіть самі в квартирі і буде вам щастя: ні студентів з нестабільним доходом, ні сімей, ще й з дітьми, ні тварин, ні іноземців. Жодних ризиків, щоправда і прибутку теж ніякого))

    • Відповідь змінена 3 years, 3 months тому користувачем  Roksolana Shved.

    Познавательно, спасибо!

    Арендный бизнес — штука непростая и довольно-таки высокорисковая. Неприятностей, которые могут поджидать арендодателей на этой стезе, пруд пруди. И первая подстерегает их уже на этапе выбора будущего арендатора. Давайте попробуем определить круг потенциально «проблемных» арендаторов, и подумаем, как можно снизить риск сдать свою недвижимость «неблагонадежному» жильцу.
    Продолжение читайте в моём обзоре Blacklist для арендодателя