Child-friendly: микрорайоны Киева без проблем с детсадами

Читать обзор

Главная Форумы Рейтинги Child-friendly: микрорайоны Киева без проблем с детсадами

12 ответов
  • Дарья

Ирина, очень полезный обзор. сделайте по школам. и о поликлиникам тоже 🙂 а то мы все забитыми трассами привлекательность жк оцениваем, а забываем что все люди болеют, а дети учатся

1        
    Ответ
    Stel
    Анна Денисенко
    Коротко про те, як рахували: "Ми проаналізували кількість житла і садків, як...

Дякую за пояснення, дуже цікаво і має сенс.
    Проте мабудь у реальності радіус буде значно більший. Якщо до найближчих садків дитину взяти не можуть, приватний коштує дорого (як правило ціни на приватні садки такі, що я не уявляю, яким чесним чином можно заробляти стільки щоб туди дитину віддати), то будуть дітей віддавати у більш віддалині садочки, думаю що радіус у пару кілометрів буде досить прийнятний. У родин де у кожного дорослого є автівка і більша відстань не буду перепоною — затрати на дорогу будуть значно нижче ніж вартість приватного садка.

3        
    Ответ
    Анна Денисенко
    Stel
    Не совсем понял, по какому принцыпу производилась аналитика. Подсчет проводилс...

Коротко про те, як рахували:

«Ми проаналізували кількість житла і садків, які зараз будуються у Києві. Відштовхнулись від того, що місто прийме садки на баланс і вони стануть комунальними. Знаючи кількість квартир, їхнє розташування, коефіцієнт сімейності (кількість дітей в сім’ї) та прогнозовану кількість місць в комунальних садках, вирахували орієнтовну майбутню чергу.

Також ми зважали на те, що садок вважається доступним, якщо знаходиться не більш ніж у 300 метрах від будинку. В теперішній забудові, особливо старій, цю умову виконати важко. Тому для наявного житла ми брали більший радіус — до кілометра. А от розрахунок для нової забудови вели жорсткіше, адже згідно з містобудівними правилами нові великі житлові комплекси повинні мати власний садок».

3        
    Ответ
    Анна Денисенко
    Stel
    Це зрозуміло, але мені все ж таки здається що тут мапа щільності проживання діте...

Тут зеленим позначена територія, де зараз немає житлових будинків. І у найближчі кілька років не планується їх зведення. Тобто там немає дітей, які мали б йти до садка.

2        
    Ответ
    Анна Денисенко
    Stel
    Более ярко даже видно в Жулянах - там четкая граница между зеленой зоной и перег...

Цвет на карте — очередь в целом по территории, а не по конкретному садику. Cитуация на территории зависит не только от длины очереди, но и от количества жилья, коэффициента семейности.

2        
    Ответ
    Stel
      2        
    Ответ
    Ірина
    Ірина
    я не автор блогу))) і це питання скоріш до аналітиків ЛУНу, аніж до автора :)

ну і глянула карту ЛУНа, наприклад один із садочків (звичайний, не спеціалізований) поруч із нами — на карті не відображається точкою, але квартал де він знаходиться — помаранчевий, без відмічених садочків в ньому. можливо і тут в зеленому є насправді садочок, який чомусь не відображається.

Ответ
    Ірина
    Stel
    Це зрозуміло, але мені все ж таки здається що тут мапа щільності проживання діте...

я не автор блогу))) і це питання скоріш до аналітиків ЛУНу, аніж до автора 🙂

Ответ
    Stel
    Ірина
    в дитсадках зараз немає прив'язки до адреси прописки - ви можете стати в чергу в...

Це зрозуміло, але мені все ж таки здається що тут мапа щільності проживання дітей дитсадівського віку (може і фактична, а не за місцем реєстрації). Наприклад ви пишете: «На Левом берегу, к слову, таких «островков» насчитывается всего два: на территории промзоны между ул. Здолбуновской, Дарницким шоссе и проспектом Григоренко…» Але на цьому «острові», немає жодного дитячого садка — тобто щильність проживання дітей там може і низька, проте діти з цього «острова» будуть іти до дитсадків Позняків, де величезні черги.

Вложение

2        
    Ответ
    Ірина
    Stel
    Более ярко даже видно в Жулянах - там четкая граница между зеленой зоной и перег...

в дитсадках зараз немає прив’язки до адреси прописки — ви можете стати в чергу в будь-який садок міста, який захочете. там де менша черга — скоріш за все гірший дитсадок, тому і менше черга, так як не всі вибирають тільки по параметру «найближчий». на відміну від шкіл — в школи потрапляють тепер в залежності від прописки.

Ответ
    Stel

Более ярко даже видно в Жулянах — там четкая граница между зеленой зоной и перегруженной при этом жителям одного из квартала, который показан как перегруженный одинаково по расстоянию что до садика 313, что до 402. Таким образом в обоих садиках будет похожая ситуация с очередью, а на карте большая разница.

Вложение

Ответ
    Stel

Не совсем понял, по какому принцыпу производилась аналитика.
    Подсчет проводился по адресам детей стоящих в очереди а не по конкретным детсадам?
    Например на карте сам квартал где Каховская, Сагайдака, Русановская гавань показан как перегруженный, но в тоже время квартал где расположены садики на которые претендуют жители вышеуказанных ЖК желтый.
    Интересно было бы посмотреть такую же карту, только по очередям в сады, а не по адресам.

Ответ

Очередь в детские садики Киева Увлекшись строительством жилья, застройщики и власти города как-то совсем забыли о том, что комфортная жизнь определяется не только тем, что находится за дверями квартиры. Она предполагает удобные подъездные дороги, возможность спокойно припарковать автомобиль. И, конечно, возможность отдать ребенка в общеобразовательную школу и записать в детский сад — желательно, муниципальный. Аналитики ЛУН Місто разобрались, в каких микрорайонах города легче всего устроить ребенка в государственные детские сады. А я решила посмотреть, какие ЖК в них строятся.
    Продолжение читайте в моём обзоре Child-friendly: микрорайоны Киева без проблем с детсадами

Ответ

* - обязательное поле