ЖК GL Club в Ірпені

Читати огляд
8 відповідей
 • Радує, що це їхній не перший проєкт в Ірпені. Бачив їхні інші будинки тут, народ уже живе, виглядають вони пристойно. На будівництві був, глянув як усе йде. Роботяг повно, шум, гам, але йде справа! Показали мені і плани, і на матеріали дивився, і який вигляд матиме все наприкінці. Круто, якщо чесно. Сподіваюся, все буде як на картинці.

  Как-то сразу решили с мужем, что купим квартиру именно здесь. Мы оба работаем в Киеве, и дорога занимает немного времени, что для нас критично. Ходили на стройку, видели, как возводят наш будущий дом. Строители дали нам посмотреть материалы, из которых строят, и это добавило уверенности в выборе. Нравится, что будущий дом обещает быть не только красивым, но и теплым. Уже представляем, как будем пить утренний кофе, глядя в огромные окна на парк.

  Переехали сюда из центра, искали тишину и природу. Понравилось, что здесь много мест для прогулок и детские площадки. Квартира наша еще строится, но уже видно, что вид из окна будет на зелень.

  Були там, їздили дивитися, як будують наш будинок. Хоч і навколо ще багато будівництв, наш комплекс уже почав набувати обрисів. Вибрали трикімнатну квартиру, 64 кв. м, і це за такі гроші – знайшли гарну пропозицію, метр квадратний вийшов набагато дешевше, ніж ми дивилися в інших місцях. Кажуть, що будинок здадуть наприкінці наступного року, сподіваємося, все буде вчасно. На будівництві зустріли робітників, видно, що люди зайняті, робота кипить.

  Вражений, що навіть у такі часи тут ведеться будівництво! Розташування ідеальне, поруч є все необхідне для життя, а дорога до Києва не займає багато часу. Сподіваюся на швидке завершення будівництва.

  Мы с мужем решили купить квартиру в доме, который ещё строится, и вот почему: планы этого проекта в Ирпене нас просто впечатлили! Уже представляем, как будем устраивать наш новый дом. Хотя пока идут строительные работы, организаторы делают всё возможное, чтобы держать нас в курсе процесса. Получаем обновления, фото работ, и это успокаивает. Дождаться бы окончания строительства!

  Вирішив вкластися у квартиру на ранній стадії будівництва, і вибір припав на новий проєкт. Поки що враження позитивні: будівництво ведеться активно, чітко видно прогрес. Менеджери з продажу завжди на зв’язку, регулярно надсилають фотозвіти з місця. Подобається, що передбачено багато зелених зон і сучасні планування. В очікуванні, коли зможу в’їхати у свою нову квартиру!

  ЖК GL Club візуалізація Надихає, що в Ірпені не лише активно відбудовують понівечені будинки, а й продовжують будувати нові. Ось і ЖК GL Club, який презентували інвесторам чи не напередодні вторгнення ворога, поступово росте. В короткому огляді розповім, що мені вдалося дізнатись про цей проєкт.
  Продовження читайте в моєму огляді ЖК GL Club в Ірпені