ЖК Roksolana у Львові

Читати огляд
2 відповіді
 • Shura
  Така собі пропозиція. Цей забудовник не новий на ринку. Раніше вони були Plus development і побудували ЖК Плюс поруч. Але як? Було багато чого обіцяно інвесто...

  Shura, дуже вам вдячна за те, що ділитесь інформацією про львівських забудовників! Це дійсно дуже важливо та корисно!

  Така собі пропозиція. Цей забудовник не новий на ринку. Раніше вони були Plus development і побудували ЖК Плюс поруч. Але як? Було багато чого обіцяно інвесторам. І відеоспостереження, і власний паркінг і дітячий майданчик. А що мають люди через 3,5 роки. Відеоспостереження просто не було надано. Паркінг виявився розташований на території міста, хоча і побудований на кошти інвесторів. Дітячий майданчик-то таке, аби було, щоб люди не казали що немає взагалі нічого. Ще було виявлено недоробки, від яких забудовник просто відхрещується. Мокріє стіна та накопичується вода у підвалі однієї секції, бо була порушена гідроізоляція моноліту фундаменту. Забудовник довго не хотів братись за виправлення цих вад, але зараз нарешті шось зрушилось у його свідомісті і лди чекають ща 2 тижні початку робіт. Бо якщо ні, є ініціативна група, що організовує пікети біля офісу та перекриття шляху до будмайданчику. Ось так будують у Львові.

  ЖК Роксолана візуалізація Попри все Львів зараз переживає демографічний та будівельний бум – сюди їдуть люди чи не зо всієї України, і багато хто з них шукає житло в цьому місті. Тож я вирішила повернутись до оглядів львівських новобудов, аби поділитися своїм враженням від пропозицій девелоперів – з тими хто підшукує новобудову для інвестування. І, звісно, розповісти про знайдені підводні камені, на які варто звернути увагу обираючи новобудову. В цьому огляді мова піде про ЖК Roksolana, який нещодавно представили інвесторам.
  Продовження читайте в моєму огляді ЖК Roksolana у Львові