Столичні ЖК, в яких здорожчали квадратні метри

Читати огляд
7 відповідей
  • Добрий Вечір я знаю як виграти у Росії(Оккупантів)Теоретично.Потрібно щоб весь світ допомогав нам фінансово,а це означає що всі наші Українці повинні створювати аккаунти масово нові і існуючі Facebook Twitter Instagram TikTok Badoo Pokerstars YouTube Counter-Strike Lineage2 Чат Bizzare і т.д у всіх можливих соцмережах світу і тоді люди нам будуть кидать гроші і буде багато зброї за їх рахунок фінансів давайте разом захищати Україну РЕПОСТ ДЯКУЮ Крим це Україна Евпаторія Найкраща Смерть Окупантам

    Investor Chalet
    12.10.2023 о 08:44

    Щось я приголомшивого зростання Шалє не бачу

    Вкинувся влітку 2021 ціна стартувала від 36200 грн/м2 або в перерахуванні 1330$ м2
    Акційний неліквід, що нікому потім не перепродаси влітку 2021 був по 30000 або 1120$м2

    Урлівський від КМБ там прям дуже вкусно
    Знову таки в 2021 КМБ провернув фінт – за встановлення вікон з дешман профілю почав вимагати доплату від інвесторів, одним ударом збільшивши ціну квартир на 10-15 %

    Галина
    04.08.2023 о 10:06

    Думаю, що незалежно від подорожчання, зараз гарний момент, щоб інвестувати в нерухомість, в особливості в комерційну, вона завжди як ніколи буде актуальною

    Короче снова дорожает

    посадовец
    18.07.2023 о 14:00

    доставляют покупатели файны)) маркетологи голову новым еуропейцям задурили

    Дмитро
    18.07.2023 о 12:26

    Таке відчуття, що вже Перемога прийшла і ціни стали захмарними

    Столичні ЖК, в яких здорожчали квадратні метри Завжди цікаво подивитись на вартість квадратного метра тієї чи іншої новобудови в ретроспективі. В яких проєктах найбільше виросла ціна метра зі старту продажів? А в яких зросла його вартість порівняно з лютим 2022 року? 
    Продовження читайте в моєму огляді Столичні ЖК, в яких здорожчали квадратні метри