ЖК «Пражский Квартал-2» в Петропавловской Борщаговке

Читати огляд
562 відповіді
  • Томас
    17.02.2017 о 09:32
    Владимир Бондарь
    17.02.2017 о 01:47

    Ух как разошлись-квартиры мы отжать хотим!Как ни зайдёшь на эту ветку- срач и оскорбления,а она создана для потенциальных инвесторов.Так вот для них резюмирую-если Вы -парализованный шизофреник и собираетесь жить там с сиделкой-это для Вас отличный выбор.Недорого,главное.Если Вы работаете в Киеве и попытаетесь в час пик выехать оттуда по тому подобию дороги,что там имеется-не выйдет,канализация перегружена и впадает в озеро,газа на всех не хватит(диаметр трубы не позволит),школа перегружена,да и сам “Пражский квартал-2″стоит на месте мусорки,куда два села сбрасывали отходы десятилетиями.Поройтесь в гугле и в своей голове!

    Олександр Дядюк
    17.02.2017 о 00:10
    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 21:11

    Будь ласка – тут ви можете і ліцезрєть “Зіц прєдсєдатєля” – формального забудовника (терпілу) – дьякона цієї церкви – Костянтина Куксу http://skinia.org.ua/about/slugiteli.html

    Олександр Дядюк
    Та ні - ціна не буде більшою - якщо фаттулаєв обмежить свою жадібність - просто він трохи менше бабла перерахує у Швейцарію - і ціна може залишитись та ж сама. ...

    Александр. Тоесть вы предлагаете застройщику скрыть свои доходы от основного инвестора, а также РЕАЛЬНО кинуть своих клиентов?
    Вы действительно настолько печётесь про законы что даже готовы порекомендовать своему оппоненту совершить крайне глупую ошибку и нарушить как договорённости так и административный кодекс?
    Я в вас как в адвокате разочаровался.

    Олександр Дядюк
    Та ні - до появи активістів було добре лише Фатуллаєву і його ненажерливій шайці. А хреново було не лише мешканцям приватного сектору - але й нічого доброго не...

    Александр. Если вы так сильно печётесь про законы и вы адекватный адвокат – какой смысл вы вкладываете в ваши попытки устроить тут срач и насмехаться над своими опонентами?:)

    Олександр Дядюк
    ой- о - йо -йой - як члени сєкти Скінія не люблять коли хтось заважає їхньому гаспадіну - гребти бабло! Яка сектанська собача відданість хазяїну!!!

    Александр. И это ответ порядочного адвоката, скорбящего за своей машиной и адекватно решающим все свои вопросы?:)

    Андрей
    16.02.2017 о 19:02
    Сергій Чорний
    16.02.2017 о 18:15
    Олександр Дядюк
    ВИ ЗНОВУ БРЕШЕТЕ!!! - як і прийнято у фатуллаєвській секті. "Віджати" - на юридичній мові - забрати собі у власність. Нам ваші квартир і нахрен не потрібні і ...

    Доброго дня.

    Чому ви всіх людей, коментарі яких не збігаються з думкою вашого групування, обзиваєте сектантами і гребете під одну гребінку?

    Чи готові ви взятися безкоштовно захищати парки Києва в святошинсьому районі? Якщо так, то пишіть мені на пошту [email protected].

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 14:25
    Дядюк Суче Падло
    Да ти задовбав з своїми наркоманськими аргументами, тільки і тавчеш про щільну забудову і твої псевдо переживання за діточок. Вали на позняки чи оболонь де щіль...

    ой- о – йо -йой – як члени сєкти Скінія не люблять коли хтось заважає їхньому гаспадіну – гребти бабло!
    Яка сектанська собача відданість хазяїну!!!

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 14:16

    ВИ ЗНОВУ БРЕШЕТЕ!!! – як і прийнято у фатуллаєвській секті.
    “Віджати” – на юридичній мові – забрати собі у власність.
    Нам ваші квартир і нахрен не потрібні і віджимати ми нічого не збираємось.
    Тому вкотре повторяю фатулаєвським шістьоркам – ЗЛО і джерело проблем – жадібність і беззаконня забудовника.
    Як тільки це зло зникне – всі інші питання будуть врегульовані – “ко всєобщому задоволенню”.
    Тому, якщо ви дійсно хочте захистити інвесторів (в чому я сумніваюсь) – воюйте не з нами – а з джерелом проблеми – із забудовником.
    Але, як я вже писав – ніякий ви не інвестор – а фатуллаєвська шєстьорка і захищаєте ви не людей – а бездонні фатулаєвські кишені

    Дядюк Суче Падло
    16.02.2017 о 14:14
    Олександр Дядюк
    Та ні - до появи активістів було добре лише Фатуллаєву і його ненажерливій шайці. А хреново було не лише мешканцям приватного сектору - але й нічого доброго не...

    Да ти задовбав з своїми наркоманськими аргументами, тільки і тавчеш про щільну забудову і твої псевдо переживання за діточок. Вали на позняки чи оболонь де щільність забудови в рази вища, де немає ні парковок ні достатньої кількості шкіл і дитсадків. Де кожне вільне місце забудовується новим будинком більше 25 поверхів.

    Але ти лжива сука, тебе не гребе це, тобі цікаво тільки те за що тобі платять, тому давай не прикривайся добрими намірами.

    Лжива сука.

    Не впарюйте цю діч. Юристи які захищають інтерси людей які хочуть віджати сотні квартир – це чеснО? 🙂 так само можна захищати і вбивць і казати що мені платять гроші і це моя робота. Виправдання можна знайти собі хоч 100 разів.
    Тільки Ви самі себе обманюєте кажучи, що піклуєтесь про життя людей (чи комфортно буде жителя Петропавлівки), але ложите великий болт на сотні сімей.
    І ще раз – мені глубоко всерівно на забудовника ітд, я відстоюю інтереси людей у яких забирають останнє до якого вони йшли роками.
    Можете хоч лоб собі розбити, але ви займаєтесь поганими справами. Створити комфорт для 5-10 людей, щоб лишити сотні взагалі засобів для існування.
    Якщо захочуть будувати нові будинки в ЕХО, то вийдуть навіть інвестори щоб їм не будували, але знову ж таки – воювати проти вже давно ЗВЕДЕННОГО житла – бред сивої кобили.
    Воюйте за ПРАВИЛЬНІ речі, проти подальшої вирубки лісів, парків, забудовою Києва КМБ і УБ, Аркади ітд. (термітниками) я буду тільки ЗА і буду всеціло допомагати, але поки ситуація як на картинці…

    Вложение

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 13:54
    Серж
    До появи псевдоАктивістів все було добре, забудовник свою функцію виконує на 100%. Мені не цікаво як він отримав документи. Я коли йду по вулиці і захожу в маг...

    Та ні – до появи активістів було добре лише Фатуллаєву і його ненажерливій шайці.
    А хреново було не лише мешканцям приватного сектору – але й нічого доброго не ждало інвесторів – майбутніх мешканців ЖК “Празький квартал-2” – тому що немає нічого харошого жити в перенаселеному гарлемі – де мало б жити біля 1000 дітей – для яких немає ні дитсадків ні шкіл – де мало б стояти і загажувати повітря понад тисяячу автомобілів – де вранці не було б як ні виїхати ні вийти. Там уже зараз на тих вуличках важко 2 машинам розминутись – а що було б якби там стало жити понад 3000 мешканців з як мінімум тисячою автомобілів. Чи може в селі будується нова лікарня – розрахована на таку велику додаткову кількість мешканців?
    Тому добре було лише ненажерливому фаталлаєву – і більш нікому.
    І Ущерб сотням людей – це жадність і алчність Фатуллаєва – це єдине через що можуть постраждати люди, а не через активістів.

    Так – я працюю за гроші – як будь який чесний працівник – вчитель вчить за гроші, лікар лікує – і отримує зарплату, сантехнік кран ремонтує – і отримує плату за свою працю.
    Заробляти кусок хліба чесною працею, ЖИВУЧИ ПО ЗАКОНУ і допомагаючи людям захистити свої права – справа богоугодна

    До появи псевдоАктивістів все було добре, забудовник свою функцію виконує на 100%. Мені не цікаво як він отримав документи.
    Я коли йду по вулиці і захожу в магазин купуючи будь який товар, не цікавлюсь де той товар взявся і як – є органи які це мають контролювати. І якщо будинок збудовано, і ніхто тому не суперечів – то в чому проблеми?
    Я не ЛУКАВЛЮ, я вже декілька разів довів безгуздість і заангажованість ваших вчинків.
    Аксьонова, Бондар, Дядюк – це причини втрати житла у сотень сімей. Як би Ви не викручувались, але ви працюєте за БАБКИ і ВІДПРАЦЮВУЄТЕ інтереси інших людей. Тут не має справедливості накшталт: відстоюємо озеро, парк, історичну автентичність ітд. Це тупо ІНТЕРЕСИ 2-3 людей в ущерб сотням простих сімей.
    Порадувати декількох багатих “папіків”. Ось і все. Не видумуйте.

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 13:15
    Олександр Дядюк
    Шановний - ви знову лукавите. Заручниками зробили людей не ми - а жадібність і алчність фатуллаєва. він чудово розумів, що будує незаконно, він чудово розумів...

    Ще раз – ХВАТИТЬ ЛУКАВИТИ.
    Джерело ваших проблем – забудовник, а не ми – чому ви не звертаєтесь до нього?
    Фатуллаєв абсолютно аморальна істота – він чудово знав, що отримання 7 містобудівних умов та обмежень на одну і ту ждж саму ділянку – НЕЗАКОННО і він їх отримував зрозуміло за хабарі.
    Бо якби він отримав одні містобудівні умови на 2,5 га – то йому якраз би і дозволили 400 квартир, а не 1093.
    Чому – ви не звертаєтесь до того хто породив ваші проблеми – чому у вас немає жодних претензій до возлюбленого фюбрера Адольфа Фатуллаєва?
    Не дивлячись на те

    Олександр Дядюк
    Шановний - ви знову лукавите. Заручниками зробили людей не ми - а жадібність і алчність фатуллаєва. він чудово розумів, що будує незаконно, він чудово розумів...

    Та мені глибоко чхати на їхні персонажи, я з ними на брудершафт не пив.
    На початок будівництва всі доки були. ДА і Ви не держ орган, як би не було б спочатку забудову не дали будувати.
    Коли будинок збудований і завершений і приходити кричати “це не законно”. Це просто пздц якийсь.
    Та навіть допустимо теоретично, що незаконно ок, все незаконно добре.
    Це як згвалтувати жінку, в неї народилось немовля і стало доросле – потім ви приходите кажете -“Ця людина незаконна, її треба знищити”… Ну бред же?
    І знову ж таки, можна 99% Київських забудов визнати незаконними, у кожного знайдеться прична. І не кому як Вам це знати.
    Бо закони дуже ЧАСТО відірвані від реальності, вони пишуться не БОГами, а людьми – а люди дуже часто помиляються. А закони завжди змінюються.

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 13:00
    Серж
    Та причому тут забудовник? Люди купили житло, будинок готовий, далі будуватись вже заборонили. Ви через забудовника берете у заручники людей. Людям абсолютно...

    Шановний – ви знову лукавите.
    Заручниками зробили людей не ми – а жадібність і алчність фатуллаєва.
    він чудово розумів, що будує незаконно, він чудово розумів – які це може мати наслідки.
    Більш того, не дивлячись на те, що сьогодні всі декларації скасовані і будівництво заборонене – ВІН ДАЛІ ШУКАЄ ЛОХІВ І ПРОДАЄ КВАРТИРИ! Я хєрєю – ну зовсім кончений!
    І ніякий ви не інвестор, бо якби ви були дійсно справжнім інвестором – то ви б у першу чергу наїзджали б не на нас – а на забудовника – щоб спонукати його на компроміс і вирішення проблеми.
    Проте – дивина та й годі – до забудовника у вас претензій нема і пресувати його, щоб він тоже попустився – ви не хочте – така у вас дивна любов до фатуллаєва.
    Тому ніякий ви не інвестор – а фатулаєвська шістка

    Олександр Дядюк
    Та ні - ціна не буде більшою - якщо фаттулаєв обмежить свою жадібність - просто він трохи менше бабла перерахує у Швейцарію - і ціна може залишитись та ж сама. ...

    Та причому тут забудовник? Люди купили житло, будинок готовий, далі будуватись вже заборонили.
    Ви через забудовника берете у заручники людей.
    Людям абсолютно всерівно розборки забудовник-конкуренти-зацікавлені ітд.
    Вони вклали свої кровні у будинок які вже зведено і закінчено (я про ЕХО), далі будівництво вже не йде і навряд буде йти.
    Але люди у пастці виходить?
    Можете воювати проти фундаминту і проектів, ніхто і слова Вам не скаже це Ваше право! І навіть інвестори не скажуть.
    Но знову ж таки, воювати з ВЖЕ ЗБУДОВАНИМ і закінченим це БРЕД СУМАШЕДШОГО!
    Я особисто не знайомий із забудовником, але не думаю що він вже аж такий НЕАДЕКВАТ що не хоче сідати за стіл переговорів де все можна вирішити.
    Думаю там Ваша сторона ще ті “переговорщіки” які НЕ шукають компроміс, а залякують і ставлять ультиматуми.

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 12:27

    Та ні – ціна не буде більшою – якщо фаттулаєв обмежить свою жадібність – просто він трохи менше бабла перерахує у Швейцарію – і ціна може залишитись та ж сама.
    А про вже збудоване – я вам писав. Що ми готові з розумінням до цього питання поставитись – за умови, якщо забудовник готовий на розумні компроміси – по подальшій забудові.
    Але жадність фатуллаєву – заслала очі – і він нічого окрім бабла не бачить

    Дядюк аферюга
    16.02.2017 о 12:21
    Серж
    ДИвіться не перепутайте. 25-35 поверхові гетто які будуються по всьому Києву - це добро! І там зі щільністю населення на 1 гектар все ЧУДОВО! Там ви цих "активі...

    Оте підле створіння (я про Дьодюка) не бореться з великими і серйозними забудовниками бо може отримати від них по зубам. Також воно не боретьс з іншими малими забудовниками, бо там йому не проплатили. Воно просто відробляє бабки. Надіюся знайдуться люди які нарешті вправлять мізки цим пвсевдоактивістам, псевдопатріотам і т.д.

    Олександр Дядюк
    Шановний - Чекотило також частину забраного ним у вбитих жертв приносив у сімью - діткам, - "творив добро", так би мовити? То чо - може даремно такого "доброго...

    СС-вці також працювали на Рейх і думали що то добро, робили все по законам рейха як і Ви робите. Аналогічне порівняння правда?
    Початковий проект 10 поверхів, люиди вложились, будинок один збудований на таку величину.
    Ціна квартир у 4-х поверхових буде на 50% вище і звідки людям брати гроші щоб доплатити різницю, якщо більшість збирала багато років чи позичила. Це не еліт житло, це економ клас де в більшості купують прсто роботяги проти яких ви боритесь.
    Я Вам про те що людям робити у ГОТОВИХ будинках, а не про те що НОВЕ будується. А Вас знову не в ту стєпь. На фундамент і на 1-2 поверхи збудовані абсолютно чхати, оскільки там а) майже немає інвесторів, б) тим 1-2-3 нещасним повернуть кошти.
    Я Вам про ЗБУДОВАНЕ і ще НЕ заселе говорю.

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 12:03
    Серж
    Людина будує житло для сотень людей по адекватним цінам і візуальні гарні комплекси які не паклюжать місто як зробили вже з своїми мурашниками на 60% території ...

    Шановний – Чекотило також частину забраного ним у вбитих жертв приносив у сімью – діткам, – “творив добро”, так би мовити?
    То чо – може даремно такого “доброго дядю” розстріляли?
    А хіба не можна “творити добро” по закону? Не порушуючи права інших людей?
    Чому фатуллаєв не хоче будувати по закону – по 4 поверхи, в межах 400 квартир, а не 1093?
    Да прибутки були б дещо менші – менше перерахував би на свої офшорні швейцарські рахунки – зате було б по закону і по божеськи

    Олександр Дядюк
    А ви працюєтен напевно безплатно - і не отримуєте зарплату? А харчуєтесь божим духом? або фотосинтезом? Да? Немає нічого поганого в тому, щоб заробляти на кусо...

    Людина будує житло для сотень людей по адекватним цінам і візуальні гарні комплекси які не паклюжать місто як зробили вже з своїми мурашниками на 60% території Києва. Людина щось СТВОРЮЄ, покращує життя тисяч людей.
    А Ви паразитуєте на прогалинах в законі.
    Ми прекрасно розуміємо, що зараз в Києві якщо добре копнути можна закрити 99% всіх будівництв. А то і 100%.
    Запитайте в любого пожежника чи еколога – в Києві НЕМАЄ ніодного підприємства чи будівлі (офісу ітд) яке би відповідало стандартам повністю. Будь що можна закрити. Але кому від того краще?
    Аналогічно 90% Українців можна було загнати за грати. Хтось музику і фільми піратські качає, хтось платить за ремонт в квартирі НЕ по чеку і наймає людей так, хтось продає яблука біля метро ітд.. Логіка думаю зрозуміла?
    Ви просто відробляєте бабки 2-3 людей щоб зруйнувати долі і життя декількох сотень!

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 11:36
    RS
    >а можна взнати фамілії знедолених нами? Все може бути, можливо скоро взнаєш...

    А ви працюєтен напевно безплатно – і не отримуєте зарплату? А харчуєтесь божим духом? або фотосинтезом? Да?
    Немає нічого поганого в тому, щоб заробляти на кусок хліба чесною працею – по закону – тим паче захищаючи закон, як це роблю я.
    Усвідомлюєте різницю – фатуллаєв заробляє на беззаконні, а я свій кусок хліба заробляю допомагаючи людям захищати закон і їх законні права.
    Тому – я живу і по людських і по божих законах, а Фатулаєв лицемірно вішаючи лапшу про Бога, нещасним лохам із Скінії, насправді молиться золотому ідолу – і іншого бога у нього нема.

    Олександр Дядюк
    Нєкто Сєрж - Не лініться - читайте вище. Ніхто позовів про знесення вже збудованих будинків не подає (принаймні покищо). І як я писав, якщо лицемірний лже-паст...

    А скажіть як добре картинка показує вашу брехливу сутність і продажність. І Вас веде НЕ відчуття справедливості, а бабло яке Вам платять от і все. Тому Ви з тим Фалутаєвим на одній хвилі.
    Я Вам показав де дійсно гетто і де потрібно щось робити, а Ви боритесь с гарненькими і малоповерховими будинками. Я вже мовчу про свічки у 27-30 поверхів у центрі міста…
    Це як би зараз почати боротися з корупцією не з ВРУ, Силових структур, СУДу, МВС, Держ закупівель ітд.
    А наприклад з вихователів у садках, вчителів, лікарів в переферії ітд.
    А (принаймні покищо) ви не лізете до готових будинків, це все (принаймні покищо), і тому сотнілюдей не можуть бути впевнені що кучка аферистів не залишить їх завтра на вулиці.

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 11:15
    Серж
    ДИвіться не перепутайте. 25-35 поверхові гетто які будуються по всьому Києву - це добро! І там зі щільністю населення на 1 гектар все ЧУДОВО! Там ви цих "активі...

    Нєкто Сєрж – Не лініться – читайте вище. Ніхто позовів про знесення вже збудованих будинків не подає (принаймні покищо).
    І як я писав, якщо лицемірний лже-пастирь Фатуллаєв, хоч трохи згадає, що у світі окрім бога-бабла – ще є інший справжній БОГ і його жадоба наживи повернеться хоч в якісь розусмні рамки, то можливий розумний компроміс, який влаштує всіх.

    >а можна взнати фамілії знедолених нами?
    Все може бути, можливо скоро взнаєш…

    Олександр Дядюк
    Діма - а можна взнати фамілії знедолених нами? Конкретно - кого це ми знедолили? Чи 30 срібників іуди Фатуллаєва - заміняють Вам мозок і ви як попугай повторю...

    Вопрос как быть с людьми дома которых ПОСТРОЕННЫЕ и практически весь дом раскуплен! Вопрос не к тем домам которые только начались строится на этапе 1-2 этажа или фундамента. ОПЯТЬ ЖЕ, ДОМА ПОСТРОЕННЫЕ, КВАРТИРЫ ПРОДАНЫ,люди деньги ВЛОЖИЛИ. Как быть?
    Понятно уже что 100% денег никто не будет возвращать.

    ДИвіться не перепутайте. 25-35 поверхові гетто які будуються по всьому Києву – це добро! І там зі щільністю населення на 1 гектар все ЧУДОВО! Там ви цих “активістів” НЕ ПОБАЧИТЕ!
    А от нові райони у 6-10 поверхів – це зло 🙂
    НЕ ПЕРЕПУТАЙТЕ :-))

    Вложение

    Олександр Дядюк
    16.02.2017 о 10:09

    Діма – а можна взнати фамілії знедолених нами?
    Конкретно – кого це ми знедолили?
    Чи 30 срібників іуди Фатуллаєва – заміняють Вам мозок і ви як попугай повторюєте одне і те ж?
    Для фатуллаєвських підстілок повторюю ще раз – МИ НЕ ПРОТИ БУДІВНИЦТВА!
    МИ – ЗА БУДІВНИЦТВО! – по закону – в межах 400 квартир не вище 4 поверхів.
    Там у Пражському кварталі інвесторів ще не більше 100 – так що їм хватить з головою.
    Наш варіант влаштував би і нас і життя майбюутніх мешканців Празького кварталу-2, було б комфортне – бо жили б в нормальних умовах, а не в перенаселеному гето.
    Наш варіант не влаштовує лише ненаждерливих барих фатуллаєва і його форумних підстілок
    А забудовник нас може лише в дупу поцілувати – як кажуть у нас на Україні.

    Владимир Бондарь
    Один "залёт" застройщика уже зафиксирован инспектором - продолжение строительных работ вопреки предписанию ДАБИ,ещё один и будет предписание о сносе незаконной ...

    Так, що хорошого зробили? В угоду 5 будинкам мажорів які не ясним способом заробили ті сотні тисяч долярів на такі вілли, лишили житла сотні простих людей!? Це “активізм”? 🙂
    Ех Ви клоунеси….

    Банальне рейдерство конкурентів, а дядюк і інші аксьонові звичайні їхні шавки. Надіюсь забудовник справиться з ними. Давно спостерігав за забудовником і вважаю його одним з найнадійніших. Повірте, шавки, ви можете нарватись на великі неприємності, кинувши дуже багато людей.

    Владимир Бондарь
    16.02.2017 о 00:15

    Один “залёт” застройщика уже зафиксирован инспектором – продолжение строительных работ вопреки предписанию ДАБИ,ещё один и будет предписание о сносе незаконной постройки.Сейчас мяч на поле застройщика-либо он продолжает быковать и беспредельничать,и тогда это его выбор и вига,либо пойдёт на диалог с местными жителями,снизит этажность следующих домов и у него всё будет в шоколаде.Сегодня стройка прекратилась,что вселяет надежду на второй вариант.

    Дмитрий
    15.02.2017 о 22:45

    Ви тільки залякуєте людей і Ваша ціль – зрубити більше бабла, ось і все. Але малоймовірно що із тих сотень знедолених шайкою в якій ви приймаєте участь, будуть всі добропорядно спустивши вушки чекати.
    Ви вже декілька раз своїми текстами протечете самі собі і це навіть вже не дивує.
    Можна виправдовувати себе хоч 100 разів. Але у даному випадку постраждають тільки прості люди і їхні сімї, а не забудовник, і ви в цьому будете винні на всі 100%.
    Тіпо такий 120 кілограмовий царьок найшовся, буде він ще думати чи зносить будинки чи ні…

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 22:25

    Ви лукавите і лише лобіюєте забудовника.
    Ми не вимагаємо знести будинок (принаймні покищо), ми вимагаємо зупинитись і не будувати далі.
    І коли ця проблема буде вирішена – по вже збудованому можливий компроміс.
    Принаймні покищо.
    Але тепер кожен потенційний інвестор, перед тим як інвестувати читає форуми.
    Тому нові інвестори, якщо постраждають – будуть винні лише самі.
    Вони попереджені, що в цю незаконну забудову не варто інвестувати.
    І якщо інвестують то потім нехай не розказують, що їм хтось винен

    Дмитрий
    15.02.2017 о 21:50

    Ви я бачу всіх тролями називаєте. БУДИНОК ВЖЕ ЗБУДОВАНО, як тут змусити? зносити його? Я Вам про будинки ви мені про абстракцію.
    Я НЕ ЗАХИЩАЮ ФУНДАМЕНТ І ЗЕМЛЮ НА ЯКІ ПЛАНУЮТЬ БУДУВАТИ! Будь ласка воюйте з новими проектами БД які тільки тільки мають з*явитись (на етапі плану чи фундаменту)! Но ви воюєте з будинком який вже стоїть і майже все розкуплено!
    Що тут робити інвесторам? Зносити свої квартири? ЩооооО? Який компроміс???!!!!
    Якщо будинок вже повністю готовий з усіми коммунікаціями. Як я маю поступити вклавши гроші всієї сім*ї і позичивши у родичів? Що мені робити у такій ситуації? Ми збирали на квартиру більше 8 років + Продали житло в регіоні!
    Ви і Ваша шайка зробили мене і сотні інших сімей заручниками!
    А тепер говорите про якісь абстрактні речі!

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 21:14

    Ще раз шановний – вся ваша поезія нічим не підтверджене і явно не прикрите лобіювання інтересів забудовника, а не інвесторів.
    Вам наплювати на інвесторіва – ви не інвестор, а звичайний троль забудовника.
    А зі справжніми інвесторами ми знайдемо спільну мову і запрошуємо їх до співпраці, для того щоб разом змусити забудовника будувати по закону – і тоді і інвестори отримають свої квартири і наші права не будуть порушені.
    Ще раз – немає жодної проблеми щодо врахування інтересів інвесторів, проблема існує лише одна – паталогічна жадібність Фатуллаєва і його шайки. Це єдине, що несе загрозу і нашим правам і правам інвесторів.

    Дмитрий
    15.02.2017 о 20:58

    Це на СЛОВАХ. Насправді не налаштовані.
    Ви далеко НЕ розумієте що таке збудований будинок у якому розкуплені квартири.
    Ок, я сам проти подальшої розбудови ЕХО, нехай не будують далі, але дадуть тим сотням заселитись і жити, люди понапозичали грошей, пахали десятки років хто як по закордонах Італійців обслуговували, хто по стройках Росії, хто в офісі перед монітором – а тут вся ця праця в ПУСТУ і в цілих сім*ях ГОРЕ, ІСТЕРИКИ, нічні просипи і плакання жінок у подушку.
    І це все для того щоб задовільнити чиїсь амбіції на владу в селі ітд? (тільки не потрібно тут розказувати про “зов серця, що Ви Дон Кіхот…”

    Якщо будинок збудований – 99% що гроші вже не повернуть це ви прекрасно ЗНАЄТЕ! Це як обікрасти сотні людей.
    І повірте винні шайка ця вся і Ви Олександр!
    Забудовник будував (а не смився і об’явив себе банкротом).

    А по пражському 2, що тут сказати, бажаю щоб ДОБУДУВАЛИСЬ І ЗАСЕЛИТИСь. Людям сили і витримки, мені Вас щиро шкода, але забудовник не відвертається від Вас, тому думаю якось викрутитеся.

    Можливо забудовник запропонує квартири у інших його комплексах замість цих, хоча наврядчи, мільйони в то вкладено, грошей не вистачить…

    І ще раз – боротися можна на САМОМУ початковому єтапі коли майже ніхто не вложився (це фундамент і 1-4 поверхи), далі як правило стає дуже багато інвесторів і багато постраждалих, а коробки залишаються стояти. І кому від того легше?

    Ви Олександр Дядюк, Володимир Бондар, Валентина Аксенова та місцеві заможні багатії – творите справжнє зло. Зло для сотень людей, прикриваючись мнимим “активізмом”.

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 20:30

    Шановний – я пропоную – жити по закону і совісті – і просто по здоровому глузду.
    Якби забудовники перестали безпрєдєльнічать і виявили б хоч якесь бажання повернутись в рамки законності – то завжди можна було б знайти розумний компроміс.
    Ми чітко розуміємо, що таке уже збудований будинок, але якби забудовник зупинився б у своєму беззаконню, то у нас тут всі розумні і адекватні люди і по вже збудованих будинках, я думаю ми б пішли назустріч і знайшли б якесь порозуміння.
    Ми з розумінням готові віднестись до проблем, які породив забудовник для тих, інвесторів, які вже інвестували, але ми не хочемо щоб і далі творилось беззаконня і щоб алчний забудовник втягував у біду нових некщасних.
    Ще раз – ми налаштовані на порозуміння і компроміси, які влаштують і нас і інвесторів і навіть забудовника, але якби він не був такий жадібний

    Дмитрий
    15.02.2017 о 19:14

    Дядек, есть несколько вопросов
    А)люди купили квартиру в Ехо. Дом достроен и сдан. Вы воюете против него, там продано 95% квартир. Что предлагаете? Развалить дом за бюджетные пару млн. Грн, и лишить наверное около 300 чел жилья? Это цель? Б) вы говорите что Вы на стороне настоящих инвесторов, но почему они не в курсе и вас не зовут в закрытые группы.
    В) денег людям же никто не вернет, значит Ваша война во имя вида из окна нескольких домов и против 200 семей которые должны были поселиться в дома?
    Г) вы путаетесь в своих словах. Сначала говорили что важно что бы все дома были в 4. Этажа, теперь же что все.
    Д) в Киеве сейчас такая плотность застройки особенно на Позняках и в ценссстре что маманегорюй, а Вы боретесь не с КГС или УБ которые по закону, но откровенно больше всего увечят город своим строительством, а против 10 этажных домов. Смешно…

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 18:39

    Ви гроші несіть Фатуллаєву – а чи буде у вас квартира чи ні – забудовника це не цікавить – головне видурити у вас гроші

    Уважаемый застройщик, пожалуйста напишите в форум или прямо мне когда решаться все проблеммы, я хочу купить у вас квартиру, контакты мои есть у Димы. Или позвоните переубедите.

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 18:19

    Ніякий ви не інвестор – і сльози ваші крокодилячі.
    Ще раз повторю – МИ НЕ ПРОТИ БУДІВНИЦТВА
    МИ – ЗА!
    Нехай забудовник будує по закону – в межах 400 квартир – в межах 4 поверхів – і всім буде добре – і нам і інвесторам Празького кварталу – до яких ви немаєте жодного відношення.

    Неважно
    15.02.2017 о 17:27
    Олександр Дядюк
    Малошановне "Неважно", що корисного робить Дядюк? Захищає людей, в тому числі інвесторів від жадібного безпрєдєльщика-забудовника Якби ви були дійсно інвестор...

    Ваша ціль – залишити СОТНІ СІМЕЙ без квартир! Олександ Дядюк і Володимир Бондар це вишибили і аферисти!
    Якщо людина купила квартиру, і 50-60% будинку вже продано – їм вже НІХТО не поверне гроші. А забудовник об*явить чуть що себе банкрутом і сімї в ДОЛГАХ, обмануті, на вулиці! І це завдяки кучці аферюг!
    На забудовника я зла не тримаю, він будинки будує, сприяє на 100% будівництву! А от на таких проплачених “діліжансів” я не сприймаю.
    Якщо у Вас були якісь питання потрібно було вирішувати на першочерговому єтапі, коли фундамент чи подаються декларації!
    А тепер моя сімя позичила декілька сот тисяч і + збирала 7 років, і якщо я ми не отримаємо квартиру – я буду в такій злості і ярості, що я НЕ РУЧАЮСЬ ЗА СЕБЕ! Ми витратили багато часу, позичили багато коштів і шляху назад у нас не має! Як і у значної частини інвесторів!

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 16:33

    Малошановне “Неважно”, що корисного робить Дядюк?
    Захищає людей, в тому числі інвесторів від жадібного безпрєдєльщика-забудовника
    Якби ви були дійсно інвестором, а не ботом забудовника то ви розуміли б, що ми (мешканці приватного сектору, яких я представляю) і СПРАВЖНІ інвестори ЖК “Празький квартал-2” насправді союзники.
    Бо ми не проти будівництва – ми за!
    Але хочемо щоб забудовник туди не напихав людей як тюльку у бочки – з трикратним перевищенням максимально допустимої щільності, а будував по закону.
    На 2,5 га по Садовій 51 при максимальній щільності в 450 осіб на 1 га може проживати не більше 1125 людей – а це не більше 400 квартир – а не 1093 квартири, як хоче забудовник згідно 7 поданих ним декларацій.
    Якби забудовник будував по закону – тобто в межах 400 квартир – то було б хорошо і нам і інвесторам – майбутнім мешканцям ЖК краще житиметься.
    Тому проблема не у нас – а лише у жадібності забудовника

    Дядюк аферюга
    15.02.2017 о 15:28
    Герш
    Заблокируйте пожалуйста ЗУБР и Друг Дядюка, таких комментаторов не должно быть на публичном форуме.

    Немає гарантій, що це не сам дядюк написав, прикрившися анонімністю на форумі. Аферистам властиві будь-які методи провокацій і маніпуляцій.

    Ксения
    15.02.2017 о 15:13

    Ирина Романова, Вы очень хорошо сделали, когда заблокировали форум ЭХО. Т.к все инвесторы общаются в закрытых группах Вайбера. Так же инвесторы Пражского-2 общаются в своих закрытых группах. Нет смысла держать эту ветку, т.к. она содержит в себе агрессию, не нормативную лексику, призывы к насилию. Лучше закрыть комментарии, т.к. для обычного обывателя дико тут всё это читать.

    Неважно
    15.02.2017 о 14:38
    Олександр Дядюк
    Пані "неважно" - ви всіх судите по собі?

    Чому це? Що хорошого ви Олександр Дядюк і Володимир Бондар робите?
    Я бачу тільки, що шастаєтесь від забудови до забудови щоб відпрацьовувати гроші конкурентів чи людей які у тому зацікавлені.
    Хочете залишити сотні сімей у розбитого корита в угоду 2-3 зацікавленим папікам з хорошими пресами грошей.
    Благо у забудовника є інші обєкти і у випадку чого людям можливо дадуть інші квартири. А якщо б будинок був 1 чи 2, і там все було би продане чи майже вже. Допускаю такий розвиток подій – будивництво закривається, забудовник банкрот, сотні сімей на вулиці або обмануті, будова стоїть десятки років розвалюється, в той період там живуть бомжи, наркомани ітд.
    Класс…

    Олександр Дядюк
    15.02.2017 о 14:31

    Пані “неважно” – ви всіх судите по собі?